ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshopta Sanal Makyaj

ozellikle vesikalik cekimlerde bayanlar en iyi sekilde cikmak ister iste boyle durumlarda eger kisi makyajsiz gelmisse ve boyle bir seyde istiyorsa neden olmasin !!
boyle bir calisma yaklasik on dakika alir asagi yukari !! bu calismayi bes ayri bos layer uzerinde yaptim isteyen arkadaslara ayrintili aciklamasini yapabilirim !!!!

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:58 - İp: yok
ejder_13
ejder_13 (üye)
Bitlis / Stüdyo Fotoğrafçısı

dostum fena değil ama saca röfle yapmayı unutmuşsun
renk balansıylada fazla oynamışsın
burun da biraz sırıtmış
ama bir meraklı için fazla bile yapmışsın
helal sana bazı kendini grafiker sanan insanlardan baya iyi yaptığını söyleyebilirim helal sana vallahi

Tarih: 21 Nisan 2006, 00:17 - İp: 81.***.**5.101
maslan41
maslan41 (üye)
Kocaeli / Meraklı

hah arkadaşlar tam cevap yazacak adamı buldunuz kırk sene sonra cevap yazarsın dimi ersin kardeş. işin şakası ama ben bu konuda çooook uzun zaman önce ersine resim hakkında rütüşu değilde üzerindeki yazıyı anlat dedim ama sanki denmemiş gibi bir anlarma zahmetinde bulunmadı malesef.

hala cevabını bekliyorum ersin baba.

Tarih: 21 Nisan 2006, 23:47 - İp: 88.***.**2.166
orhanergun
orhanergun (üye)
Samsun / Meraklı

Merhabalar ERSİN kARDEŞ GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL OLMUŞ.MAKYAJ YAPMAYI ANLATIRMISIN BİZDE ÜSTÜN BİLGİLERİNİZDEN FAYDALANSAK ÇOK BEĞENDİM GERÇEKTEN ELEŞTİRİ YAPANLARA GELİNCE DAHA İYİSİNİ YAPAN YAPAR GÖSTERİR SONRA İSTEDİĞİ KADAR KONUŞSUN..!!

Tarih: 4 Mayıs 2006, 17:54 - İp: 81.***.**4.212
kurumali43
kurumali43 (üye)
Kütahya / Stüdyo Fotoğrafçısı

ERSİN ELLERİNE SAĞLIK GÜZEL OLMUŞ.BEN BİR FOTOĞRAFCIYIM YILLARDAN BERİ YAPIYORUM BU İŞİ.FAKAT DİGİTALE YENİ GEÇTİM.PHOTOSOPTA DEĞİŞİK ÇALIŞMALAR YAPIYORUM.İNŞALLAH BU ÇALIŞMALARI SİZLERLE PAYLAŞACAĞIM.ELİMDE 7.0 VAR.YAPTIĞIN ÇALIŞMAYI NASIL YAĞTIĞIN KONUSUNDA BENİ AYDINLATIRSAN SEVİNİRİM.

Tarih: 5 Mayıs 2006, 11:00 - İp: 85.***.**1.203
gravit
gravit (üye)
Trabzon / Haber Fotoğrafçısı

Ellerine sağlık çok güzel bir çalışma

[email protected]

banada yardımcı olursan minnettar olurum.

Tarih: 8 Mayıs 2006, 22:25 - İp: 85.***.**5.172
mustafa35
mustafa35 (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

eline sağlı kardeş çok güzel olmuş. Nasıl yaptığını anlatırsan sevinirim

Tarih: 11 Mayıs 2006, 01:01 - İp: 85.***.**7.202
fires_55
fires_55 (üye)
Samsun / Meraklı

çok güzel bi çalışma arkadaşım.anca bu kadar olur yani. bana da yardımcı olursan sewinirim.tşk.
[email protected]

Tarih: 11 Mayıs 2006, 10:45 - İp: 85.***.**1.108
memocomp
memocomp (üye)
İstanbul / Amatör

ersin resim çok güzel olmuş..cok tbrk ederim fakat ben de bunun yolunu öğrenmek isterim...bana yardımcı olabilir misin???bu işe büyük bir merakla başladım kendi kendime bu şimdiki seviyeme geldim belki sizin gözünüze cok iyi gözükmeyebilir...siz bu işte usta oldugunuz için...bana yardımcı olursanız cok mutlu olrum..şimdiden tskrl))

Tarih: 13 Mayıs 2006, 12:23 - İp: 81.***.**4.37
cemmetin
cemmetin (üye)
Amasya / Stüdyo Fotoğrafçısı

slm
bu ondakikalık çalışmanı anlatmanın imkanı yok mu

Tarih: 14 Mayıs 2006, 12:39 - İp: 85.***.**8.171
memocomp
memocomp (üye)
İstanbul / Amatör

bunun ayrıntılı açıklamasını gerçekten istiyorum gerekirse mümkünse resimli anlatım olsun :D

Tarih: 15 Mayıs 2006, 21:47 - İp: 85.***.**4.60