ersin
ersin (üye)
Yurtdışı / Meraklı

Photoshopta Sanal Makyaj

ozellikle vesikalik cekimlerde bayanlar en iyi sekilde cikmak ister iste boyle durumlarda eger kisi makyajsiz gelmisse ve boyle bir seyde istiyorsa neden olmasin !!
boyle bir calisma yaklasik on dakika alir asagi yukari !! bu calismayi bes ayri bos layer uzerinde yaptim isteyen arkadaslara ayrintili aciklamasini yapabilirim !!!!

Tarih: 25 Ekim 2005, 13:58 - İp: yok
mgajans
mgajans (üye)
İstanbul / Amatör

TEK KELİME İLE HARİKA OLMUŞ ERSİN BEY YANİ ELEŞTİRENLER BENCE BOŞUNA ELEŞTİRİYOR ELEŞTİRİ YAPANLARINDA YAPTIĞI ÇALIŞMLARI GÖRDÜM ELİNE SAĞLIK

Tarih: 29 Ekim 2005, 16:20 - İp: yok
gucsav
gucsav (üye)
Ankara / Profesyonel Fotoğrafçı

ersin bey photoshop ta yaptığınız hemen her çalışmanızı takip ettim kara kalem den tutunda sanal makyaja kadar hepsi tek kelime ile mükemmel. çalışmalarınızda başarılarınızın devamını diliyorum.

Tarih: 29 Ekim 2005, 17:30 - İp: yok
eevrim
eevrim (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Sağ kulak nereye kaybuldu.Gözler büyümüş.ESmerlasmıs kızcaazzz.Ben Bu fotonun sahibi olsaydım ALmazdım valaaa

Tarih: 29 Ekim 2005, 21:21 - İp: yok
eevrim
eevrim (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bu ne YAa

Tarih: 29 Ekim 2005, 21:22 - İp: yok
deremerdog
deremerdog (üye)
İstanbul / Stüdyo Fotoğrafçısı

tabiki aynı değil birisi ersinin şaheseri birisi normal bir resim ya arkadaşlar hakikaten neyi söylemek istiyorsunuz yani adam bu işi biliyo uyguluyo ve gösteriyo daha ne yanii .....

Tarih: 30 Ekim 2005, 16:15 - İp: yok
gokhansenkon
gokhansenkon (üye)
Konya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Bravo

Tarih: 30 Ekim 2005, 19:35 - İp: yok
mau2002
mau2002 (üye)
Kocaeli / Meraklı

tebrikler baya guzel yapmısın
bu forumda olupda bunu öğrenmek istemeyeek kac kişi var niye isteyenlere ayrıntılı olarak anlatma zahmetine giriyosunki anlat herkes öğrensin

Tarih: 31 Ekim 2005, 00:25 - İp: yok
mister98
mister98 (üye)
Osmaniye / Meraklı

Bir denemede benden.Biraz daha sade bir çalışmak istedim.

Tarih: 31 Ekim 2005, 09:04 - İp: yok
korsan_01
korsan_01 (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

PATHS diye bişey var,bunu iyi biliyorsan ERSİN çok layer ile çalışmana gerek kalmaz.yoksa burada herkez bişiyler söylüyor.kendi kafalarından şöyle olur yada böyle olur diye yorumlar yapıyorlar,burada herkes usta herkez profösyonel..
yukarıdaki çalışmaya bakarsak..saçlar kaş ve kıyafetin dışında..degişmedik tarafı kalmamış benzerlik yok.Tamam arkadaşımızın işciligine bişi demiyorum herkesin farklı bi çalışma tarzı vardır, ERSİN by buradan sana photoshop öğretemem...

Tarih: 31 Ekim 2005, 18:51 - İp: yok
korsan_01
korsan_01 (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

[email protected] ERSİN bekliyorum sana photoshop ögretcem len söz.

Tarih: 31 Ekim 2005, 19:00 - İp: yok