pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sperm Bankası

En büyük adilik, ahmaklık, eşşeklik. Bu kadar aptalca bir şeyi nasıl yapar insanlar. Madem çocuk sahibi olacaksın adam gibi yollardan ol. Neyüdüğü bilenmedik birinden çocuk sahibi olmak ne büyük adiliktir. Böyle bir insana yapılabilecek hakaret bulamıyorum.
o çocuk ne sorunlar yaşar yarın nasıl bir psikoloji içinde büyür düşünebiliyormusunuz. BAzıları diyanet fetva vermiyor diye kızıyor. Hangi akıl sahibi fetva verir buna.
Yuh be yuh. Gitmiş sperm bankasından aldığı spermle hamile kalmış. Hemen medyada çarşaf çarşaf haberler. Böyleleri yein dibine geçirilmeli. İnsan içine çıkamayacak hale getirilmeli.
Kanunen yasak olmalı. Hatta hapis cevazaları verilmeli böylelerine. Allah aşkına bir psikolog böyle bir çocuğun yaşayacağı sıkıntıları anlatsın.

Tarih: 16 Mayıs 2009, 12:04 - İp: 62.***.**0.196
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Bankanın soyulabilme ihtimaline karşılık devlet büyükleri mevduat garantisi versin.

Tarih: 20 Mayıs 2009, 11:48 - İp: 78.***.**9.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Okyanus alem abisin valla. Bu arada altındeşe sağ salım vardım . Habarınız olsun. Iscaklık 12 derece. Antalya 30 derece idi. Iscak çay gonmuş soğuk bardak gibi çatlıcez valla.
Okyunus 50 inç lg plazma 2800 olmuş. peşit 2500

Tarih: 20 Mayıs 2009, 20:34 - İp: 78.***.**5.151
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Feribotun saati var,telefonu var,var da var..Neden baştankara aramadın ki kurumsal mertebe şerikayı [şirket-, hayriye mukabili] Okyanus..Kalırsın orada tek başına cıscıbıl yehova da, .

Tarih: 21 Mayıs 2009, 23:43 - İp: 88.***.**6.137
okyanus.
okyanus. (üye)

Kumköy abi düşündüğün gibi değil. Dur bi saniye herşeyi açıklayabilirim.
Şimdi karakolda otururkene feribotla yalovadanmı gitsem derken mudanyadan git daha yakın dediler. Polisin biride dedi geçenlerde istanbuldan bayan avukat geldiydi hemen cep telefonundan internete girdi biletini de aldı deyu.
Bende havaya girdim ama cep telin şarzı az kalmıştı. Cepten girdim internete sadece saatine birde kalan boş koltuk adedine baktım. 38 boş koltuk vardı ama ben mudanyaya intikal edende sıfır koltuğa düşmüştü. Gerçi koltukta da gözüm yoktu ama ayaktada almadılar.
Mudanyada gezdim rüzgar vardı.

Tarih: 21 Mayıs 2009, 23:48 - İp: 78.***.**9.230
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Zamborcan'ı bulsaydın ya, o Montana otelde kitar [gitar-joni gitar mukabili yani] çalarmış.O seni otelde misafir ederdi bir güzel..

Koltuk önemli ya,o uğurda cinayetler işlenir otoboslarda kavga çıkar vs,,sırf koltuk yüzünden gali, koltuk..[mantalite gereği] .
Birde koltuk kelle hesabı vardır okyanus..

Tarih: 21 Mayıs 2009, 23:55 - İp: 88.***.**6.137
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

ya ya senin gibi dinaz... pardon eskilerin yok yeri gali bu dünyada.

Tarih: 21 Mayıs 2009, 23:55 - İp: 85.***.**9.254
okyanus.
okyanus. (üye)

Bursanın otelleri pahalı arkadaş. Kent otel ucuz gibi aklımda kalmıştı eskiden ama o da yıldızına göre pahalı çıktı ama yattım orda yinede.
İstanbulun 5 yıldızlı fiyatına 3 yıldızlıda zor kaldım.
Öbür gün polis eski garajın oralarda bana iki üç otel gösterdi. İçlerinden birini daha çok tavsiye etti biraz pahalıdır ama temizdir geceliği 27 lira diye. 27 liralık otelde kalsaydım çarşaf griye dönmüş olsa bile daha rahat huzurlu uyurdum ağabey.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:00 - İp: 78.***.**9.230
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

ya ya senin gibi dinaz... pardon eskilerin yok yeri gali bu dünyada

-ni dedin pazaremmi anlamadım gali,, başım dönüyor havadan zati..

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:05 - İp: 88.***.**6.137
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Lafın gittiği anladı zati. Sen kurtulamadınmı hala abi.
Kumköy pembişin arka koltukları yatırıveresydin. BEn öyle yapardım. Yazık değilmi 27 tl ye. Dünyanın parası.

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:07 - İp: 85.***.**9.254
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Okyanus pols evinde kalsaydın ya orası beşyıldızlı mukabili..Pahalıda değil keza..

Ben bazen anatoliada kalırım sıçrayan çekirge semt yokuşu mukabili sağdaki büyük turistik otelde..Gayet de iyidir,hani..

Tarih: 22 Mayıs 2009, 00:07 - İp: 88.***.**6.137