pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sperm Bankası

En büyük adilik, ahmaklık, eşşeklik. Bu kadar aptalca bir şeyi nasıl yapar insanlar. Madem çocuk sahibi olacaksın adam gibi yollardan ol. Neyüdüğü bilenmedik birinden çocuk sahibi olmak ne büyük adiliktir. Böyle bir insana yapılabilecek hakaret bulamıyorum.
o çocuk ne sorunlar yaşar yarın nasıl bir psikoloji içinde büyür düşünebiliyormusunuz. BAzıları diyanet fetva vermiyor diye kızıyor. Hangi akıl sahibi fetva verir buna.
Yuh be yuh. Gitmiş sperm bankasından aldığı spermle hamile kalmış. Hemen medyada çarşaf çarşaf haberler. Böyleleri yein dibine geçirilmeli. İnsan içine çıkamayacak hale getirilmeli.
Kanunen yasak olmalı. Hatta hapis cevazaları verilmeli böylelerine. Allah aşkına bir psikolog böyle bir çocuğun yaşayacağı sıkıntıları anlatsın.

Tarih: 16 Mayıs 2009, 12:04 - İp: 62.***.**0.196
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ant-alanya arasında sola sparta yazar oraya gir yol gepgeniştir..Binaley zamanında yapılmıştı..

Kurşunlu galiba şelale,oraya gir gez kuşlar,kasvetli orman aşağıdada şelale, içinde su yüzünde yüzen iri balıklar filan..

Oradan çık sola dön spartaya yol seni götürür emmi.

Tarih: 18 Mayıs 2009, 12:47 - İp: 85.***.**9.206
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

tamam abi. Allah nasip ederse yarın gidip gelcem gali.

Tarih: 18 Mayıs 2009, 20:10 - İp: 62.***.**0.196
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Lazut ögretmenim kızma. Sen lafı nerden edersen bende ordan alıyorum. Yanlış yerden almam rahat ol.

Arkideş sen daha alanyadamısın. Bende bursa dayım. Kaldım bu gece burda. Savcılıga muracaat ettim yarım saattede sulh cezadan arama kararını aldım. 24 saat icinde gündüz vakti arama yapılması diye verdi kararı. Emniyetede gittim yarın saat onda basacagız insallah mekanı. Hazineyi bulursam spermbank a faize filan yatırmam. Gider lcd alırız birer dene. Aksamıda led tv leri kutlamak icin aleme takılırız. Yok bulamazsak da üzülme ben peşin aldığım üç kurus vekalet ucretiyle kendime lcd alır aksamda tek basıma aleme takılırım hüzün mukabili...

Tarih: 18 Mayıs 2009, 20:39 - İp: 213.***.**7.67
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tecrübe konuşuyor diyorsun yani..

Tamam o zaman sorun yok.

Tarih: 18 Mayıs 2009, 21:26 - İp: 88.***.**8.2
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

(((hüzün mukabili... ))) sitem etmek var okyanusa da..sitem etmek-edebilmek için "müktesebatım" ızın olması lazım..bir haber vermediğine göre,bu hakkı kullanabilme durumu ortadan kalkıyor....belki bu vesiley "borçlandırmış" oluruz...tediye muaccel değilsede;müeccel uygulamasıda yapılmayak..

Tarih: 19 Mayıs 2009, 10:26 - İp: 88.***.**8.23
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bence çoktan mueccel kesbedmiştir.
zira zamanı tarihinde ankara iftarı vukuu bulma arefesinde sözü geçen zevatın benzer bir vukuatı olmuştur.
Hasbel kader iftar yapılmış ve icabet etmediği için şüpheli pozisyonundan zanlı pozisyonuna yatay geçiş yapmıştır.
zatı alilerinin tarafına bu karar tebliğ edilmiş olsada şu ana kadar konuyla ilişkili herhangi sözlü yada sazlı herhangi bir savunmada bulunmamıştır.
elbet zaman zuhur eder, Ankara'mız bursa gibi yeşil olmasada dolar gibi yeşildir işi bürokrasi olanlar açısından. Demem odur ki; vurmak lazım abalıya.. çok şükür vurmuşluğumuzda vardır hakimlik sınavları vesilesiyle...

Tarih: 19 Mayıs 2009, 11:32 - İp: 88.***.**9.8
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

iyi güzel..biraz daha böyle giderse..bir "kamus-u lügat-ı ttürki" lazım..tdk nın çıkardığı güncel bir sözlük daha..hadi bakalım kelime haznemiz epey zenginleyecek..

Tarih: 19 Mayıs 2009, 13:07 - İp: 88.***.**1.228
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

şaban abe emriniz yerine geldi. akdenizliyi gördüm. selamınızı söyledim gali.
çok selamı var size.
okyanus noldu sanırım hiçbirşey bulamadın arama mukabili gali. bulduysanda söylemezsin gibime geliyo. açık konuş. buldunmu. Ne kadar buldun. Birir lcd derken lcd monitöre dönmesin iş.

Tarih: 19 Mayıs 2009, 20:25 - İp: 62.***.**0.196
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Yazık bizim Türk gençliğine yazık Kaç gündür bir Türk delikanlısı çıkar da ''Evelalleh biz varız, biz varken bankaya gerek yok'' demesini bekledim ama hayal kırıklığına uğradım. En azından remi den beklerdim böyle birşey

Tarih: 19 Mayıs 2009, 21:43 - İp: 88.***.**6.124
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

helal mgirginime. emme senin dediğinde iş değil.

Tarih: 19 Mayıs 2009, 21:45 - İp: 62.***.**0.196