pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Sperm Bankası

En büyük adilik, ahmaklık, eşşeklik. Bu kadar aptalca bir şeyi nasıl yapar insanlar. Madem çocuk sahibi olacaksın adam gibi yollardan ol. Neyüdüğü bilenmedik birinden çocuk sahibi olmak ne büyük adiliktir. Böyle bir insana yapılabilecek hakaret bulamıyorum.
o çocuk ne sorunlar yaşar yarın nasıl bir psikoloji içinde büyür düşünebiliyormusunuz. BAzıları diyanet fetva vermiyor diye kızıyor. Hangi akıl sahibi fetva verir buna.
Yuh be yuh. Gitmiş sperm bankasından aldığı spermle hamile kalmış. Hemen medyada çarşaf çarşaf haberler. Böyleleri yein dibine geçirilmeli. İnsan içine çıkamayacak hale getirilmeli.
Kanunen yasak olmalı. Hatta hapis cevazaları verilmeli böylelerine. Allah aşkına bir psikolog böyle bir çocuğun yaşayacağı sıkıntıları anlatsın.

Tarih: 16 Mayıs 2009, 12:04 - İp: 62.***.**0.196
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

" KÖtü bildiğimiz amerikada bile aile bağları okadar sıkı imiş ki...."

pazarbeyı bu sperm bankası işinin mucidi zaten onlar.. demekki aileye psikolojiye falan filan etkisi yokmus bu işin,sen kendin soyluyosun..

not: bu cumlenede katılmıyorum..

Tarih: 17 Mayıs 2009, 16:31 - İp: 78.***.**2.74
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

islami sperm bankası yokmu ?? Kar zarar katılım ortaklığı şeklinde.

Bir kişi bankadan sperm çekti diyelim. Devlet memuru kefil isteyecekler mi ? Geri ödemezse hacize mi gelecekler ??

Sperm bankacılığıyla ilgili öncelikle bu tip sorunların çözümlenmesi gerekir.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 17:41 - İp: 78.***.**9.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

yasun usta ve gaijin bunu amirakada yaşayan birisi söyledi bana. göründüğü gibi değilmiş.
okyanus mesele ile gilgili bi karikötürü dönünce ekliycem. zira leptopta yok. yoksa varmı bi bakem.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 20:21 - İp: 62.***.**0.196
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yaşadığı toplumu ayakta tutan kuralları tanımayan veya bilmeyen veya toplumları ayakta tutanın yazılı olmayan insanların kendi kendişlerine bizzat yaşadıkları kurallar olduğundan bihaber olanlar, insani özelliklerini bir tarafa bırakıp aklı evvel olup güya çok büyük bir iş yapıyormuş gibi "evrensel" düşüneneler, buyurun sizler de sperlerinizi bankaya veriniz..ve sizler de buyrun çocuklarınızın birbirleri ile evlendirip düğün dernek yapınız..Buyrun sizler de aile içi cinsel yaşam zevkelrinden yararlanınız..Kim size niye karışsin ki..

Tarih: 17 Mayıs 2009, 22:21 - İp: 88.***.**4.104
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

olmayacak iş bunlar. sapkınlık.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 22:36 - İp: 62.***.**0.196
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

#lazut' tarafından 17.05.2009 23:13:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 22:49 - İp: 88.***.**4.104
okyanus.
okyanus. (üye)

Lcd aldınmı pazarağa.

Ben iki haftadır lcd den izliyorum tv leri. Notebookun lcd ekranından. Kontrast kaç haberim yok. 17 inç ekranı var. Aslında 17 inç benim salon için tam ideal. Fazla ekran israfa girer. İsrafın islamda yeri yok.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 23:19 - İp: 88.***.**2.106
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

17 mi. hihohohahahahaha. yok tabi . afeerin sana.
araba ufak lcd ufak. bide istanbulda avkatlık yapıyon.

Tarih: 17 Mayıs 2009, 23:43 - İp: 62.***.**0.196
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hâla bişeye karar verip alamadınız ya..

Tarih: 18 Mayıs 2009, 00:09 - İp: 88.***.**3.3
okyanus.
okyanus. (üye)

o kadar kolaysa sen al.
bana hediye et.

Tarih: 18 Mayıs 2009, 00:41 - İp: 88.***.**2.106