lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

merhaz sizin oralarda kaçak mal çoktur.Kap bi k10d de gönder bana gayri..

Merhaba gencmen..ustam sizi topuğumda..şey aman topiğimde görmekten mutluluk duydum.Hoş geldiniz..

Tarih: 15 Nisan 2007, 00:02 - İp: 88.***.**8.198
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocam bu gün bana bir kargo geldi yanlışlıkla bana göndermişler k 10d yi yibonun adresini yazmışsınız burdaki yiboya geldi onlar almayınca bana verdiler ben aldım.

Tarih: 15 Nisan 2007, 00:29 - İp: 88.***.**5.203
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

nayırr olamaz..Yakacam bu dünyayı arası da hepsiburadyı da çorumu da yakacağğımmmmmmm Makinemi isterim, bana makinemi gertirin

Tarih: 15 Nisan 2007, 01:08 - İp: 88.***.**8.198
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Hocam yapma etme bir makina için deyermi Dünyanın içinde bizde varız bizidemi yakacaksın dur bekle biz gidelimde öyle yak bari.Hem Hepsi burada iyidir gelir makinan merak etme.

Tarih: 15 Nisan 2007, 01:26 - İp: 81.***.**7.176
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Zaten hep onu düşünüyorum da böyle oluyor Nazım Baba..

Tarih: 15 Nisan 2007, 01:31 - İp: 88.***.**8.198
batuhan19b
batuhan19b (üye)

hocam önce makinayımı göndereyim doktorumu göndereyim. anlamak istemiyorsun herhalde.aras yanlışlıkla buraya getirmiş kargo ücretini verdim aldım. ama size oh olsun herkesten adres isteme alışkanlıgınız vardı bi ara demekki adresleri karıştırdınız.

Tarih: 15 Nisan 2007, 02:06 - İp: 88.***.**5.203
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Batuhan hiç bir yere kıpırdama. Ben belki adresi karıştırdım ama sen de sanırım liebsterle beni karıştırdın.Laz uşağının makinesine el koymak neymiş göreceksin Neydi senin şu adresin bakayım..Hadi bi kez daha ver de Çorumda fazla dolanmayayımm

Tarih: 15 Nisan 2007, 11:50 - İp: 88.***.**1.2
merhaz
merhaz (üye)
Şırnak / Amatör

lazut hocam ben ankara cizre arasında mekik dokurum genelde..şimdi cizredeyim.buraları az buçuk bilirsiniz evet kaçak eşyalar vardır ama eskisi gibi değil..

Tarih: 15 Nisan 2007, 13:14 - İp: 88.***.**0.79
batuhan19b
batuhan19b (üye)

sen gel çoruma terminalde in ben seni aldırırım ögretmen açıgımız var zaten gel gel.

Tarih: 15 Nisan 2007, 13:55 - İp: 88.***.**8.112
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Merhaz abi Cizre mi dedin.Bak şimdi içim cız etti.Cizrede tam bir yıl kaldım.Ve çok çok sevdiğim bir ilçeydi..Hele o dicle kıyısında çamaşır yıkayanlar, kum çekenler ne güzel fotoğraf malzemesi olurdu.Bir de Nuh A.S türbesi..Nolur benim için o türbenin-caminin bir fotografını yollar mısın?

Öğretmen açığı maçığı bilmem..Sen bana adresini ver adresini Bizim de burada "yarışacağımız bir fotoğrafçı" yok .Seni koparır o güzelim Çorumdan burada dağın başında bir fotoğrafçı dükkanına oturtmazsam da gör..Hadi hadi uzatma da adres ver..

Tarih: 15 Nisan 2007, 16:46 - İp: 88.***.**1.2