lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Yapma hocam zaten site bazen cehenneme dönüyor. Karşılıklı hiç yok yere üzülüyorlar, herkes üzülüyor. Şurda paylalaşılamıyan nedirki biraz hoş görü yeterde artar bile.

Tarih: 10 Nisan 2007, 23:34 - İp: 85.***.**8.25
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Farkında olmaya başladım Nazım Baba..Galiba birbirimizden sıkıldım artık..

Tarih: 10 Nisan 2007, 23:50 - İp: 88.***.**9.173
eminakca
eminakca (üye)
Almanya / Özel Gün Fotoğrafçısı

Lazut Hocam Selam
Sayin hocam daha siteye yeni geldim basimdaki kara bulutlari biraz olsun dagitmak icin ve inan ilk sizi aradim belki biraz girgir yapar sakalasiriz ceviyeli bir sohbet görürüm diye
bugün cok sevincliyim annem komadan cikmak üzere ALLAH nasip ederse yarin uyandiracaklar bugün cok riskli bir ameliyat gecirdi ve basardi masada kalma ihtimali cok yüksekti ama basardi hala Hayata SIKI SIKI tutunmaya ugrasiyor ve cabaliyor kendi capinda ve bunu kendi komada iken bile gösterdi eline öptügümüzde o narkozun altinda bile makina ona hava veriken basliyor kendi nefes almaya bizi hissediyor göz kapakciklari kipirdiyor sanki bize bir seyler söylemek istiyor yarini iple cekiyorum zaman gecmek bilmiyor
bunu niyemi anlattim hocam hic birsey bu hayatta üzülmeye gelmez hersey bir pamuk ipligine bagli bugün variz yarin yokuz kimin ne olacagi belli degil
onun icin salla hocam kafaniza bile takmaya gelmez niye kendinizi paraliyorsunuz bu sitede degirmen böyle dönüyor benim demek istedigimi siz anladiniz buraya yazmak istemiyorum banada KIL kapabilirler varsin kapsinlar cokta umurumda degil ben zaten sogudum eskisi gibi faal degilim niye kendimi parcalayayim birilerinin islerine comak sokayim onlarda o sekil para kazaniyorlar ama site gercekten cok noksanlari var kontrol yok denecek kadar az ama Fikret beyde kendine göre hakli buraya ayridigi zamani belki esine cocuguna ayiramiyordur onlarida anlamak gerekir
en iyisi hocam sizde bu kervana katilin yada benim gibi yabanci sitelere fotograflarinizi gönderin adam yorum yaptimi yarim sayfa yaziyor nerde ne yanlisim var neresi güzel olmus adamlar teker teker yaziyor bizdeki gibi aaa beeee harika müthis vay bee anladimki bu sitede tam nalamiyla yorum ypacak kapasitede adam yok varsada yapmiyorlar yapsalar azar yiyecekler bunuda biliyorlar yada fotografin F sini bilmeyen sizin yaptiginiz yorumun tam tersi bir yorum yapiyor bende diyorum bir sergi acsaniz bu fotografa bakan bile olurmu sitede bu konuda bir konu acilmisti ne oldu aldik agzimizin payini oturduk asagiya
üst bant bile belirli bir kesimin arasinda dönüyor onlarda belli zaten herkese yorum yapan insanlar aaa li beee li
neyse banane ya kim ne yaparsa yapsin
siz iyi olun hocam gerisi hikaye burda
Saygilarimla

Tarih: 11 Nisan 2007, 00:26 - İp: 62.***.**2.73
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

eminakca,
Annenize şifalar diliyorum. Beklemek zor elbette, size sabır diliyorum. Umarım temelli düzelir, geçmiş olsun.

Tarih: 11 Nisan 2007, 09:37 - İp: 88.***.**3.164
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Geçmiş olsun . Acil şifalar dilerim.Size katılıyorum bu dünyada hiçbir şey kafayı takmaya değmez.Ne yaparsan yap iş olacağına varıyor zaten. Tekrar geçmiş olsun.

Tarih: 11 Nisan 2007, 13:25 - İp: 139.***.**1.101
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Eminakça Allah şifasını versin.

Tarih: 11 Nisan 2007, 13:40 - İp: 88.***.**0.188
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili Emin ben de bugünüm hastanelerde geçirdim.Ama kendim için.Gerçi henüz bitmedi ama teşhis konulmaya çalışıyor doktorlar..Ben dünü beklemekle geçirdim..Bu gün daha zor geçecek..Tıpki sizin gibi bu gece çoook uzun olacak..Allahdan annenize acil şifalar diliyorum.İnşaallah sizleri birbirine kavuşturur..Yarısını geçti inşaalllah bu geceyi bu yarıyı da geçer..

öte yandan sevgili emin bu sitede maalesef dedikleriniz aynen geçerli..

Üç beş ustanın peşinde gidiyorum o kadar.Onlar da sedece fotograf gönderiyorlar ve o kadar..

Ama tanıştığım ilk fotograf sitesi olduğu için bana çok sıcak geliyor..

fk çok soğuk.Arkadaş ortamı burası gibi değil..Ve her yer kural dolu..

Gerçi burda da doğru dürüst kural yok ama o kadar kural da insana zor geliyor be.Sanki askeri bir site gibi..

Burası ise mahallemiz gibi.Bir köşede kahvehanemiz bir köşede sergi yerimiz bir yerde fotograf dükkkanımız..Tıpkı bir mahalle.

İşte onun için bu mahaleyi seviyorum.Her ne kadar arada bir gaspçılar, hırsızlar, hapishane kaçkınları uğrasa da bu mahlleyi seviyorum

Tarih: 11 Nisan 2007, 21:21 - İp: 88.***.**9.187
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

geldim geldim, yettim lazut hocam. Nolmuş böyle ya Bi gittik tadı tuzu kaçmış sitedin.
Geldim dostlar tuzunu biberini getirmeye sitenin.

eminakça çok sevindim annenin iyileşme ümüdinin artmnasına. Allah inşallah sifasını verir.

Tarih: 11 Nisan 2007, 22:51 - İp: 88.***.**9.96
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Hocha sen de hoş geldin ama burada harbiden tad tuz kalmadı..Bi beni bile aralrına alamıyorlar..Oysa 60 kg da bişeyim..

Bu arada sen nerlerdeydin.Mülakata mı girdin? Sonuç ne?

Sevgili emin anneniz nasıl?..İnşallah iyidir..

Hey ahali..Hepiniz neredesiniz? Digitasl foto fuarına mı gittiniz yahu..

Tarih: 12 Nisan 2007, 18:49 - İp: 88.***.**5.132
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

hocam geçmiş olsun neyin var. Bugün teşhiş koyuldmu.

Tarih: 12 Nisan 2007, 22:09 - İp: 81.***.**7.176