lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

belki çok daha fazlası olur bilinmez ama hayırlısı olsun hocam nasip belki bizde bırakırız bakalım.

Tarih: 13 Nisan 2007, 01:43 - İp: 88.***.**8.128
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

"Dünyada yapılacak o kadar çok hata var ki hep aynı hatayı yapmakta ısrar etmek aptallıktır"

Tarih: 13 Nisan 2007, 06:24 - İp: 88.***.**3.168
nikomaniaa
nikomaniaa (üye)
İçel / Amatör

merhabalar arkadaşlar
sefer hocam merhaba
lens ve filitrelerin hayırlı olsun makina tercihini öğrenebilirmiyim merak ettim
bundan sonra sizi tutabilene helal olsun

Tarih: 13 Nisan 2007, 08:26 - İp: 88.***.**0.103
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

merson, aynı hatayı yaptıkca tecrübe kazanıyo insan Ben mesela gözüm yumulu "walla" yazarım.

Tarih: 13 Nisan 2007, 18:07 - İp: 88.***.**4.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili nikomania tercihim pentax k10d sigma 17-70 lens..Ama henüz elime ulaşmadılar.Komşu topiklerden takip etsene bi..Tam 21 gün oldu ve hala daha bekliyorum..

Tarih: 13 Nisan 2007, 18:43 - İp: 88.***.**4.247
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

"Dünyada yapılacak o kadar çok hata var ki hep aynı hatayı yapmakla hocha olunur"

Tarih: 13 Nisan 2007, 20:07 - İp: 88.***.**3.168
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Merson abi şiir gibi, evliya gibi bi adamsın yani -gerçi nette kimseye güvenmemek lazım belki de merson abladır ya neyse.. -- Szinle tanıştığımıza memnun oldum..

Batuhan bana küstün mü yoksa sigara konusunda..Yalanım yok sana dediklerimi kendi kendime dedim ve bıraktım.Ve inan ki bırakmak dünyanın sonu değil..

Tarih: 13 Nisan 2007, 21:05 - İp: 88.***.**4.9
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Lazut öğretmenim,
Bu kadar iltifat ettiğinize göre siparişten iyi haberler olmalı, keyifli havanız var.
İki mezar taşı arasında bir fotoğrafımı yollamıştım hatırlarsın; yani abla, teyze filan değilim.
1 hafta önce 55 yaşını doldurmuş, hangi makinayı alsam diye orayı burayı dolaşan eski bir hevesliyim.
Sağlıklı günlerde kullanmak üzere tez zamanda fotoğraf aygıtlarınıza kavuşmanızı diliyorum.

Tarih: 13 Nisan 2007, 21:32 - İp: 88.***.**3.168
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

merson aslında 15 yaşında lise öğrencisi. aramızda kabul görmek için yaşlılık numaraları yapıyo. T. Dili edb. dersinden de çaktığından ders çalışırken buraya girip dersiyle ilgili egzersizler yapıyor. alfabemizde bulunmayan harfler, yanlış kullanılan kelimeler... yakında s.faik ablasıyanıktan nağmeler döktürürse şaşırmayın.

Tarih: 13 Nisan 2007, 21:51 - İp: 88.***.**4.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Ah ah tabi ya..Evet şimdi hatırladım..Özür özür özür..
Merson amca inan sinirden bu neşem..Maalesef hala daha göndermediler ve artık uyduracakları yalan kalmadığı için "çıkışa hazır" yazmışlar..Bekleyen siparişler kısmında da "bekleyen sipariş bulunmuyor" yazıyor..

"Bekleyen Ürünler
Ürün Adı Adet Açıklama
PENTAX K-10D 1 Çıkışa Hazır
BODY 10.8MP SLR
DİJİTAL FOTOĞRAF MAKİNESİ

Ama ben de Adnan beyin dediğini yapmak üzere gerekli girişimlerde bulundum..Hikayenin geri kalan kısmını

http://forum.netfotograf.com/tuketici_sorunlari.asp?msg_id=19864&syf=3
dan takip edebilirsiniz

Tarih: 13 Nisan 2007, 21:53 - İp: 88.***.**4.9