lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

valla kimsiniz necisiniz tam bilmiyorum ama makinanız şimdiden hayırlı olsun..adınıza ok sevindim..galerinize bakındım valla ne yalan soylyeyim bu makinayla (tabı govde geirse)ve lensle cok daha guzellerini cekrsiniz gibi geliyor bana..ilginize tesekkur ederim

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:28 - İp: 88.***.**2.179
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

syn lazut bey aramıza hoşgeldiniz......ama sanki sizi gözüm bir yerden ısırıyor olamaz bukadar benzerlik olamaz.bizim sefer hocanın ikizi aramıza hoş geldin... [>:D ]

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:29 - İp: 88.***.**8.171
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

kırlent güzelmiş bu arada.

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:34 - İp: 88.***.**9.174
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

makina yok zaten kırlent onun yoklugunu kapamak için

#gaijin' tarafından 09.04.2007 20:38:13 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:37 - İp: 88.***.**2.179
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Çeyiz gelmiş gelin yok!!!
Damadın eli koynunda!!!

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:44 - İp: 88.***.**3.160
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Tarih: 9 Nisan 2007, 20:55 - İp: 88.***.**2.179
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Haa hahaha sevgili merson halimi hiç kimse bu kadar güzel anlatamazdı..

yaa bu arada yeri burası mı bilmiyorum ama size bi iki soru soracağım..ustaların yardımını bekliyorum..

Soru -1:Acaba yukarıda gördüğünüz lensi canon s2 in önüne koysam acaba net fotograflar çekebilir miyim?

Soru-2: Makinem garanti dışı kalır mı?

Sayın Ganjin..Merhaba..Ben mısır tanesi ama kısca lazut diyebilirsiniz. .Siz de sanırım bu siteniin dedektifisiniz. Ne iş yaparsınız?..Bu arada şerif kim oluyor..Şu fotograflarımı kim koruyacak

Okyanus mavi gökyüzüne doğru dalgalanan şu "canımız kanımız feda sana ya Ayyıldız" ın -milliyetçi olduğumun çaktırmadan ifade edilişi yani- yanında kırlentin sözü mü edilir miş?

Sevgili liebster.Yok kardeşim lütfen tanışır tanışmaz iftira atmayınız.Bilip bilmeden insanlar hakkın ileri geri konuşmayınız -dengesiz biri olduğumun çaktırmadan verilen işaretleri- Hem bu arada liebster ne demek :sen bunu bize izah eder misin?.

Tarih: 9 Nisan 2007, 21:00 - İp: 88.***.**3.57
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Hocam çantan hayırlı olsun. Okula başlıyacaksın galiba, derslerinde başarılar dilerim.Önemli not: Yeni çanta va makina yüzünden öğrencileri ihmal etme.

Tarih: 9 Nisan 2007, 21:04 - İp: 85.***.**8.25
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili nazım baba siz hiç merak etmeyin.nerdeyse 36 saatimiz beraber geçiyor onlarla..

Tarih: 9 Nisan 2007, 21:18 - İp: 88.***.**3.57
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Galiba bu sitede bize ekmek yok.. Gitsem mi acaba?..Yoksa bende mi gidiyorum?..Yahu bu başlıklar baana hiç. yabancı gelnmdedi.

Tarih: 10 Nisan 2007, 23:18 - İp: 88.***.**9.173