lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili Nazım Baba Boyabatı bilirsiniz..Oaraya gittim.Dün cihazlar arızalı olduğu için bazı tahlillerimin sonucunu alamamıştık.Bugün aldım.Doktor çok şükür dedi .Öksürüklerimin kesilmemesinin nedeni bir ay önce bıraktığım sigaraymış.Ama kronik bronşitte var dedi..İlaçlar verdi.Onları kullanmaya başladım..İnşallah iyi gelirler..

Tarih: 12 Nisan 2007, 22:19 - İp: 88.***.**1.214
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

LUzut hocam ne oldi sana.

Tarih: 12 Nisan 2007, 23:07 - İp: 88.***.**3.226
hocha
hocha (Subjektif)
Yurtdışı / Amatör

geçmiş olsun lazut hocam. bak bakk, ben gidince seni de hasta etmişler. Yok anacım burayı boş bırakmaya gelmiyor.

Tarih: 12 Nisan 2007, 23:09 - İp: 81.***.**7.246
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

lazut abi geçmiş olsun.. inş. en yaknı zamanda sağlığına kavuşursun..

heleki sigarayıda bırakmışsın..bizim evdeki uşaklar haalaa içiyolar

Tarih: 12 Nisan 2007, 23:16 - İp: 88.***.**5.7
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

lazut,
Geçmiş olsun. Sigaranın intikamı bu; 'sen beni bırakırsan işte böyle yaparım der' bazen. Sakın aldırma, yeniden başlama.
Bal ye, aklına sigara geldikçe dişlerini fırçala.
Sağlık mı fotoğraf makinası mı?

Tarih: 12 Nisan 2007, 23:32 - İp: 88.***.**3.168
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadaşlar iyi temennileriniz için çok çok teşekkür.Ama bıraktım şerefsizi -affedersiniz bir öğretmen olarak bu kelimeyi kullanmamı kendime yakıştıramadım ama aklı uçkur hizasında gezen bazıları da zaten beni öğretmenliğe yakıştıramamıştı - .

Merson abi aylık yaklaşık 100ytl kara geçtim ki hemen dslr ye yatırdım onu..Tabi bu maddi kazancım..ötesini saynaya bile gerek yok.

İradeli ve inatçı biriyim.Cebimde yarım paket varken bıraktım dedim ve bıraktım.Şimdi yanımda birilerinin bile içmesine dayanamııyorum.

OOnun için kov o uşakklari evuunden nedim..İçmesunler o zukkumi..Oni içeceklerune gitsunlar hauradan pi pardak su içsunler
Son cümlelrimi sadece KARADENİZLİLER için yazdım.Diğerleri orayı es geçebilirler..

Tarih: 13 Nisan 2007, 00:23 - İp: 88.***.**1.214
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

hocam geçmiş olsun allah şifalar versin.
hocam senin içtigin sigara kalitesizmiştir öksürük yaptıgına göre. ben içiyorum bişey yapmıyor. ama ben habire zarar ediyorumayda yaklaşık 130 falan. yanlış anlama ben bırakırımda benim makinaya ihtiyacım yok ondan yani bırakmayışım.

Tarih: 13 Nisan 2007, 00:40 - İp: 88.***.**8.128
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Etme sevgili Batuhan o sigaranın vereceği zevkten daha iyi zevk veren başka şeyler de var..Fotograf çekmek gibi..Gezmek gibi.Bilinmeyen yerleri keşfetmek gibi..Etme eyleme bırak şu zıkkımı

Tarih: 13 Nisan 2007, 00:47 - İp: 88.***.**1.214
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

aslında ne çok istiyorum bırakmayı bilsen ama ben onu bırakacam da o beni bırakmıyor hocam bu konuda ama sadece bu konuda benim iradem zayıf galiba.gerçekten çok istiyorum bırakmayı ama bırakamıyorum.hayırlısı olsun .

Tarih: 13 Nisan 2007, 00:53 - İp: 88.***.**8.128
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sevgili batuhan ölüp toprak altına girdiğinde , şu güzelim dünyadan daha güzel bir dünya ile karşılaşacağından eminsen devam et..ama değilse.Bir sabah kalktığında bir ilk bahar sabahı hatta..Dışarda çocuk sesleri, kuş cıvıltıları varken sen sigaranın neden olduğu kanser yüzünden --Alllah korusun-- yatağa bağımlı olacan, hatta vücutunun ne kadar acılar çektiğini en iyi sen bilecen.O dışardaki pırıl pırıl güneşin, çocuk seslerinin, kuş seslerinin verdiği huzurun h si bile sen de olmayacak..Değer mi o sigaraya?

Hele çoluğun çocuğun sana en muhtaç oldukları anda onların yanlarında olamamak..Onları anneleriyle yapayalnız bırakmak..Annelrine yaşatacağın eziyet bir yana o çoluk çocuk bu hayatta nasıl tutunacaklar.Nasıl ve ne yiyip içecekler?..Belki de sokak çocuklarından biri olacaklar.Köprü altlarında, sıcak evlerinden uzakta yarı aç yarı tok, çöp tenekesine atılacak yarım bir ekmek peşinde gezecekler.

Bir sigara için değer mi

Tarih: 13 Nisan 2007, 01:16 - İp: 88.***.**1.214