lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Meraba! Aranızda Yer Var Mı?

Bu siteye, bu foruma ilk kez bakıyorum..Çok hoş konular , çok hoş arkadaşlar varmış.İnşaallah aralarına beni de alırlar.. Ne dersiniz aranızda bana da yer var mı?

Tarih: 9 Nisan 2007, 00:10 - İp: 212.***.**2.189
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

selam hocam sizin söyledikleriniz dogru kırılma gücenme olmaz hele size. insan kırmak gibi bir hata yapmayacagınızı bilirim.
hatada ısrar ediyorum (sigara konusunda)ama aptal deyilim. zamanında bir konuya şöyle bir cevap yazmıştınız. kötü söz sahibine aittir. insan ne söylerse kendini söylermiş.

Tarih: 14 Nisan 2007, 00:13 - İp: 88.***.**5.56
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

lazut abi kovamiyruumm bi türli anlayamadum ben bu işi..

kovarsam burda yaşayamam maaalum maddi meseleler..

ama iyi uşaklar hatta birinin svgilisi onu içmiyo biliyo sevgilisi gelince paketleri saklıyor onu bi isiyonlasam tamam anında bırakır

Tarih: 14 Nisan 2007, 00:52 - İp: 88.***.**2.230
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

YAzık benim hocama.

Tarih: 14 Nisan 2007, 00:57 - İp: 88.***.**0.59
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Günaydın, buranın pazarı bu gün, başlamadan yazılanlara bir bakayım dedim.
1903 takma adlı biri akşam ortalığı karıştırmaya başadığından "Konya'ya davet eden kim" başlığı açarak uyarımı yaptım ve kapattım bilgisayarımı akşamdan.
Yazdıklarınızı şimdi okuyabiliyorum:
-hata ve aptallık- la ilgili tırnak içinde yazdığım alıntı amacına ulaşmış görünüyor; "W" yazdıkça, sigara içtikçe hep aklınıza gelecek. 'Aptal' sözcüğü rahatsız ettiyse kusura bakmayın, yorum benim değil, gönül kırdıysam affola.
Okuyanlara, eleştirenlere, iltifat edenlere gönülden teşekkürler.
(Kompozisyonum iyi mi -teacher hocha-, yaşım belli olacak;biz 'tahrir dersi' diye okumuştuk ilk okulda kompozisyonu...)
Lazut öğretmenim, "... bekleyen sipariş yok... gibi yazıyorsa koli yoldadır sahiden, için rahat olsun.
pazarbey, fuar çapkınlıklarını bekliyoruz, kimi kimle aldatıyorsun, yeniler tazeler nasıl? Yoksa "ibadet kabahat gizli" ye mi sığınacaksın? Almanya!dan haber var mı?

Tarih: 14 Nisan 2007, 06:42 - İp: 88.***.**3.168
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

"Yazık benim hocama"..Neden, kim senin hocan ki yazık olsun ona, yoksa sen fokss musun, esrarengiz esrarengiz konuşuyorsun pazarusta..

Sevgili nedimy madem ki elinde öyle bir "goz var ta niye tslr almag icin kullanmayisun oni"..Arkadaşını bilmem ama benim başımda öyle bir şey olsaydı 2000 ytl yi gözden çıkarırdım

Sevgili merson abi günaydın...Bakalım bugün kimlerle tanışacağız..

Tarih: 14 Nisan 2007, 08:54 - İp: 212.***.**2.134
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Akubat ('' Avukat'' doğru yazmasını biliyorum)Beyimiz artık iyice yaşlandığı için uzun yazamıyor.Yazılanlarıda mercekle okuduğu için birleştirip tam olarak ne dendiğini anlayamadığı içinde kısa yazıyor olabilir.

Tarih: 14 Nisan 2007, 09:21 - İp: 139.***.**1.101
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

n.baba evladım. YAzdıklarını nortasına kadar okuyabildim. Ama eminim iyi birşeyler yazmışsındır. Gözlerinden öperim.
Lazut neresi esracengizmiş yazılarımın.
Merson ben kimseyi aldatmadım.Yuvamımı yıkacaksın benim.

Tarih: 14 Nisan 2007, 10:01 - İp: 88.***.**0.59
merson
merson (üye)
Manisa / Amatör

Cananın (canon) üstüne kuma bakmaya gitmiyor musun İstanbula

Tarih: 14 Nisan 2007, 10:11 - İp: 88.***.**4.123
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

hah söyle merson abi..vur kafasına kafasına..demek cananın üstüne kuma getirirsin.hıı

Tarih: 14 Nisan 2007, 10:22 - İp: 88.***.**4.9
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

hah söyle merson abi..vur kafasına kafasına..demek cananın üstüne kuma getirirsin.hıı

Tarih: 14 Nisan 2007, 10:23 - İp: 88.***.**4.9