ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Antalyada Fotoğrafçı Buluşmaları

Merhaba değerli fotoğrafçı dostlar benim buradaki amacım Antalya ve çevre illerdeki ve hatta Antalyaya gelip uğrayan fotoğrafçı arkadaşların buluşma noktası olması açısından bu topiği açtım belli zamanlarda antalyalı arkadaşlarla ve çevre illerdeki arkadaşları bir araya gelebileceği haberleşeceği bir sayfa olması için düşündüm diğer illerdeki arkadaşlar bunları yapıyor bende bizimde bu konuda köşemiz olsun istedim...
bu zamanlarda antalyamızın havası fotograf çekmek için tam zamanı olduğunu düşünüyorum...

Tarih: 19 Ekim 2007, 14:14 - İp: 78.***.**0.71
playertr
playertr (üye)
Antalya / Amatör

dstm bende buyuk bir zevkle katılırım

Tarih: 26 Kasım 2007, 22:57 - İp: 81.***.**1.79
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

[/IMG]

Tarih: 27 Kasım 2007, 02:12 - İp: 78.***.**9.243
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

[/IMG]
Gülter hanım ali abimin ( D100 ) uçak savarını aldı deneme turlarında

Tarih: 27 Kasım 2007, 02:17 - İp: 78.***.**9.243
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

[/IMG]

Tarih: 27 Kasım 2007, 02:25 - İp: 78.***.**9.243
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

[/IMG]
Ali orhan abim(hemsinli)

#ahmet07' tarafından 27.11.2007 02:34:48 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 27 Kasım 2007, 02:28 - İp: 78.***.**9.243
nazlimca
nazlimca (üye)
Antalya / Meraklı

artık bende varıım bırdaha kı bulusma ne zaman

Tarih: 1 Aralık 2007, 01:18 - İp: 85.***.**4.18
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

Arkadaşlar merhaba
nasl kacırdım bunu bende anlamadım birazda yogundum bu aralar birdahaki sefvere mutlaka bende varım bide burdaki yazıları bana maiile haber verse cok daha kolay olacak

birde benim bi onerim var altkısma acıklamayı yazıcam katılımlarınızı beklıyorum

Arkadaşlar merhaba,

Antalya Konya altı belediyesi ile ortaklaşa başlatılacak kulübümüz Katılımcıların ortak paylaşım alanlarında boş zamanlarının güzel ve topluma faydalı etkinliklerde bulunmaları, kulübümüz bünyesinde düzenlenecek aktivitelerle hem fotoğraf bilgilerinin gelişmesi hem de çevresindeki gezilecek yerlerden haberdar olması amaçlanmaktadır. Yapılacak sergi ve etkinliklerle faaliyetlerini sürdürecektir. Oldukça yeni bir oluşum olması nedeniyle kulübün gelişim sürecinde yer almak, fotoğraf sanatına olan ilginizi diğer insanlarla paylaşmak isterseniz bana mail yolu ile ulaşa bilirsiniz.

Katılmak isteyen arkadaşlar için kişisel web sitemin forum bölümünde bu konu ile ilgili bölüm açılmıştır ziyaret edip görüş ve önerilerinizi web sitesi aracılığı ile ilete bilirsiniz.

Saygılarımla

Caner Azapoğlu

[email protected]

http://www.azapoglu.com/forum

Tarih: 1 Aralık 2007, 18:34 - İp: 88.***.**7.101
akdenizli
akdenizli (üye)
Antalya / Amatör

Katılamayışım nedeniyle üzgünüm..
FK hesabım da askıda olduğu için yazışma sorunum doğdu. Bu topikten yeni haberim oldu..
Umarım önümüzdeki zamanlarda birlikte olmak mümkün olur.

Bu arada hemsinli Dostum da formunda imiş..

Tarih: 1 Aralık 2007, 19:56 - İp: 85.***.**0.201
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama tekrar hatırlatmak istedim
konya altı belediyesi ile işbirliği içerisinde bir dernek kuruluyor ve sizlerin katılımlarını bekliyoruz ilk toplantımız gercekleşti ve 23 nisan için bi sergi veya yarışma düzenlenip gelirinin gerekli cocuk vakıfları yada hastanedeki cocuk bölümlerine bagışlanması planlanıyor fikirleriniz ve medya destegine ihtiyacımızvar
sergileme icin çektiginiz herhangi bir fotograf tabiki konuyla baglantılı olmalı sergilecek ve satısa sunulacak ikinci aşamada yarışma ve bir juri oluşturulacak ve katılımcılara o günün anısına çeşitli ödüller verilecek
destekleriniz ve benimle iletişime geçmek için [email protected]

saygılarımla

Tarih: 14 Aralık 2007, 12:32 - İp: 88.***.**7.101
suigeneris
suigeneris (üye)
Antalya / Amatör

way bea ali orhan abide ordaymıs. :D İnşallah birdahaki buluşmaya gelebilirim bende

Tarih: 23 Aralık 2007, 23:45 - İp: 62.***.**1.78