ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Antalyada Fotoğrafçı Buluşmaları

Merhaba değerli fotoğrafçı dostlar benim buradaki amacım Antalya ve çevre illerdeki ve hatta Antalyaya gelip uğrayan fotoğrafçı arkadaşların buluşma noktası olması açısından bu topiği açtım belli zamanlarda antalyalı arkadaşlarla ve çevre illerdeki arkadaşları bir araya gelebileceği haberleşeceği bir sayfa olması için düşündüm diğer illerdeki arkadaşlar bunları yapıyor bende bizimde bu konuda köşemiz olsun istedim...
bu zamanlarda antalyamızın havası fotograf çekmek için tam zamanı olduğunu düşünüyorum...

Tarih: 19 Ekim 2007, 14:14 - İp: 78.***.**0.71
-olimpos-
-olimpos- (üye)
Antalya / Stüdyo Fotoğrafçısı

Güzel bir toplantı olmuş bir dahaki toplantıya katılmayı istiyorum.görüşmek üzere.

Tarih: 24 Aralık 2007, 00:09 - İp: 85.***.**3.136
tholgia
tholgia (üye)
Antalya / Amatör

ahmet merhaba
bende bu konuda çok istekliyim. tek başına biraz zor oluyor. toplanırsak haberleşelim.
fotğraf gezileri yapalı[email protected]

Tarih: 1 Ocak 2008, 14:13 - İp: 85.***.**4.118
zeougma
zeougma (üye)
Şanlıurfa / Meraklı

slm ahmet cim yenı yıllınızı kutlar hayırlara vesıle olmasını dilerım katılıyorum sana bilgilerine ıhtacımız duyuyorum sevgilerimle urfalı [email protected] [>:D

Tarih: 4 Ocak 2008, 16:57 - İp: 85.***.**4.137
seyran07
seyran07 (üye)
İstanbul / Firma

selam arkadaşım önce saygılar bende antalyada fotografcılık yapıyorum aynı zamanda teknik sevris olarak dijital carrierleri satmaktayım tabikibende isterım yenı dostluklar kurulmasını görüşelim saygılar ali

Tarih: 15 Ocak 2008, 21:22 - İp: 88.***.**8.174
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

arkadaslar merhaba

akdeniz üniversitesi organ nakil bolumu ile 23 nisanda fotoroportaj seklinde sergi hazırlanacak yardım etmek isteyen arkadaşlar icin bu pazar konya altı kent merkezinde toplanılacak detaylı bilgi ve iletişim icin http://www.azapoglu.com/forum adresinden ogrene bilirsiniz

Tarih: 17 Ocak 2008, 18:21 - İp: 88.***.**7.101
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Diğer fotograf gurubunun düzenlediği ve bizimde antalyada olan ilk buluşmamızda hep beraber hareket ettiğimiz buluşmada 2.ayağı alanyada olacaktır netfotograf üye dostlarımız katılacaklar bu tarihte alanyaya gidilecektir benim ise 2 şabatta karar vereceğimden bir şey yazamıyorum ama çok istiyorum futbol takımlarının oluşundan organizasyonuyla ilgilendiğimden son ana kadar benim kesin değil ben buradan duyurmak istedim gitmek isteyenler isimlerini yazarsa hep beraber hareket ederiz alanyadaki buluşmamızı ve gezimizi yaparız duyurulur saygılarımla...

alanya gurubunun mesajı:::

""biz Alanyalı f/k üyeleri olarak kararımızı verdik, sizleri 3 Şubat 2008 pazar günü Alanya’ya bekliyoruz. Gezi programı saklı tutuyoruz süpriz olsun!
Lütfen katılmak isteyen üyeler isimlerini sayı ile bildirsin, ona göre araç ayarlanacak.

Tarih: 18 Ocak 2008, 19:30 - İp: 85.***.**5.215
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

herkes aynı araçta gidecekse eğer (arabam yokta o açıdan)... o zaman:

1 - gürhan demir

gerekirse eğer cep numaram:

0534 285 41 87

#gurhan_87' tarafından 18.01.2008 19:35:22 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2008, 19:34 - İp: 88.***.**6.17
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

arkadaslar yapilacak sergi icin fikir paylasimi ve gorev paylasimi icin pazar saat 14 de konyaalti kentmeydaninda toplaniyoruz katilmak ve yardim etmek istiyen arkadaslarimizi bekleriz

Konu : 23 nisan sergi organizasyonu
akdeniz universitesi organ nakli bolumu ile ortak proje

Tarih: 19 Ocak 2008, 21:12 - İp: 88.***.**7.101
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

alanya gesisi ve fotografçı buşumaları 10 şubat olmuştur duyurulur

Tarih: 26 Ocak 2008, 00:29 - İp: 85.***.**9.8
keman
keman (üye)
Kütahya / Doğa Fotoğrafçısı

selamlar antalyalı fotoğraf dostlarım hepinizi kutlarım dostluklar güzel sergi işini hızlandırın gali yaveş yaveş adı belli olsun allah kolaylık versin gelicez nasib olursa sergiye

Tarih: 5 Şubat 2008, 22:57 - İp: 88.***.**5.191