ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Antalyada Fotoğrafçı Buluşmaları

Merhaba değerli fotoğrafçı dostlar benim buradaki amacım Antalya ve çevre illerdeki ve hatta Antalyaya gelip uğrayan fotoğrafçı arkadaşların buluşma noktası olması açısından bu topiği açtım belli zamanlarda antalyalı arkadaşlarla ve çevre illerdeki arkadaşları bir araya gelebileceği haberleşeceği bir sayfa olması için düşündüm diğer illerdeki arkadaşlar bunları yapıyor bende bizimde bu konuda köşemiz olsun istedim...
bu zamanlarda antalyamızın havası fotograf çekmek için tam zamanı olduğunu düşünüyorum...

Tarih: 19 Ekim 2007, 14:14 - İp: 78.***.**0.71
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Toparlanın yavaş yavaş Ahmet..

Tarih: 30 Ekim 2007, 23:50 - İp: 88.***.**4.17
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

mustafa abi anca ..
yoksa biraraya gelmek zor herkezin zamanını denk getirmek lazım en azından antalya gurubu olarak çoğalmamız birşeyler yapmamız lazım inşallah çoğalırız

Tarih: 31 Ekim 2007, 00:23 - İp: 78.***.**6.128
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Size de Allah kolaylık versin orada..

Tarih: 31 Ekim 2007, 00:38 - İp: 88.***.**7.226
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Umarım ilgi gösteren çok olurda böyle bir buluşma ayarlarız... zaten bu aralar fotoğraf çekme kısırlığı yaşıyorum.. belki ilham kaynağı yada yeni fikirler ednirim..

Tarih: 1 Kasım 2007, 13:28 - İp: 88.***.**6.203
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Antalyalı fotografçı arkadaşlar 25 kasıma hazırlıklı olun antalyalı ve diğer yakın şehirlerden diğer site üyeleri ve fotoğrafçılar buluşma ve gezi gerçekleştiricektir netfoto ailesinden antalyalı yada diğer illerden bilgisi olmayanlar haberdar olsun gezinin yapılacağı yer belli değil 25 kasıma kadar diğer arkadaşlarla irtibattayız kalabalık bir gezi olacak nereye gideleceği konusu belli olduğunda bu foruma yazılacaktır ..
o tarihe uygun olanlar bu topiğe ismini yazsın herhangi bir gezi olursa kesin katılacakları belli edelim bilgi açısından

Tarih: 1 Kasım 2007, 14:31 - İp: 78.***.**4.160
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

ahmet07 o tarihte gelmeyi çok isterdim ama 25 kasımda anfad derneği ile çıkıcağımız karacaören barajı gezimiz var.

başka bir tarih olsa keşke...

Tarih: 1 Kasım 2007, 14:38 - İp: 88.***.**2.54
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Madem ki gidilecek yer belli değil ANFAD grubunun gideceği Karacaören Barajı gezisine kabul ederlerse biz de dahil olalım.Vasıta konusunu da ya kendi arabalarımızla ya da çoğunluk oluşursa bir otobüs kiralayarak çözebiliriz.

Tarih: 1 Kasım 2007, 16:24 - İp: 78.***.**1.15
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

ewet gülter hanım olabilir onu sormak lazım dışarıdan katılım olurmu diye gürhan bu konu hakkında bilgi verirsen seviniriz anfad ta üye sanırım daha bilgilidir sizin içinde sakınca olmaz öyle imkan olursa katılalım derim

Tarih: 1 Kasım 2007, 16:42 - İp: 78.***.**4.160
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)

6 kasım salı günü dernek açık olucak... salı akşamı bu bilgileri size iletmem sorun olmaz umarım.. bende yönetime sormadan bir şey demek istemiyorum...

gezi hakkında bilgi almak için buraya tıklayın

#gurhan_87' tarafından 02.11.2007 10:00:28 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 2 Kasım 2007, 09:04 - İp: 88.***.**6.197
gordi
gordi (üye)
Antalya / Firma

merhaba,,kusura bakmayın biraz geç oldu ama..ben geldim..
Mısırdaydım ..birkaçgün oldu geleli ama sitede serbest kürsüyü bağlamış birisi,,kilitler felan,,bende kapalı sandım..herneyse burdaymışsınız..katılım çok az bencede..

Tarih: 10 Kasım 2007, 10:34 - İp: 88.***.**6.84