ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

Antalyada Fotoğrafçı Buluşmaları

Merhaba değerli fotoğrafçı dostlar benim buradaki amacım Antalya ve çevre illerdeki ve hatta Antalyaya gelip uğrayan fotoğrafçı arkadaşların buluşma noktası olması açısından bu topiği açtım belli zamanlarda antalyalı arkadaşlarla ve çevre illerdeki arkadaşları bir araya gelebileceği haberleşeceği bir sayfa olması için düşündüm diğer illerdeki arkadaşlar bunları yapıyor bende bizimde bu konuda köşemiz olsun istedim...
bu zamanlarda antalyamızın havası fotograf çekmek için tam zamanı olduğunu düşünüyorum...

Tarih: 19 Ekim 2007, 14:14 - İp: 78.***.**0.71
planetfoto
planetfoto (üye)
Antalya / Reklam Fotoğrafçısı

bana uyar zaman ve mekan belirlenmeli

Tarih: 19 Ekim 2007, 22:41 - İp: 88.***.**3.154
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

caner teşekkürler katıldığın için bir çoğunluk sağlayalım ekip yavaş yavaş buraya toplansın antalya grubu yada diğer üyelerden veya fotoğrafçılar organize olalım benim ilk etapta ekibi oluşturmak sonrası kendiliğinden gelir zamanla bu topiği takip edersek belli günlerde çalışmalar yaparız fotoğraf üzerine birlik sağlayıp keyifli fotograflar geziler yada fotoğraflar çekme olasılığımız olur her beraber...

Tarih: 19 Ekim 2007, 23:01 - İp: 78.***.**0.71
salimg
salimg (üye)
Antalya / Amatör

Antalya'da amatör fotoğrafcıların birbirlerini pek tanıdıklarını sanmıyorum, dediğiniz gibi onların buluşmalarını ve hafta sonu gezileri düzenlenmesinde öncü olabilirseniz her zaman katılırım.Selamlar .Salim Güzeyer

Tarih: 19 Ekim 2007, 23:06 - İp: 78.***.**3.159
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

salim haklısın bu konuda en azından bu topik antalya ve çevre iller için bir haberleşme yada aktivite olduğunda haberleşeceği bir köşe olması açısından düşündüm ben bazen fotoğraf çekmeye gittiğimde tek başıma fazla keyifli olmuyor (yorük) muratla bir sefer çıktım oda zamanımız çakıştı çıktık gezdik keyiflide oldu daha fazla kişi olursa hep beraber daha keyifli ve neşe ve bilgilerimizi paylaşmış oluruz ..
bazen ön ayak olmak lazım bu tarz şeylerde...

Tarih: 19 Ekim 2007, 23:22 - İp: 78.***.**0.71
nctenk
nctenk (üye)
İstanbul / Amatör

Kütahya'dan sonra büyük ihtimal Antalya'ya geçeceğim inşalllah görüşürüz.

Tarih: 19 Ekim 2007, 23:57 - İp: 88.***.**2.163
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Hanımları da alır gelirseniz ben de katılırım gezilere.
Malum ben Antalya'nın yerlisi olduğum için çevrem çok geniş ve pek çoğu da dedikoduya bayılırlar.

Tarih: 20 Ekim 2007, 00:12 - İp: 78.***.**6.3
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

gülter abla senin durumuna göre yaparız umarım hanımları olanlar getirir benim şuan hanımım yok antalyalı diğer fotoğrafçıları bir tam olarak toparlarsak kim var kim yok bayan fotografçılarda çıkar sizin içinde sakınca arz etmez ozaman hanımı olanlarda gezilere gelir en azından .
tanıdığımız gazetecilerde var spor camiası benide tanıyor antalyasporda oynadığımdan ..
sergi için reklam olur basınada haber edersek tanıdıklara rica ederiz sergiye reklam olmuş olur katılım ve ziyeretçi açısından iyi olur...

Tarih: 20 Ekim 2007, 00:45 - İp: 78.***.**0.71
assos-07
assos-07 (üye)
Antalya / Amatör

başka bir fotograf sitesinde açtığımız forumda antalyalı foto gönüllüleri olarak 25 kasımda buluşmayı düşünüyoruz. bununla ilgili bi arkadaşımız yer araştıryor. sanırım bi şekilde toplanıcaz. düzenli bir planlama ile hep beraber toplanabilriz. en azından katılımı arttırabilriz. ben şahsım adına bu tür toplantılara çok önemli bir problem olmadığı sürece katılıcamı belirtirim. saygılarımla...

Tarih: 20 Ekim 2007, 23:59 - İp: 81.***.**0.80
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

bende onur duyarım böyle bir buluşmaadan... böyle bir toplantı ayarlarsanız bana da haber verirseniz sevinirim.

Bu arada ben anfad a üyeyim. üye olanlar varsa konuşmak isterim fotoğraf üzerine.

#gurhan_87' tarafından 21.10.2007 10:10:19 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 21 Ekim 2007, 10:09 - İp: 88.***.**1.113
ahmet07
ahmet07 (üye)
Antalya / Amatör

koca antalyada 5 fotorafçımı var yahu antalyalı fotografçılar bir şeyler yazın birliği sağlayalım katılım artsın biraz...
diğer gurup fotografçılar 25 kasımda bir organizosyon meselesi var ilk etap beach park buluşma tanışma diye konuşuluyor netfotograf üyeleride hep beraber hareket edersek kalabalık bir ekip olacak haberdar olduğumuzda buradaki forumu arada takip edin zaten burdaki üyelerin çoğunu biliyoruz ama yinede ulaşamazsak yada fikirleri olan varsa güncel kalsın forum haber açısından ilerleyen günlerde diğer fotogafçı dostlarla irtibat kurup topiğe yazarız yada haber ederiz

Tarih: 30 Ekim 2007, 22:42 - İp: 78.***.**6.128