osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

S9500 Fun Club Şu An Kurulmuştur!

Arkadaşlar benimde S9500 modelini bugün almamla faal olarak S9500 fun club'ın kurulması şart olmuştur.Dilek,
şikayet,öneri,bilgi paylaşımı,kullanım,test,görüşler,
teknik sorunlar,fotoğraflar üzerine yorumlar,yeni gelişmeler vb. birçok konuyu burada hızlı bir şekilde tartışacağız.Bilinmeyenlere ışık tutup,profesyonelliğin peşinden gideceğiz.

Bu forumda yorumlarını,yardımlarını,bilgisini ve emeğini bizimle paylaşan herkese teşekkür ederim

#osmanlı' tarafından 15.07.2006 22:45:01 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Mart 2006, 15:08 - İp: yok
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Mustafa-Ahmet Hoşbakan abilerimize artık teşekkür değil resmen minnet duyuyorum.1.sınıf kitap yollaması bir incelik,
kargo parasını da kendilerinin ödemesi apayrı bir incelik.
Biz S9500 sahipleri size karşı çok mahcup olduk,hakkınızı helal edin.
Buradan Fuji dışına yönelen arkadaşlara bir soru sormak istiyorum:Arkadaşlar aldığınız markanın hangi yöneticisi sizinle sitede arkadaş oldu ve bu denli biz amatörlere elinden gelen desteği verdi.İyi ki S9500 almışım diyorum.
Hem makinanın iyisine sahip oldum,hem de böyle değerli kişilikleri tanıma fırsatı buldum ve arkamı büyük bir güvenceye dayadım.

Küçük bir sorum var Positif Bey!
Fujinin orjinal Şarj kitini aldım.İlk şarj'ı olması gerektiği gibi 15-20 saat de tuttum ve yeşil ışık yanınca makinama alıp taktım.1-1.5 gün idare etti beni fakat çok da çekim yapmamıştım.Hadi piller yeni diye olur o kadar dedim ancak dün gece 23:00 sularında şarja koyduğum pillerim şu an aradan geçen 23 küsur saate rağmen hala şarj olmadı.Kırmızı ışığı yanıyor.Bu ne açlıkmış böyle
Birde merak ettiğim eğer bu normal bir durum ise ilerki zamanlar için,normal bir pili şarj etme süresi nedir fuji şarj aletinin onu merak ettim

Tarih: 23 Mart 2006, 22:19 - İp: 81.***.**0.221
arda.ates
arda.ates (üye)
İstanbul / Amatör

Osmanlı fujinin orjinal şarj aletini ve pillerini ne kadara aldın acaba sorabilrmiyim? Ve bulması kolay oldumu?
Teşekkürler

Tarih: 23 Mart 2006, 22:58 - İp: 81.***.**7.49
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Arda.ates arkadaşım,35-40 ytl civarında bir fiyata aldım.Tam hatırlayamadım çünkü orjinal çantasını da almıştım.Şu pil mevzusuna akıl sır erdiremedim.Şu an 25 saat oldu hala ışığı yanıyor.Gelişmelerden sizi an ve an haberdar edeceğim.Sonra birde GP Rapid 2 marka şarj kiti alacağım.Hızlı sistemde 46ytl olması lazım.

Tarih: 23 Mart 2006, 23:35 - İp: 81.***.**0.221
ozgurs59
ozgurs59 (üye)
Adana / Amatör

MERHABA MUSTAFA ABİ...

FORUMU ÇOK YAKINDAN TAKİP ETMEME RAĞMEN,4-5 GÜNDÜR GİREMEDİM VE İLK 30 KİŞİYE KİTAP DAĞITIMINIZI YENİ GÖRDÜM...UMARIM HALA ŞANSIM VARDIR ? :-[

BİRDE ÖĞRENCİ İNDİRİMİNİ GÖRDÜM AMA BEN 2 AY ÖNCE ALDIM 9500'Ü...ONU DA KAÇIRMIŞ OLDUM YANİ.KISACASI SİZDEN RİCAM ------ kitap ----

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER,,

Tarih: 24 Mart 2006, 01:31 - İp: 85.***.**7.147
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Işık hala kırmızıda.İyice işkillenmeye başladım.Fuji teknik servisi arayacağım şimdi.Sonucu buraya yazarım.

Tarih: 24 Mart 2006, 10:42 - İp: 85.***.**0.109
ikarahal
ikarahal (üye)
İstanbul / Amatör

Bende kitap magdurlarındanım, eger bir fırsat daha verilirse bende almak isterim.

Tesekkurler.

Tarih: 24 Mart 2006, 10:46 - İp: 81.***.**5.105
positif
positif (üye)
İstanbul / Firma

Osmanlı, o cihazda bir gariplik var bence. Onu benim dikkatime gönderirmisin.

FUJIFILM TÜRKİYE
Dijital dpt. Mustafa Hoşbakan dikk.
Fujifilm Plaza
Dereboyu Cad. No: 39
34660 Halkalı - İSTANBUL

Tarih: 24 Mart 2006, 10:47 - İp: 81.***.**2.84
ikarahal
ikarahal (üye)
İstanbul / Amatör

Arkadaslar

S9500 makinamın firmware Ver.1.01
yeni Ver.1.02 ile gelen yenilik nedir. Sadece 6 gb memory destegimi ?

Tarih: 24 Mart 2006, 11:58 - İp: 81.***.**5.105
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

Mustafa abi,bir sorun yok sanırım.Teknik servisi aradım.Işığın takılı kalmış olabileceğini,ancak şarj etmiş olabileceğini söyledi.Bende çıkarıp taktım ve şarj olmuş gibi gözüküyor.Pil uyarı işareti makinada gözükmüyor şimdilik...

Tarih: 24 Mart 2006, 12:20 - İp: 85.***.**0.109
osmanlı
osmanlı (üye)
İzmir / Amatör

İkarahal bu tür güncellemeler makinada ne tür fayadalar sağlıyor.Positif beye soralım,garanti kapsamından çıkıyormu diye bu durumda.O bize güncellenecek ise bile güvenli bir adres verir.Talimatlarına göre update ederiz.

Tarih: 24 Mart 2006, 12:23 - İp: 85.***.**0.109