mkilicarslan
mkilicarslan (üye)
İstanbul / Firma

Gece Clublerinde Çekim

Anlaşmalı gece clublerinde hobi olarak çekim yapıcak takım arkadaşları arıyoruz kısacası işleyişi anlatıyım; eğlence bizden fotoğraflar sizden yaptığınız çekimleri ertesi gün magazin moda eğlence sosyal ağı içeren portalımızda yayınlıyacağız

örnek vermek gerekirse tillate web sitesini baz alınabilir ama yeterli değil tabiki ilgisini çeken arkadaşlar lütfen bana ulaşsın.

Tarih: 19 Nisan 2010, 12:10 - İp: 85.***.**3.222
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Ben, bu işi kabul etmiyorum.. Haberiniz olsun..

#mete007' tarafından 19.04.2010 21:23:33 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 19 Nisan 2010, 21:22 - İp: 94.***.**5.83
esoes
esoes (üye)
İçel / Stüdyo Fotoğrafçısı

SİZ GİDİN CEKİN .... GİR İÇERİ RESİM ÇEK KOLAYDI .... ADAMI MAZLUMA CEVİRİRLER BEEE....SEN MAZLUMU BİLİYONMU ... HANİ DİYORYA MAZLUMU GETİRİN BANA DİE KEMAL SUNAL A....HE İŞTE GÖREN DAYAK DELİSİ EDER... SENİN TİLLATE DEDİĞİN SİTE BASİT BİŞEY DEĞİL YANİ...UĞRAŞMA DERİM SIKIYSA SİZ GİRİN ÇEKİN... EN KAŞAR KIZ BİLE NAMUSLU OLUR BE ....

Tarih: 20 Nisan 2010, 03:15 - İp: 88.***.**6.208
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

EN KAŞAR KIZ BİLE NAMUSLU OLUR BE

hellaaaallll

Tarih: 20 Nisan 2010, 07:01 - İp: 78.***.**2.67
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

adam clubla anlaşma var demiş yani işin içinde dayak faslı olmayabilir

Tarih: 20 Nisan 2010, 09:38 - İp: 85.***.**1.199
mkilicarslan
mkilicarslan (üye)
İstanbul / Firma

arkadaşlar yorumları okudum konuyu saptırmaz isek sevinirim dayak faslı vs. organize bir olaydır habersiz çekim zaten olmayıcak clublerede anlaşmalıyız girişiniz için yaka kartı veriyoruz bu hafta çekim yapıldı güzelde geçti bunların dışında bir bay bir bayan iki arkadaşıda haziran gibi türbüküne göndermeyi düşünüyorum yine otel konaklama eğlence herşey bize ait aklına yatan yine ulaşabilir

Tarih: 21 Nisan 2010, 13:37 - İp: 85.***.**1.25
malkocy
malkocy (üye)
Yurtdışı / Amatör

Ben yurtdışında yaşıyorum. Burada da böyle siteler ve dergiler var, ve onlar da bu tür "event photographer" organizasyon fotoğrafçısı da diyebiliriz, arıyorlar. Ayrıca gece kulüplerine gittiğinizde oralarda çekim yapan fotoğrafçıları görüyorsunuz. Yabancılar bu konuda biraz daha rahat poz verebiliyorlar. Türkiye'de de çok ta olmasa da yine biraz daha rahat poz verenler olacaktır. Sitenizde başarılar dilerim.
Saygılarımla..

Tarih: 23 Nisan 2010, 19:14 - İp: 124.***.**7.118
mkilicarslan
mkilicarslan (üye)
İstanbul / Firma

teşekkür ederim malkocy

Tarih: 26 Nisan 2010, 15:29 - İp: 85.***.**4.82
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Anladığım kadarıyla..
-Belirli bir ücret yok
-Donanım desteği yok

daha çok amatör ruhla gönüllü çalışacak kişiler aranıyor..
Alkollü ortamları seven, eğlenmeyi seven ama sözkonusu ortamlarda bulunacak ve para harcayacak kadar maddi durumu iyi olmayan ve fotoğrafa hevesli kişilere ortam sağlıyorsunuz...

genç arkdaşlar için değişik bir hayat tecrübesi olabilir..
metenin dediği gibi..
bende yokum..
haberiniz ola..
ve
rastgele..

Tarih: 27 Nisan 2010, 11:44 - İp: 88.***.**7.66
1maksimus1
1maksimus1 (üye)
İstanbul / Meraklı

böyle birini hala arıyomusunuz

Tarih: 23 Ocak 2011, 19:14 - İp: 78.***.**1.24
  • 1