ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

Eskişehirli Amatörler Neredesiniz ?

Eskişehir ve civarındaki komsu iller gelin beraber yazısalım fikir alıs verişinde bulunalım illerimiz çevresindeki güzel yerler nereleri nerelerde güzel fotolar cekilir ve foto çekimleri hakkında birbirimize yardımcı olalım.

Tarih: 4 Ağustos 2005, 11:06 - İp: yok
ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

aslında araya cok iş girdi bir türlü olayı gerceklestiremedik umarım bayram sonra tekrar birlikde oluruz

Tarih: 6 Ocak 2006, 17:29 - İp: 193.***.**0.60
ortakalan
ortakalan (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

selam ben eskişehirliyim emun oldum bütün arkadaşlar
bende fotoğraf cekmeyi severim ama photoshop la ugraşmayı daha cok seviyorum
selamlar

Tarih: 12 Ocak 2006, 22:42 - İp: 85.***.**5.232
msakgun
msakgun (üye)
Bilecik / Meraklı

merhaba arkadaşlar nasılsınız bir türlü görüşemedik ya nasıl yapsak da bir araya gelsek

Tarih: 20 Mart 2006, 11:26 - İp: 85.***.**9.115
tatto
tatto (üye)
Eskişehir / Amatör

arkadaslar biraz geç gördüm ama banede varim güzel ve ilginç olan herseyi çekmeyi seviyorum... ve amatörüm... hertürlü aktivite organizasyon vs. yardim olaylarina elimden geldigince katilirim... umarim görüsebiliriz...

Tarih: 22 Nisan 2006, 01:09 - İp: 88.***.**7.233
cybercem
cybercem (üye)
Eskişehir / Meraklı

merhaba..okudum daha önce yazılanlarıda henüz buluşamadınız sanırım.ön ayak olayım dedim.. buluşmaya gelmek istiyenler bana mail atsın da buluşalım. umarım görüşürüz cemsozer7æhotmail.com

Tarih: 3 Mayıs 2006, 21:15 - İp: 85.***.**4.47
webmouse
webmouse (üye)
Eskişehir / Amatör

merhaba arkadaşlar bende eskişehirdeyim oncelikle konuyu açan arkadaşa cok teşekkur ederim boyle bir olay oldukca iyi olmuş.ben bilgisayar bolumunde porsuk myo.da okuyorum bu işe yeni başladım amator olarak fotograf çekmeyi cok seviyorum...yaklaşık 3 haftadır fotoğraf cekmekteyim ve bir cok bilgiye ve tecrubeye ihtiyacım oldugu kesin elimde bir finepix s5600 makine var.belki birlikte hoş bişeyler cıkartabiliriz.

bu arada mail ve msn adresim : [email protected]

Tarih: 11 Mayıs 2006, 14:21 - İp: 193.***.**5.136
birol43
birol43 (üye)
Kütahya / Profesyonel Fotoğrafçı

MERHABA
BEN KÜTAHYA DA YAŞIYORUM. BİR ARA MAİLİME TELEFON NUMRANIZI VERİRSENİZ ESKİŞEHİRE GELDİĞİM DE TANIŞMA İMKANIMIZ OLUR. HAFTA SONU GEZİLERİ DÜZENLERSENİZ KÜTAHYA VE ÇEVRESNİN TARİHİ VE DOĞAL MEKANLARINDA SİZLERİ GEZDİREBİLİRİM.

Tarih: 12 Mayıs 2006, 10:11 - İp: 85.***.**5.119
ulrico
ulrico (üye)
Eskişehir / Meraklı

ben de eskişehirdeyim buluşma ayarlayabiliriz

Tarih: 31 Temmuz 2006, 13:50 - İp: 88.***.**5.194
ysebilim
ysebilim (üye)
Eskişehir / Doğa Fotoğrafçısı

Merhaba değerli eskişehirliler bende canım karelerle dolu eskişehirliyim işterseniz grup oluşturalım herkez msn sini yassın bilgi alışverisİnde bulunalım saygılar İ.Çağrı.ERSOY

"" [email protected]""

Tarih: 2 Aralık 2006, 23:49 - İp: 88.***.**7.78
sazak
sazak (üye)
Ankara / Amatör

merhabalar ben de eskişehirliyim ama su anda ankara da okuyorum komsu iller arasında günü birlik geziler ayarlamak cok guzel olur msn:[email protected]

Tarih: 3 Aralık 2006, 13:10 - İp: 88.***.**1.209