alazortakoy
alazortakoy (üye)
İstanbul / Meraklı

Amatörüm Yardım İstiyorum

Merhaba arkadaşlar fotoğrafçılığa merak sardım amatörde olsa bir kaç fotoğraf çekmek istiyorum düşük maliyetli öğrenci işi ortalama bir fotoğraf makinesi arıyorum ne önerirsiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum

Tarih: 3 Ocak 2015, 00:50 - İp: 78.***.**3.214
turan_izmir
turan_izmir (üye)
Balıkesir / Amatör

1. Bütçe ne kadar?
2. Sıfır mı? İkinci el kullanırmısın?
3. Amaç ne? Anımı çekmek? Yoksa İnternetteki dersleri öğrenip ciddi olarak fotoğraf çekmek mi?
4. Neler çekeceksin? Potre, sokak, manzara, spor karşılaşmları, çicek, kuş.

Bu sorulara göre makine önermek lazım.

Tarih: 3 Ocak 2015, 03:19 - İp: 78.***.**5.76
alazortakoy
alazortakoy (üye)
İstanbul / Meraklı

Bütçem 150 TL veya 200 TL ye kadar olabilir. 2.el kullanırım tabii ki eğer çok hasar görmemişse amacım ilgi alanını test etmek gerçekten zevk alıyor muyum tabii sonrasında herkes mutlu olduğu alanda başarılı olmak ister sokak ve manzara fotoğrafları beni daha çok mutlu edecek gibi

Tarih: 3 Ocak 2015, 03:25 - İp: 78.***.**3.214
turan_izmir
turan_izmir (üye)
Balıkesir / Amatör

Alacağın makinede Tam, diyafram ve enstantane modları olması lazım. Alabileceğin en ucuz cihaz CANON SX170.

Vatanda 349 TL
Carrefoursa 329 TL

olarak görünüyor. Daha ucuzunu göremedim. Bilen arkadaşlar var ise yazarlar.

Tarih: 3 Ocak 2015, 12:18 - İp: 78.***.**5.76
mehmet1950
mehmet1950 (üye)
İzmir / Amatör

arkadaşlar şirketin Fujifilm X-s1 Fujifilm X-S1 makinasını arasıra satılık kiralık gayrimenkul resimlerini çekmek için kullanıyorum. kullanım kılavuzu kayıp iternettende indiremiyoruz bana indirebileceğim çalışır linkini ve geniş acı ile panoramik çekımlerle ilgili bilgi veren sayfeleri email adresime yollarmısınız teşekkürler.

[email protected] [email protected]

Tarih: 25 Aralık 2016, 03:33 - İp: 212.***.**0.43
  • 1