ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

Eskişehirli Amatörler Neredesiniz ?

Eskişehir ve civarındaki komsu iller gelin beraber yazısalım fikir alıs verişinde bulunalım illerimiz çevresindeki güzel yerler nereleri nerelerde güzel fotolar cekilir ve foto çekimleri hakkında birbirimize yardımcı olalım.

Tarih: 4 Ağustos 2005, 11:06 - İp: yok
msakgun
msakgun (üye)
Bilecik / Meraklı

merhaba dostum ben bozüyükten semih şimdi vaktim yok sonra mesajlaşlım

Tarih: 4 Ağustos 2005, 14:47 - İp: yok
bilecikli
bilecikli (üye)
Bilecik / Amatör

ben de bozüyüktenim semih bana mail gönder ve sende ekurtuluş ben burlardayım gonderen carpe diem....

#bilecikli' tarafından 04.08.2005 20:38:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 4 Ağustos 2005, 18:58 - İp: yok
ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

hepiniz hos geldiniz biraz daha kalabalıklasalım degil mi

Tarih: 5 Ağustos 2005, 10:38 - İp: yok
msakgun
msakgun (üye)
Bilecik / Meraklı

arkadaşlar merhaba

Tarih: 5 Ağustos 2005, 17:11 - İp: yok
erosh88
erosh88 (üye)
Kocaeli / Amatör

slm ben uzak (kocaeli )ama eskişehirliyim ve bende bi amatörüm kendi çapında resim çeken biriyim ogu'de bi arkadaşım okuyo oda meraklı ( daha çok macro severiz ) ve ayrıca şu sıralar macrosu iyi olan bi makine arıyorum tabi bütçe de önemli

Tarih: 7 Ağustos 2005, 18:32 - İp: yok
ekurtulus
ekurtulus (üye)
Eskişehir / Meraklı

macro hoş birsey tabi ama objektif olarak cok pahalı olduklarını biliyorum bende bir macro hastasıyım daha cok bitki ve hayvan(böcek) calısmasını seviyorum onlar cok guzel resim veriyorlar.

Tarih: 8 Ağustos 2005, 10:39 - İp: yok
exclude
exclude (üye)
Bilecik / Profesyonel Fotoğrafçı

SeLam. ßende BozüyüKlüyüm. ekurtuluş gerçekten güzel olur dostum neden olmasın ki .

Tarih: 24 Aralık 2005, 21:50 - İp: 81.***.**6.132
aykutonrat
aykutonrat (üye)
Eskişehir / Meraklı

bende eskişehirliyim okuyorum.katılmak isterim size, gerçi biraz geç oldu ama.her türlü katogoride çekerim herşeyi

Tarih: 25 Aralık 2005, 22:25 - İp: 85.***.**4.45
ergunkaradag
ergunkaradag (üye)
İzmir / Amatör

selam dostum:fotografa eskişehirde başlamış ve eskişehirden mezun olmuş biri olarak çok sevindim.Kütahyada görev yapıyorum.çeşitli konularda birlikte olmak ve fotograf gezileri oluşturmak adına oldukça güzel bir düşünce.hatta bir mail grubuda kurulabilinir. sevgiler
ergün

Tarih: 26 Aralık 2005, 02:00 - İp: 85.***.**2.76
nılgun
nılgun (üye)
Eskişehir / Meraklı

delirmek üzereyim bu nasıl saçma sapan bir site 15 dakika önce üye oldum bir mesaj yazmak ne zormuş yeni bir nikon f 55 aldım eskişehirde öğrenciyim yeni başladım yani fotoğraf çekmeye yıllardır deli gibi istememe rağmen neyse çok uzattım iletişime geçelim derim ben en azından maille görüşmek üzere

Tarih: 5 Ocak 2006, 17:10 - İp: 85.***.**1.37