ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Komşularla Sıfır Sorun...

Komşularla sıfır sorun (!)
Türk toprağına Yunan işgali !...

AKP, 2004 de Yunan karasularının 6 milden yukarı çıkarılmasını meclise getirmeden , görüşülmeden onaylamış ve Yunanlılar da Didim açıklarındaki Bulamaç ve Eşek adalarını işgal etmiş.
Türk dışişleri bu konuda sorulan sorulara sessiz kalıyormuş...

Birçok uluslararası haritada bile Türkiye’ye ait görünen bu iki ada 2004 yılından bu yana Yunan işgali altında.
Geçtiğimiz günlerde DP genel başkanı Namık Kemal Zeybek ve bir gurup DP li olayı protesto için adaya gitmek istemiş, adaya 3 mil yaklaştıklarında Yunan askerinin müdahalesiyle geri dönmek zorunda kalmışlar...

Yunanlılar adalara Yunan bayrağı dikmişler, Klise yapmışlar ve elektrik için rüzgâr santrali kurmuşlar.

AKP nin komşularla sıfır sorun politikası işte bu!...

Ver kurtul politikası...

Kıbrıs konusuna ise hiç girmeyelim. Yoksa çıkamayız...

Tarih: 26 Mayıs 2011, 21:51 - İp: 217.***.**1.224
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

benim yakın çevremde fethullahçı olan arkadaşlar var.geçen fethullahçı bir arkadaşa uğradım güneydoğudan gelmiş.bir korucu köyünde misafir olmuş.oraları anlattı biraz.

korucular dindar kimseler ve şimdiye kadar köylerine pkk yı sokmamışlar.hepsinde silah var.pkk oyüzden fethullahçıları hedef alıyor.geçen seneler bir pkk lıyla konuştum.bizim en büyük düşmanımız fethullahçılar diyordu.fethullahçıların yüzünden bazı bölgölere pkk giremiyor.bunları arttırmak lazım.

sonra aklıma chp lililerin diyarbakırda ölen pkk lılar için halkın kararına saygı duyduğumuz için partiyi yas için kapattık sözleri geldi.kılıçdaroğlu hükümetin öcalanla görüşmesini destekliyorum demişti.akp de öcalanı bir müddet kullandı.onlarda bunu anladı.silahlı eylem kararı aldılar.bu sonları olur inş.

bakalım tayyip ilerde ne yapıcak.bir kara harekatı ortalarda dolaşıyor.bekliyoruz,göreceğiz.

ercan abi soruyordu tıklasın.ben biliyordum yeni bir olay değil bu

#lightningman' tarafından 13.09.2011 22:28:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Eylül 2011, 22:22 - İp: 78.***.**4.199
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

öyle imiş. pekeke en büyük düşman olarak f tipini görmekte. geçen buraya eklemiş idim birgün gazetesinin manşetini. f tipi tespihi gömdü, baltasını çıkardı diyordu. şerefsiz pezevenkler.

Tarih: 13 Eylül 2011, 23:04 - İp: 88.***.**3.174
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Bu pkk sorunu bitecek merak etmeyin. Bitirmeyenler gider bitirenler gelir. Neticede biter. Artik dibe vurdu bu mesele.

Tarih: 13 Eylül 2011, 23:07 - İp: 69.***.**4.188
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

evet bitiremeyen gider kesinlikle. mehepe bu sebepten gitmiş idi. eğer bitirmezse bu halk akepeyide affetmez.

Tarih: 13 Eylül 2011, 23:08 - İp: 88.***.**3.174
ei421
ei421 (üye)
İstanbul / Meraklı

hükümet düğmeye bastı, f tipinin de desteğini alıyor, ergenekon da bitti sayılır.. pkk nin sonu geldi yani...

Tarih: 14 Eylül 2011, 02:17 - İp: 46.***.**2.84
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

lightningman,

"sonra aklıma chp lililerin diyarbakırda ölen pkk lılar için halkın kararına saygı duyduğumuz için partiyi yas için kapattık sözleri geldi.kılıçdaroğlu hükümetin öcalanla görüşmesini destekliyorum demişti.akp de öcalanı bir müddet kullandı.onlarda bunu anladı.silahlı eylem kararı aldılar.bu sonları olur inş. "

Deyip sallamışsın. Çamur atma diye buna derler...

Bir kere o konu için CHP genel başkan yardımcısı Gürsel tekin TV lerde defalarca bilgi verdi sorulan soruları cevapladı.

Bir kere parti o gün Diyarbakırda can güvenliği olmadığı için diğer bütün partiler ve iş yerleri gibi kapalıydı.

O gün AKP de MHP de kapalıydı. Onlar hiç aklına gelmiyor da sadece CHP aklına geliyor. Hayret bir şey !...

Can güvenliğinin olmadığı ve herkesin kapalı olduğu bir yerde kendi örgütüne büroyu açması için emir vereceksin, sonra da çıkacak sonuçtan senin sorumlulun olmayacak. Kimse ve hiç bir yönetici o sorumluluğu almaz. Alamaz.

#ercan43' tarafından 14.09.2011 12:16:00 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Eylül 2011, 10:16 - İp: 92.***.**6.103
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Pazarbey,
Bu hükümet terörü bitiremiyor veya bitirmeye niyeti yok. Ama gitmiyor.
Malesef % 50 nin başına taş düştü herhalde ki desteği halâ sürüyor.
Son anketlerde destek % 51 lere çıkmış.

Tarih: 14 Eylül 2011, 10:20 - İp: 92.***.**6.103
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Benim basima tas dustude ben farkinda deyilmiyim.

Tarih: 14 Eylül 2011, 15:43 - İp: 69.***.**4.188
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

laytmen kaç yaşındasın sen allah aşkına yav.
layt olduğun için mi bu kadar uçuyorsun anlamadımki.

korucuların marifetlerini bilmeyen bir tek sen kalmışsın anlaşılan Türkiye de. Dindar adamlarmış. Dindar terörist kıtlığı mı var dünyada ?

Tarih: 14 Eylül 2011, 17:44 - İp: 178.***.**6.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 14 Eylül 2011, 19:54 - İp: 88.***.**3.174