ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Galatasaray Taraftarinin Tepkisi

Bir Fenerbahceli olarak cift yol yaptik,duble yaptik,arenayi biz yaptik diyen kendini begenmislere yada sonradan gormelere guzel bir gece yasattiklari icin tesekkuru borc biliriz...Ananida al git diye slogan atsalardi bence daha guzel olurdu.

Tarih: 17 Ocak 2011, 07:10 - İp: 221.***.**6.23
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Olayı kişiselleştirmeye gerek yok.
O stad bir avuç çığırmacı sansasyonel kişilik için yapılmadı.
siyasi, coğrafi,ulusal , parasal bir sürü çıkar söz konusu.

Bakmayın, Erdoğan'ın küsmecilik oynadığına, naz yapıyor accık...
geçer nasıl olsa...

Herkes kendine pay çıkardı o ayrı...

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:28 - İp: 88.***.**5.163
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

evet en pahalı et ve....
en pahalı benzin bizde (bunu yazarken utanç duyuyorum)
ve hükümeti bu durumdan dolayı her fırsatta şiddetle eleştiriyorum.

ama bu gecede asla spora siyaset alet edilmemeliydi.
bu başka birşeydi.
türk insanı böyle olamaz, bunu yapamaz!

Ben de koyu Fenerbahçeliyim ama..
bu stad herşeyden önce hem GS, hem türk futboluna bir katkıdır.
Ve büyük emekler verilmiştir.
Türkiye de şimdi hangi takımın böyle bir stadı var?
Birçok insan hem imrenerek, hem kıskanarak izliyor

Başbakanı ıslıklayın, yuhalayın!
Bu sizin demokratik hakkınız..

Ama bunu, bu gecede, size tahsis edilen bu stadda yapmayın!
Bu hiç hoş olmadı, yakışmadı.
Bunun adı nankörlüktür.

Hükümetten hesap sorma yeri ve zamanı burası değildir, bu gece değildir.
Gidin bir mitingde yuhalayın, başka bir yerde protesto edin.
Bu harika geceye gölge düşürdünüz.
GSli olmanın bir asaleti vardır.

Madem reddediyorsunuz, o stada gitmeyin, kullanmayın Erdoğan'ın emeğini..
Hem yuhalayacak, hem de onun emeğinden istifade mi edeceksiniz?
Bunun neresi delikanlılık??
Düşüncenizin arkasında durun ve o stadı kullanmayın öyleyse..
Kullandığınız zaman pısırık olursunuz.

#panctom' tarafından 17.01.2011 23:43:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:42 - İp: 94.***.**5.226
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Yani halk başbakanını protesto etme hakkına sahipse başbakanın da onlara kızma hakkı vardır..

Halkın evine gelen bir misafire protestosunu hoş görüyonuz da başbakanın ki o Türkiye Cumhuriyetini temsil ediyor o halka kızma hakkı yok mudur..

Ben de panctom emmiyle aynı düşünüyorum..

Protesto herkesin hakkıdır ama bu akşam ve burası olmamalıydı..

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:53 - İp: 78.***.**4.182
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Fenerbahçelilerin sık sık kullandığı bir söz vardır yaaaa '' bir gün herkes fenerbahçeli olacak'' evet henüz herkesin fenerli olduğu bir günü yaşamadık ama pazar günü taraflı tarafsız herkesin Galatasarayı desteklediğine tanık olduk.

Pazar akşamı
Birileri tarafından ''ananıda al git'' denilerek huzurdan kovulan
Sandıktan malum zihniyet çıkmazsa hizmetler yarım kalır denilerek tehdit edilen
Anne ve babasıyla içkili bir restaurantta olduğu için karakola alınan
Malum Taraf ın mütareke Zaman ından kalma fırsatı ganimet bilen okyanus ötesinden Yenişafak ların doğmasını bekleyen kalemşörleri tarafından her fırsatta küfür edilen milletim adına bir kaç kendini ''bilmez'' in gösterdiği tepkiye alınan İLERİ DEMOKRASİ savunucularının temsil ettikleri!!!!! millete karşı yapılan onca iğrençlikleri görmezden geliyor olmaları zihniyetlerini ifşa etmiştir.

Kraldan çok kralcı kesilip protestocuları tespit ederek stada almayacaklarını söylüyen Galatasaray başkanının bu sözünü tutmasını ısrarla talep ediyorum. Belki bu şekilde Başbakanı ıslıkla protesto ettikleri için stadlara alınmayan insanlar olduğunu görünce İLERİ DEMOKRASİ dedikleri şeyin palavradan başka bir şey olmadığını anlamış oluruz.

Tarih: 18 Ocak 2011, 00:00 - İp: 78.***.**8.112
ozansan
ozansan (üye)

Ne ilahlastirdiniz su Basbakani.Alti ustu senin benim gibi adam.Yok saygisizlikmis,yok oda karsilik verecekmis.Nerde var halka karsilik verme.Toplum toplum olsa alasagi ederler boyle devlet adamini.Kabak tadi verdi ama Japonyada olsa Ruhuna fatiha okutmak icin bir adim atardi boyle yuh yemis bir devlet adami....Hem basbakan gitsin Aslani kafesten falan kurtardik diye reklam yapip halki galeyana getiren TOKI baskanina laf atsin taraftara atacagina.Olay yanliz bu degil tabiki.Milli mactada Basketbol sampiyonasinda ayni tepkileri aldi bunlar ve bu anlayis ama yuzsuzler iste yuhalandikca magduru oynamak hoslarina gidiyo...
Ekonomiye gelince,Turkiyede belli bir politika falan yok kimse kimseyi kandirmasin.Uretim ve istihdami arttirmayan bir Ulke ,haziri yemekle zaman harciyan bir anlayis...Ayrica borclarimiz o kadar mal satmaya ragmen en ust seviyelere cikmis ise bir dusunmek gerekir.Keza bir gun patlarsa bu balon,altinda once yakin olan yandaslar kalacaktir haberiniz ola...

#ozansan' tarafından 18.01.2011 01:44:58 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 18 Ocak 2011, 01:35 - İp: 221.***.**6.23
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

valla valideme kufreden demokrasiyi tanimam,taniyacak insani da genis capindan dolayi tebrik ederim.

adnan polatin cikisi tamamen politik bir yaklasimdir kanimca. ne diyecekti.."taraftarimiz demokratik hakkini kullanmistir,yapacak birsey yok" mu diyecekti.
onlar iki cumle ediyor,biz bir hafta tartisiyoruz.bize de yazik yahu

Tarih: 18 Ocak 2011, 01:42 - İp: 88.***.**5.163
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Onu kimse ilahlaştırmadı bilakis o sıradan senin benim gibi birisi olduğu için bu kadar seviliyor...Ve 8 yıldır da iktidar.

Sen sevmesen de , bir stad dolusu insan sevmese de, birlieri onu görünce hıncından hasır şapkasını yese de onu alaşağı edecek bir Allah bir de halktır..

Madem konu siyaset sen de mechul75 gibi çıkıp arkadaş o fenadır ama bu eyidir deyip desteklediğin siyasi partiyi söyle, ondan sonra burası tam bir siyaset meydanı olsun..

Not:Bir öğretmen de böyle düşünürse diyen ilk kişiye kravatımı fırlatacağım...

Tarih: 18 Ocak 2011, 01:46 - İp: 78.***.**4.182
ozansan
ozansan (üye)

Su ana kadar hicbir siyasi partiyi desteklemedim,oyda vermedim.Benim raki icmeme aksirincaya,tiksirincaya kadar iciyorlar diyen bir adama gicigim var iste.Izmirli olarak gavurda dedi bize bu.Dededen ciftci olarakta cok laflar etti bize hatirlatmaya gerek varmi?.Neyini seveyim ben bu adamin.Dangalak dangalak konusmasini mi?
Siyasette mahalle agzini getirdi,mahallelide sevdi heralde neyine bittilerse.Kasimpasa ruhlu insanimiz cok demekki...

Tarih: 18 Ocak 2011, 02:41 - İp: 221.***.**6.23
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

evet ya.. bu konuda ozansan'a katiliyorum.
eskiden siyasette nuktedanlik vardi. bir agirligi vardi.
simdi mahalle dalasmasina dondu.bir de,ellerini bellerine koysalar tam olacak.

halbuki,kapasite de var ama tarz meselesi iste.ne de olsa kasimpasali..

hos,kagittepeli'yi de gorduk

Tarih: 18 Ocak 2011, 02:49 - İp: 88.***.**5.163
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Cumartesi günü Galatasaray’ın yeni satayumu Türk Telekom Arena’nın açılışında protesto edilmesini “organize bir eylem” olarak nitelendirmişti.

Erdoğan’ın bu tespitinin doğru olduğunu belirten Akşam Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni İsmail Küçükkaya, açılış günü öğlen saat 02.00’da yaptıkları gündem toplantısında Erdoğan’ın protesto edileceği haberlerinin alındığının bilgisinin kendisine iletildiğini açıkladı.

5 SAAT KALA HABERDARDIK

Küçükkaya şunları kaydetti: Seyrantepe'dekİ stat açılışında yaşananlar centilmenliğe de kadirşinaslığa da aykırıydı, yakışmadı. Bir kere Galatasaray'ın kendi imkanlarıyla yapamadığı bir stat tamamıyla Başbakan'ın bütün ağırlığını koyması sonucu tamamlanabildi. Hakkını vermek lazım. Bu bakımdan protestoyu değil, alkışı hak ediyordu.

Başbakan dün 'protestolar organizeydi' derken haklı. Açılış günü öğlen saat 2.00'de haber toplantımızda spordan sorumlu arkadaşlarımız gündemlerini anlatırken, 'Seyrantepe açılışını izliyoruz. Başbakan Erdoğan'ın protesto edileceği haberlerini aldık' bilgisini verdiler. Yani daha açılışa en az beş saat kala biz haberdardık.

POLAT: KAPALININ SAĞI

Öte yandan dün açılışta çıkan olayları değerlendiren Galatasaray Başkanı Adnan Polat, Arena'daki olayları 300-500 kişilik bir grubun çıkardığını söyledi. Polat, "U17 maçında çocukları dövüp, Servet'i protesto edenler, beni ıslıklayıp, Başbakan'ı protesto edenler Kapalı'nın sağında oturan 300-500 kişilik gruptur" diye konuştu

Tarih: 18 Ocak 2011, 11:17 - İp: 88.***.**0.234