ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Galatasaray Taraftarinin Tepkisi

Bir Fenerbahceli olarak cift yol yaptik,duble yaptik,arenayi biz yaptik diyen kendini begenmislere yada sonradan gormelere guzel bir gece yasattiklari icin tesekkuru borc biliriz...Ananida al git diye slogan atsalardi bence daha guzel olurdu.

Tarih: 17 Ocak 2011, 07:10 - İp: 221.***.**6.23
ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Valla orda pazar esnaf falan goremedim ben.Yakinda AKP esnafi gelir ama,yedirmezler baskasina
Ben bi tane british Pub lar gibi mac sonrasi icip egllenmelik bar acmak istiyorum mesela sansim nedir sence?

#ozansan' tarafından 17.01.2011 18:29:45 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2011, 18:25 - İp: 221.***.**6.23
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

british pub olmaz emmi.
lakin üzüm satabilirsin kuru ve yaş bazda.
lakin onu yiyende aksırıp tıksırma leveline geçmemeli.

Tarih: 17 Ocak 2011, 19:05 - İp: 88.***.**9.179
elcezeri
elcezeri (üye)
İstanbul / Amatör

-bizim bölgede 2 tane süper spor kompleksi yapıldı...ama en az 500 binlik ilçede bir tane "devlet hastanesi" yok...hangisi acil?..

-bugün Çapa'daydım...bir kayıt için 2,5 saat bekledik..."sistem kitlendi,açılmaz,artık beklemeyin" dediler,hastaneden çıkıp eve döndük...milletin içinde öfke, ağzında beddua vardı...

-iktidarın çalışmadığını söyleyemem...lakin yatırımlarda aciliyet/öncelik sırasını şaşırdılar sanırım...sporda dünyanın gerisinde kaldık veya başbakan futbolu çok seviyor diye, bütçeyi spor tesislerine yatırmak akıl işi değil...

-hastane inşaatı beklerken spor tesisleri ve stada öncelik vermek büyük hatadır...

-bugün ne g.saray,ne stad, ne taraftarın öfkesi, ne de başbakanın tepkisi...hiçbiri umrumda değil...

-ama desi'ye de katılıyorum...
-"Zira, parayı harcamak değil, yönetmekdir mevzuu.

#elcezeri' tarafından 18.01.2011 15:38:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2011, 20:41 - İp: 78.***.**2.145
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

bu eşşşoğlu eşşeklerin yaptığı terbiyesizliktir emmiler. keza böylesi bir açılışta hiçkimse bu ülkenin başbakanını protesto edemez. başbakan kim olursa olsun. ister tayyip ister bahçeli ister kılıçtaroğlu.

Tarih: 17 Ocak 2011, 22:40 - İp: 78.***.**4.40
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

emmi sıtata para mara vermemişler,

Tarih: 17 Ocak 2011, 22:41 - İp: 95.***.**6.42
ercan43
ercan43 (üye)
İstanbul / Amatör

Başbakan neden yuhalandı?
Yuhalayanların 30 kişilik bir grup olduğu, protestonun organize iş olduğu gibi palavralara inanmıyorum.
Başbakan stadyumda büyük bir kitle tarafından protesto edilmiştir.
Orda misafir durumundaydı. Ayıp olmuştur.
Madem ileri demokrasiye geçtik, (ki 12 eylül referandumunda halk böyle kandırılmadı mı?) o zaman sayın başbakana protesto halkın demokratik tepkisidir.
Sayın başbakan halkın tepki ve protestolarına kızacağına nerde hata yapıyoruz diye çuvaldızı kendine batırması gerekir.
Sanki ülkede herşey güllük gülistanlık ta halk aşırı refahtan kudurmuş başbakanı protesto ediyor?
Veya tıksırıncaya kadar içmişte ne yaptığını bilmez vaziyette böyle bir tepki gösteriyor?
Ülkenin içinde bulunan duruma şöyle bir bakın...
Dünyanın en pahalı eti bizde,
Dünyanın en pahalı yakıtı bizde,
Dünyanın en yüksek işssizlik oranı bizde,
Üniversite mezunumuz bile işsiz.
Halkın büyük bir çoğunluğu aç, fakir, sadakaya muhtaç,
Açılım yapıyoruz dendi. Ağızlarına yüzlerine bulaştırdılar. Memleketi bölünmenin eşiğine getirdiler.
Dış ve iç borçlanmada cumhuriyet tarihinde görülmeyen seviyeye son sekiz yılda ulaşıldı. Dış ve iç borçlar toplamı 500 milyar dolara çıktı. Bu iktidar sayesinde bağımsızlık falan kalmadı. ABD ne diyorsa şak diye yapıyoruz. Sıkıysa yapma.
İleri demokrasi yutturmacası ile yasaklar artmaya insanların yaşam tarzına
müdahale başladı
Ülkede böyle bir tablo varken sayın başbakan daha çoook yuhalanır.
Tunus'ta halk devlet başkanını ülkeden kovdu.
stadyumda GS liler sadece yuhalamış çok mu?

#ercan43' tarafından 17.01.2011 22:57:23 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 17 Ocak 2011, 22:54 - İp: 178.***.**0.94
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

zaten o körr gözlü kâhin demiş idi,, arraplar karışacak ayaklanma başlayacak, bir lider kaçecek, bişiler olcek demiş idi,, fidyoları da var diyen kadının zati..

-duydun mu pzremmi..

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:00 - İp: 95.***.**6.42
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

neyi emmi.

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:09 - İp: 78.***.**4.40
dedemkorkut
dedemkorkut (üye)
İstanbul / Amatör

Bugün Çapa'daydım...bir kayıt için 2,5 saat bekledik..."sistem kitlendi,açılmaz,artık beklemeyin" dediler,hastaneden çıkıp eve döndük...milletin içinde öfke, ağzında beddua vardı...

diye yazılmış.

ben özel hastahaneler hizmet vermeye başladığından beri hiç ssk ya hiç gitmedim.ailemden kimseyide göndermedim.eskiden sabah 00 05 lerde hatta 1 gece önce 23 00 da kuyruğa hasta hasta girerdik.şimdi devletin getirdiği hizmet sayesinde cüzi bir para ödeyerek özelde insan gibi gerçek anlamda muayene oluyoruz.ve devlet hastanelerindeki yoğunlukda eskisi gibi değil günlerce hastahane karidorlarında muayene olmak için insanlar sıra beklemiyor.

ssk da hasta yoğunluğundan muayene etmeyi bırak derdimizi adam gibi anlatamıyorduk.şimdi ise eskiye göre daha iyi fakat elbetteki doktor azlığı hasata çokluğu eskisi kadar olmasada devlet hastenelerinde sorun olmaya devam ediyor.,inş.bunlarda aşılır.

gelelim gs.olayına spora siyasetin karışması çirkin bir olaydır.ve türk sporu için çok çok çok büyük bir tehlikedir.

kişiler silah ve silah unsuru olarak nitelendirilen maddeler dışında demokratik olarak kendilerini ifade edebilirler.şimdi geçen tv de seyrettim.kırılmayan yumurtalar çıkmış.onlar bile çok büyük bir silah niteliğine girmeye başladı.bu demokratik hak ise spor gibi braşlarda çok dikkatli şekilde kullanılmalı.

stadı biliyoruz.cem yılmaz reklam flimlerinde bunu anlıyacağımız şekilde anlattı.siyasilerde insanları kendilerine borçlu bırakıcak tarzda konuşmamalı.yaptıklarımız yapacalarıızın teminatıdır deyip olayı kapamalılar.

her ne olursa olsun taraftar siyasete girmemeliyd,.bu olay dünya baseket şampiyonasındada oldu.bunları yapanların sporla uzaktan yakından ilgisi olamaz. bu holiganlar kamerala ile tespit edilip hiçbir şekilde satadlara sokulmamalı.

siyaset yapacaklar sporun dşında bu işi yapmalılar.

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:10 - İp: 88.***.**1.190
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

kör kadını emmi,,..

Tarih: 17 Ocak 2011, 23:18 - İp: 95.***.**6.42