ozansan
ozansan (üye)
Yurtdışı / Reklam Fotoğrafçısı

Galatasaray Taraftarinin Tepkisi

Bir Fenerbahceli olarak cift yol yaptik,duble yaptik,arenayi biz yaptik diyen kendini begenmislere yada sonradan gormelere guzel bir gece yasattiklari icin tesekkuru borc biliriz...Ananida al git diye slogan atsalardi bence daha guzel olurdu.

Tarih: 17 Ocak 2011, 07:10 - İp: 221.***.**6.23
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Bir Fenerli olarak hayatımda ilk defa galatasarlıları destekliyorum ne diyim

Tarih: 17 Ocak 2011, 11:47 - İp: 88.***.**6.61
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

bir fenerli olarak " ananı da al git " deseler güzel değil komik olurdu
Mekan Kadıköy olmadığından

Zira, sadece Galatasaray için değil, Türkiye için yapımı hızlandırılan bu stadın açılışını kutlamak, keyfini çıkarmak gerekirken, siyaset taşımak bırakın taraftarlığı, insanlığa yakışmaz.

Bu taraftarların bir karın ağrısı var idi kanımca...
O yüzden tavsiyem, yatırın sahaya hepsini... Yerden ısıtmalı ya mekan... belki karın ağrılarına iyi gelir...

--------------------------------
Bir Galatasaraylı olarak, o grubun Taraftar olmadığını düşünüyorum.

Tarih: 17 Ocak 2011, 13:53 - İp: 88.***.**5.163
ozansan
ozansan (üye)

Kimsede karin agrisi falan yok bence.TOKI baskani cikiyor reklamini yapiyor,Erdogan cikiyor biz yaptik falan secim mitingi gibi.Sonra stadda tepki gelince, sozlesmeyi daha imzalamadik aman ha tehtidleri falan komik komik olaylar.Ali samiyendeki arazi ordan kat kat degerli.Ne parasini,kimin parasini kimden almis nereye masraf etmis.Bunlar gunahini vermezler insana yaa konusturmasinlar beni.Ayrica politikacılar hosgorulu olmak zorundadirlar ve bu sosyal olaya, protesto eden kişilerin seviyesine inip yaklasmak gibi bir hataya dusmemeliler.Ama gel gelelim ananida al git diyen birinden bunu beklememiz tabiki imkansiz.Bunlar sonradan buluverince herseyi Dunyanin kendilerinin oldugunu zannetmeye basladilar.Sultan Suleymanla kiyaslayanmaya basladi komedi yav...
Adnan polat da tam yalaka.Basbakanim cok yasa falan aman allahim...Protestolardan sonra ,Erdogan demis bunlari susturamazmisiniz,oda demis sorumlulari bulucaz cezalandircaz.Ozurlu adam maclari seyircisiz yaptiracak...

Tarih: 17 Ocak 2011, 15:07 - İp: 221.***.**6.23
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Protesto demokratik bir haktır.
isteyen nasıl "padişahım çok yaşa" yahut "hepimiz hürremiz" diye bağırabiliyorsa
yuhalayanlar da olacaktır mutlaka. ( ağızlarına sağlık emmilerin )
zaten bir kalabalık toplama akepeli değil ise bunları yuhalayacakları kesindir.
( özgürlükler noktasında ileri demokratlara duyurulur keza )

keza o stadı tayyip kendi cebinden yapmadı.
ol sebepten fazla artisliğe de gerek yok.

atnan polatta demişki o kişileri tespit edip stada almayacağız
ey adnan polat o stat senin de babanın malı değil
canının istemediğini almamak hakkın da yetkinde yok
parasını veren paşa paşa girer
bu da böyle biline.
keza.

Tarih: 17 Ocak 2011, 17:21 - İp: 88.***.**9.179
kurbaga_kermit
kurbaga_kermit (üye)
İstanbul / Amatör

Kılıçdaroğlu'da aynı şeyi söylemiş. " O stad vatandaşın parasıyla yapıldı" ...

Ben kimsenin "bu stadı kendi bütçemle yaptım" dediğini duymadım.
"imkanları seferber etmiştir" dendiğine şahit oldum.
Aynı şey mi ?
Zira, parayı harcamak değil, yönetmekdir mevzuu.

Çıprışmayı, çığrışmayı demokrasi tanımında kullanmak da ayrıca komik.
Emeğe saygı da demokratik bir haktır keza

Tarih: 17 Ocak 2011, 17:30 - İp: 88.***.**5.163
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Akepeli Egemen Bağış’ın müşaviri Yasin Ekrem Serim Galatasaray taraftarına twitter’dan yazdıkları : “"Bole bi serefsizlik yok.. Nankorsunuz.. Kimin sayesinde o statda macizliosunuz. Kim yapti lan o stadi size. Gerizekali kus beyinliler.."

Pardon desi emmi. kılıçdaroğlu da öyle dediyse o zaman o stat devletin parasıyla değil tayyibin parası ile yapılmıştır.
kusura bakma düşünemiş idim.

protesto etmek şerefsizlik imiş lakin.

Tarih: 17 Ocak 2011, 17:41 - İp: 88.***.**9.179
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ürrem amile kalmış okyanusemmi..

Tarih: 17 Ocak 2011, 17:56 - İp: 78.***.**9.217
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

akşam teyzeoğlunun yanındaydık. teyzeoğlu koyu bir galatasaraylıdır. galatasarayın dergilerini alır, logosunu evinin kapısına elle yağlıboyayla çizer, fesbuktaki profiline o kapı ile çekilmiş fotosu bulunur.

yani galatasarayın piri denilebilir onun için. iddiada oynar hep.

mesleye gelelim. ben bu teyzeoğluna sordum meseleyi. nedir hocam mesele diye.

- hocam toki başkanının konuşması insanları delirtti. başbakan hem onu hemde kendisini korumak için mecburen gitti dedi.

bilgisayardan o konuşmayı açtık ve dinledik. gerçekten insanları delirten toki başkanıymış. açılışta ve en şaşanlı eğlence yerinde öyle konuşulur mu kardeşim.

Tarih: 17 Ocak 2011, 18:05 - İp: 78.***.**4.189
ozansan
ozansan (üye)

Olay zaten galatasaray gecesi degil Hokumetin biz yaptik gecesi konusmalariyla tatsiz basladi.Biz demedik stad iyi degil,olmasaydi falan ama bu imamlar daha iyi bilir fazlada gosterise ve reklama gerek yok.hayirli olsun dersin emegi gecen herkese tesekkur edersin ve biter.Reklama gerek yok yani ki para benim vergi param.Benzinde OTV arttirimindan elde ettikleri para ile 1000 tane yaparsin bu staddan yani fazla konusmasinlar,Ayrica ickime koydugunuz zamlarda var unutmadik...Kaynak yaratmislar falanda,filanda gec bunlari....
Siz hic Tayyibin ozur diledigini,ben yanlisim dedigini duydunuzmu hem?Bakani kufurler falan seviye yerlerde ne gunlere kaldik...Japonyada basbakana bu kadar yuh gelse,harakiri yapardi akabinde...

Tarih: 17 Ocak 2011, 18:06 - İp: 221.***.**6.23
kurab_canavari
kurab_canavari (üye)
Aydın / Amatör

ben maçtan anlamam. kalabalıktan pek hoşlanmam. maça gitmemde zevk almada. fakat, seyrantepesindeki stad akıllı hamle yönünden en başarılı işlerden birisidir bence.

fulbol demek para basma makinesi demektir.

tanınırlık olsun, çevre esnafının yararlanması olsun, vergilendirme olsun, reklamlar, tv yayınları vs vs..

statlar para basma makinesidir benim gözümde. bu açıdan baktığım zaman en başarılı işlerin başında gelir seyrantepe olayı..

işlet devret

bu kezde yine devlet büyük lokmayı kendisi yedi fakat işin rengi farklı.. herkes sevindi..

işte her iş böyle olmalı diyorum. ben para vereyim ama hizmetide alayım.. işte seyran tepe mevzusundaki güzel olgu burdan geliyor. hem para hem 10 numara hizmet.

bu proje pilot olarak yürütülmeli ve aynı sistemle çoğaltılmalı.. uzun vadede hem futbol kazansın hem türkiye..

Tarih: 17 Ocak 2011, 18:11 - İp: 78.***.**4.189