tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

İstanbul Fotograf Grubu

Grubumuz uzunca bir yoldan sonra nihayet faal. yeni katılımların burdan veya grubun haberlesme adresine uye olma yolu ile gerceklestirilebilir.

#tacnb' tarafından 19.10.2005 12:26:35 tarihinde düzenlendi.

#tacnb' tarafından 19.10.2005 12:27:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Şubat 2004, 17:07 - İp: yok
tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

kontak kurabilmek için ........ adresine birer mesaj atın. önümüzdeki günlerde bir yerlerde bir araya gelebiliriz. sizlerin fikirlerinide buraya yazarsanız çok iyi olur. görüşe bilmek dileğiyle..

#tacnb' tarafından 15.11.2007 15:34:16 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Şubat 2004, 18:11 - İp: yok
sekokoc
sekokoc (üye)
Ankara / Amatör

merhaba senin katılımın bizimkinden iyi tebrikler ankaralı arkadaşları beklerim. başarılar...

Tarih: 16 Şubat 2004, 09:48 - İp: yok
tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

istanbullu fotoğrafcılar, sesiniz çıkmıyor. gurup fikri kimsenin aklına yatmadı herhalde.

Tarih: 18 Şubat 2004, 20:29 - İp: yok
foxmulder
foxmulder (üye)
İstanbul / Amatör

istanbul üni. den bu fikre sıcak bakan arkadaşlar konuşalım [email protected]

Tarih: 8 Ekim 2004, 07:31 - İp: yok
sayginm
sayginm (üye)
İstanbul / Amatör

ahhhhh ahhhhhhhhhhhhh... şu anda istanbul hakkında sadece içim yana yana şarkı söyleyebiliyorum. burnumda tütüyor.. hiç fırsatım olmuyor haftaiçi uni. hafta sonu idmanlar... zaman yok yok yok... çok özledim... keşke orada olsamda böyle bir grupta olsam... hey tüm amatörler(istanbuldakiler) ne duruyorsunuz beraber çok daha fazla şeyler yapabilirsiniz... bilgiler paylaşmak içindir.... istanbul hakkında, yani daha çok istanbulu hatırlatan fotoğrafınız varsa lütfen mail atın.... [email protected]

Tarih: 12 Ekim 2004, 00:23 - İp: yok
rahab11
rahab11 (üye)
Bursa / Amatör

merhaba ben bahar fotoğraf çekimlerine yeni başlıyacağm maılınızı çok geç gördüm herhalde sizin grup çoktan hazırdır neyse benim sizden ricam çekim için gittiğiniz yerleri yollamanız en azından fikir olur )

Tarih: 14 Ekim 2004, 17:24 - İp: yok
sirab
sirab (üye)
Bursa / Amatör

Arkadaşlar ben bursadan barış bizde böyle bir amatör gurup kurabiliriz istanbuldan isteyen arkadaşlarda varsa bekleriz saygılarımla...
Bu arada istanbulda yaşayıpta çekim yapılabilecek yerleri soran bazı arkadaşlara hayret ediyorum...(rahab11)

Tarih: 18 Ekim 2004, 12:34 - İp: yok
c-310
c-310 (üye)
İstanbul / Amatör

merhabalar
siteye yeni kaydoldum. İstanbulda oturuyorum ve amatör fotoğrafcıyım sanırım bu oturuma katılmak için gerekli koşulları sağlıyorum.
İlginç çekimler

Tarih: 13 Ocak 2005, 20:10 - İp: yok
marlboro
marlboro (üye)
İstanbul / Meraklı

Olabilir ancak makinem yok daha ancak bayramdan sonraya. Acikcasi lenste kullanilan f mis mm lermis ve diger bilmemneler hakkinda cesitli yazilar okumama ragmen bişsi anlayamadigimdan sizlere sorarim aydinlatirsiniz beni. Aydinlatin ben!!!!!!!!!i Ha bu arada guzel kizlar varmi ortamlarda ole erkek erkeye olmaz bulusmalar resim cekmeler offfffff lanet olasica Universite lanet olasica Finaller insanın akli dengesiyle oynuyolar. Bizi almaya geliyolar hepimizi goturecekler nani nani nani nani duttt dutttt arabam geliyor cekilin yoldan nanii naniiiiiiiiiii disssssssssss kaza yaptim dediyim ben deli deli deliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Tarih: 13 Ocak 2005, 21:01 - İp: yok
semabektas
semabektas (üye)
İstanbul / Amatör

sanırım 1 yıl gecikmeli oldu ama varsanız bende varım demeye geldim
nerdesiniz nerelerde...........

Tarih: 28 Ocak 2005, 23:25 - İp: yok