tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

İstanbul Fotograf Grubu

Grubumuz uzunca bir yoldan sonra nihayet faal. yeni katılımların burdan veya grubun haberlesme adresine uye olma yolu ile gerceklestirilebilir.

#tacnb' tarafından 19.10.2005 12:26:35 tarihinde düzenlendi.

#tacnb' tarafından 19.10.2005 12:27:06 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 14 Şubat 2004, 17:07 - İp: yok
soulshred
soulshred (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

tamam grup kurarımda nerde toplanılıcak fln onu bi yazsaydin

Tarih: 20 Eylül 2005, 02:26 - İp: yok
tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

duyuru;

grubumuz aktif olarak organizasyonlarına devam ediyor. yakın bir zamanda fotografcılık bolümü ogrencisi olan grup uyemizin onderliginde ayda bir defa gerceklesecek bir egitim organizasyonu yapma gayretindeyiz. bize katkıda bulunabilecek ve aramıza katılabilecek arkadaşlarımızı hem planlanan eğitime hemde grubumuza davet ediyorum.

hoscakalın.

grup adına hakan.

Tarih: 15 Kasım 2005, 13:36 - İp: yok
ceko
ceko (üye)
İstanbul / Haber Fotoğrafçısı

Hakan netfotoğraf olarak bizler buluşmaya başladık. İlk buluşma geçtiğimiz hafta gerçekleşti. Önümüzdeki buluşmada aralığın dördü gibi düşünüyoruz. Organizasyonlar birleştirilebilir. Aynı şekilde vaktim olduğunca elimden gelen yardımı da yapmak isterim.

Tarih: 15 Kasım 2005, 21:35 - İp: yok
tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

Merhaba,

Murat Germen ve Orhan Cem Çetin'in girişimiyle her ay Galata Fotografhanesi'nde düzenlenen Cagdas Fotograf Serileri'nin bu ayki soylesi konusu, 1958 dogumlu Amerikali fotografci Francesca Woodman.

Francesca Woodman fotografa erken yasta merak salmis ve 13 yasinda ilk islerini uretmis. 1975-79 yillari arasinda Rhode Island School of Design'in Roma'da bulunan Cenci Sarayi binasinda egitim goren Woodman ilk solo sergisini Maldoror Galerisi'nde acmis. Fotografçi, model, ozne ve nesne rollerinin hepsini birden ustlenen Woodman, fotograflarinda ciplakligi tuketim nesnesi olarak ele alıyor.

Tarih: 26 Kasim 2005 Ctesi
Saat: 18:30

Galata Fotografhanesi
Serdar-i Ekram Sk. 5 Giris Kati, Galata, Beyoglu - ISTANBUL
0212 243 7187, www.galatafotografhanesi.com

Tarih: 24 Kasım 2005, 14:53 - İp: 85.***.**7.222
tacnb
tacnb (üye)
İstanbul / Amatör

istanbulda grup mesajı varmı diye arayışa giren arkadaşlar forumun ileri saifelerine bakmamış olmalılarki bu buluşma adresimizden haberdar olmamışlar.
evet arkadaşlar çok uzun bir süredir topluluğumuz faal.

Tarih: 4 Nisan 2006, 16:49 - İp: 85.***.**9.93
cangoo
cangoo (üye)
İstanbul / Amatör

Bu konu gözden kaçmış ; baya bir suredir pasif kalmıs olacakki konu geri sayfalara kayı vermiş.
Elimizden geldigince aktif tutatalım bu sayfaları
Duzenlenecek gezi yada aktivetelere katılmak isterim.
Yakın bir zamanda böyle bir gezi fikri varmı acaba.Hazır havalarda ısınmaya baslamısken söyle toplanıp guzel bir istanbul turu yapsak

Tarih: 5 Nisan 2006, 00:12 - İp: 81.***.**9.151
afs
afs (üye)
İstanbul / Amatör

Topluluğun yakın bir zaman için herhangi bir organizayonu var mı? uzun bir süredir faal demişsiniz, birde faaliyetler hakkında bilgi verirmisiniz.

Tarih: 7 Nisan 2006, 01:54 - İp: 85.***.**5.252
emmeline
emmeline (üye)
İstanbul / Amatör

bn katılabilirim gruba (=

Tarih: 22 Nisan 2006, 10:29 - İp: 85.***.**7.202
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Selamlar , uzun süreden berigelen bu mesajların sonunun nereye ulaştığını anlayamadım ama İstanbul'dan arkadaşların katılması için düşünüdüğüm, bir fotoğraf çekim (sokak fotoğrafçıları) ekibi kurmamız konusunda düşüncelerimi , şuraya yazmıştım...Katılmak isteyen arkadaşların ( ya da burdaki grup faal ise en son faallik durumu) mesajlarını bekliyorum...Sevgiler...

http://forum.netfotograf.com/serbest_kursu.asp?msg_id=9970

Tarih: 8 Mayıs 2006, 17:32 - İp: 193.***.**8.2
leventyy
leventyy (üye)
Çankırı / Meraklı

Sesimi duyan yok mu ?...

Is there anybody out there ?...

Tarih: 9 Mayıs 2006, 09:08 - İp: 193.***.**8.2