karizma343
karizma343 (üye)
Ankara / Meraklı

Kötü Olmuş Daha İyisini Yapabilirmi

Sevgili dostlarım. Mezuniyet resmi çektirdim ama hiç beğenmedim. resmi photoshop yapan bayan iyi yapamamış. cübbeyi iyi giydirememiş. iyi poz da verilmemiş. Ustalardan ricam, resmin üzerinde bi oynama ile bu resmi güzelleştirebilirseniz çok sevinirim.

asıl resim burada:[/URL] http://uploaded.to/?id=5cqwtx

http://img106.imageshack.us/img106/9642/25632fx2.jpg

Shot at 2007-08-21tp://uploaded.to/?id=5cqwtx]

DigitalArt
DigitalArt (üye)
Ankara / Stüdyo Fotoğrafçısı

Eğer Bi İnsan Ustaysa Başkasının Yaptığı Fotoğrafın Üzerinde Oynama Yapmaz Bu Fotoğrafta Sonuçda Bir Emek Var Ben Alıpta Üzerinde DüzenLeme Yaparsam Büyük SaygısızLık OLur..

Bütür FotoğrafLar Seri Çekim Ve FazLa Kişi Olduğu İçin Fiyat Olarak Ucuz OLur Hemnde HızLı Bir ÇaLışma YapıLır...

FazLa Para Verip Çok Daha GüzeL Fotoğraf ÇektirebiLirsin..

SaygıLarımLa.

Tarih: 21 Ağustos 2007, 17:27 - İp: 88.***.**7.191
aykuts
aykuts (üye)
İstanbul / Meraklı

Üyelik İptal Edilmiştir.

Tarih: 21 Ağustos 2007, 18:45 - İp: 88.***.**7.16
gokturk
gokturk (üye)
Ankara / Meraklı

kesinlikle katılıyorum size

eğer butür konulara yadım edilirse fotocu arkadaşların hakkını resmen yemiş oluruz.

en iyisi kardeşim sana tavsiyem kendin photoshop öğren ve istediğini yap.korktuğun kadar zor değil emin ol.burada yeterince döküman ve yardımda bulursun.

ama sadece photoshop eğitimi ile ilgili...

Tarih: 21 Ağustos 2007, 19:24 - İp: 88.***.**0.72
keremmm
keremmm (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

foto zaten o kadar kötü değil zaten...
üniversite işlerihep böle olur..
özel çekim değil sonuçta...
sipsak ilk yorumu yazmasaydı elbek çıkacaktı
al bude benden diye...
beğenmediysen gidip yeniden çektirebilirsin...

Tarih: 21 Ağustos 2007, 19:32 - İp: 88.***.**2.76
karizma343
karizma343 (üye)
Ankara / Meraklı

sevgili arkadaşlar, ben bunu özel fotoğrafçıda yaptırdım. ben bunun için 20 ytl para verdim ama hiç beğenmedim. Şimdi ben gidip, daha iyi yapan bir yere, daha da fazla verip yenisini mi yaptırayım... Benim maddi durumum o kadar iyi değil ki... Evimde bilgisayarım olsa photoshopu kendim öğrenip yapmaya çalışacam ama evimde bilgisayarım yok... işyerinde de yapılmıyor.. Yine de size teşekkür ederim...
Yardım için değil, yanlış anlamamanız için yazdım bunu. size başarılar diliyorum...

Tarih: 23 Ağustos 2007, 10:40 - İp: 85.***.**4.8
akabey
akabey (üye)
İstanbul / Reklam Fotoğrafçısı

doğru emeğe saygı olmalı her zaman

#akabey' tarafından 26.08.2007 18:44:52 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Ağustos 2007, 18:37 - İp: 88.***.**3.228
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

okulun anlasmalı oldugu bır fotografcıysa gıttıgınde begenmedigini belirtirsen tekrar cekebilirler..
cuppe kotu gorunuyor onun dısında cok sorun yok..şimdi kafayı kesip baska cuppe giydirilirse cok sırıtır en iyisi tekrar cektirmen..

Tarih: 26 Ağustos 2007, 18:40 - İp: 88.***.**7.82
  • 1