scakir86
scakir86 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Herkes Photoshopu Biliyorum Demesin

Artık bilgisayarında photoshop kurulu olan ben photoshopu biliyorum diyor.Lütfen arkadaşlar gerçekçi olalım.Bilenlere haksızlık ediyorsunuz.Önüne gelen grafiker olduğunu zannediyor.

Tarih: 23 Kasım 2007, 16:33 - İp: 88.***.**0.82
barış
barış (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

ben 10 yılı aşkın süredir photoshop ile ugraşıyorum ama işimdede iyi oldugumu söyler herkes yanlız ben bu işi tam anlamıyla biliyorum demedim diyememde yanlız anlamadıgım konu kimse kimsenin önünü kesmiyor nasip işi nasibin varsa işinde de iyi isen sorun yok derim herkese mutlu yıllar

Tarih: 31 Aralık 2007, 20:26 - İp: 88.***.**3.80
maheo
maheo (üye)
Yurtdışı / Amatör

gordugum en gereksiz konu bu olmali simdiye kadar...nevarki biliyorum yada ogreniyorum yada bilmiyorum bilenlere golgemi dusuruyolar

Tarih: 4 Ocak 2008, 03:40 - İp: 85.***.**3.234
leoparis
leoparis (üye)
Aydın / Stüdyo Fotoğrafçısı

bu tür konuları başka başlıklar altında tartışın.vede çok saçma.bilen bilir bilmeyen bilmes.bu kimseyi ilgilendirmes.işini iyi yapan herzamanda iş bulur anlayana tabi

Tarih: 4 Ocak 2008, 12:06 - İp: 88.***.**5.10
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Ben photoshop kullanmayı biliyorum... Ama sadece bana gereken şeyleri... Ufak tefek manipupilasyon, filtreleri etkin şekilde kullanmayı. yani kısaca şimmdilik amatör bir fotoğrafçının bilmesi gereken herşeyi... ama asla bu bilgilerle iş aramaya cesaret edemem aramamda zaten...

iş arıyorum... eskimiş fotoğrafları düzeltir ve renklendiririm, yüzdeki yaraları ya da herhangi bir izleri yok ederim... fotoğrafçılık ekipmanlarımlai istediğiniz ortamda çalışırım

Tarih: 6 Ocak 2008, 16:40 - İp: 78.***.**2.114
by foto
by foto (üye)
İzmir / Stüdyo Fotoğrafçısı

herkes kendi çapında program ve özellik biliyor onun için milletin keyfine karışmak hiç kimseye düşmez bence madem ben biliyom diyen yalan söylüyor ama yalanı hala sürüdürüyor biliyorum veya yapıyorum diyen yapmış olduğu işi koysun bakalım ne kadar biliyorlar.Burada yağtığı işlerine karşı tartışsak bence daha iyi olmaz mı arkadaşlar...

Tarih: 7 Ocak 2008, 14:10 - İp: 85.***.**9.152
gurhan.d.
gurhan.d. (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Tarih: 8 Ocak 2008, 10:33 - İp: 88.***.**6.251
stilcolor
stilcolor (üye)
Afyonkarahisar / Stüdyo Fotoğrafçısı

doqru çok haklısın resime noise atmasını bilen photshop biliom dio ya

Tarih: 15 Ocak 2008, 21:19 - İp: 88.***.**6.82
easterner
easterner (üye)
Van / Amatör

bilmekmi ne haddimize hatta hiç bilmiyoruz, öyle hayranlıkla sizleri izliyoruz, inşallah öyle özel fotoğraflarımız üzerinde oynama yapabilecek kadar bizde öğreniz sayenizde

Tarih: 17 Ocak 2008, 01:54 - İp: 88.***.**7.177
zekierdinc
zekierdinc (üye)
Tekirdağ / Firma

Kimsenin kimseye kendini ıspatlamaya ihtiyacı yok az bilir çok bilir önemli olan hem kendini geliştirmek hemde yaratucı olmak.

Tarih: 17 Ocak 2008, 11:21 - İp: 78.***.**9.3
lopar72
lopar72 (üye)
Batman / Stüdyo Fotoğrafçısı

kardeş arkadşımız şokta kalmış hep saçmalıyor

Tarih: 17 Ocak 2008, 11:21 - İp: 85.***.**1.151