scakir86
scakir86 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

Herkes Photoshopu Biliyorum Demesin

Artık bilgisayarında photoshop kurulu olan ben photoshopu biliyorum diyor.Lütfen arkadaşlar gerçekçi olalım.Bilenlere haksızlık ediyorsunuz.Önüne gelen grafiker olduğunu zannediyor.

Tarih: 23 Kasım 2007, 16:33 - İp: 88.***.**0.82
scakir86
scakir86 (üye)
Eskişehir / Stüdyo Fotoğrafçısı

sevgili fotomerve1 sınırlarını zorluyorsun.lütfen saygısızlaşmayalım.yazdıklarımda sonuna kadar haklıyım ve arkasındayım.o kadar yoğunum ki sizin fotolarınızı renklendiricek vaktim yok.ama sana özel bi çalışma yapıp sana e-mail atarım.saygılarımla.(Ayrıca bana adam lı falan konuşmazsan sevinirim.ben bi bayanım.)

Tarih: 26 Kasım 2007, 15:23 - İp: 88.***.**4.242
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

hanımefendi ne bileyim burdan belli olmuyorda bu arada hanım efendi bana özel bir çalışma yapmayın yaparsanızda bana e-mail atmayın buraya atın hrkes görsün teşekkürler hanım efendi

#fotomerve1' tarafından 26.11.2007 16:24:46 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 26 Kasım 2007, 16:19 - İp: 85.***.**1.157
grafikerrr
grafikerrr (üye)
İstanbul / Firma

scakir86 iyi hos demissin ama Önüne gelen grafiker olduğunu zannediyor diye eklemişsin grafiker olmak photoshop bilmekten ibaret değil en az 5-6 program bilgisi gerekiyorki yaratıcılıkta cabası..yani photoshop bilmekle grafikerligi karıstırmayalım

Tarih: 26 Kasım 2007, 19:54 - İp: 85.***.**0.43
seyyah1981
seyyah1981 (üye)
Batman / Amatör

grafiker haklı fazladan program bilmek kişiyi grafiker yapmaz.. yaratıcılık çok önemli.. yoksa program basit bir-iki hafta uygulamalı ders aldıktan sonra programı öğrenirsin.. herkes photoshop biliyorum diyebilir..

Tarih: 26 Kasım 2007, 20:10 - İp: 88.***.**6.57
ozge6
ozge6 (üye)
Muğla / Amatör

arkadaslar şimdi bunu sen biliyorsun bunu o bilmiyor gibisine tartışma yapmayınız lütfen bilmeyen kabul etsın bilen yoluna devam etsin yanı herkes bilmek zorunda değildir eğer çok istiyorsa öğrenir. lütfen bu tür seyler için tartışma yapmayınız...

Tarih: 26 Kasım 2007, 20:13 - İp: 88.***.**1.161
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

siz bişey bildiğinizi mi sanıyorsunuz..
poşotopu en iyi ben biliyorum.. başkada program bilmem tanımam etmem görmem.. yolda görsem selam vermem... ben oldum.. grafikerim ben..

Tarih: 26 Kasım 2007, 20:45 - İp: 88.***.**0.8
z_yazgan
z_yazgan (üye)
İzmir / Meraklı

insan herşeyi bilebilir bilmeyedebilir ama burada bilinmesi gereken en önemli bir şey var herşeyi bilse bile insanlığı bilmeyebilir bu sitede bu türden bazı arkadaşlar türemiş insanlıktan uzak bişeyler biliyorum diye kendilerini insanlık sınıfından ayırmışlar.evet insan bildiği kadar ukala olmalı ama bu ukalalık insanlık çerçevesi ve program içerisine olmalı öyle her zaman değil onunda sınırı olmalı bu ne ya küfürlü kelimeler falan adam küfürlü kelime söylediği insanın gerçekte yanında olsa belki korkusundan altına eder ama sanal alem olduğu için insanlıktan çıkıyor
ama insan her zaman her yerde insandır insan...

Tarih: 26 Kasım 2007, 22:28 - İp: 85.***.**0.254
efekan55
efekan55 (üye)
Yurtdışı / Amatör

Gercektende dogru ama yazilanlar. Ben ögrenme cabasindayim ama ögrenme bitmez.

Cogu fotografci bile 2-3 pluginle isini halledip biliyorum diyor ama önemli olan en güzel resimleri fazla abartmadan ve eklenti kullanmadan yapabilmek basarabilmektir diye düsünüyorum.

Fotografci arkadaslar kirilmasin gücenmesin ama bu böyle. Photohopu %100 bilen kisiler beyaz ekrana resmi cizipte olusturanlardir.

Tarih: 27 Kasım 2007, 00:44 - İp: 87.***.**8.189
liebster
liebster (üye)
Kütahya / Firma

pardon ben sizi şakir zannettim özür..

Tarih: 27 Kasım 2007, 01:00 - İp: 88.***.**2.136
yasaryarar
yasaryarar (üye)
Samsun / Stüdyo Fotoğrafçısı

Valla çok iyi diyorsun abi. Biz bile bu işi yıllardır yaptığımız halde büyüklerimizden çok farklı şeyler görüyoruz ve hiç birşey bilmediğimizi düşünüyoruz bazen. Photoshop fotoğrafı kesip bir yere yerleştirmek veya montaj yapmak değildir. Fotoğraf sanattır bunun için herkes BİLİYORUM demesin lütfen. Sevgilerle...

Tarih: 27 Kasım 2007, 01:49 - İp: 88.***.**9.215