mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

Yönetimi Kınıyorum. ! (elden Gelen Bu. )

Nasıl bir mantık böyle bir fotoğrafın bu sitede yer almasına izin verir hayretler içerisindeyim.

Bu konuya ilişkin en etkin çözüm yolu, fotoğraf yüklemedeki onay durumunun geri getirilmesidir.

Fotograf için tıklayın

Tarih: 31 Aralık 2012, 20:12 - İp: 94.***.**1.34
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

@coffie

Yönetim işi çok ciddiye alırsa; az sayıdaki sürekli aktif insan sayısı çok ama çok azalır.

@baberti

Herşeyin bir olabilirliği var tabi ama, bunun az bişey sanki.

Tarih: 6 Ocak 2013, 20:08 - İp: 94.***.**4.144
dogukan_07ant
dogukan_07ant (üye)
Burdur / Amatör

fotoğrafa mı güleceğim yoksa sonra fotoğrafın altında yorumu olan üstad sayılabilecek isimlerin hangi amaçla yorum attıklarını mı düşüneceğim bilemedim açıkcası . Rezalet bir durum

Tarih: 28 Nisan 2013, 20:13 - İp: 37.***.**7.154
xyzarc
xyzarc (üye)
Ankara / Amatör

Bu forumda bir amca var..Hep aynı dörtlüğü yazıyor fotoğrafların altına.."Yine de seçerek yazıyordur",hakkını yemiyeyim diye düşünüyordum ancak aynı dörtlüğü böyle bir fotoğrafın da altında görünce pes demekten başka çare kalmıyor sanırım..

Tarih: 1 Mayıs 2013, 21:42 - İp: 88.***.**5.181
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

"Bu forumda bir amca var..Hep aynı dörtlüğü yazıyor fotoğrafların altına.."...

Tarih: 1 Mayıs 2013, 22:15 - İp: 176.***.**1.69
serkankacmaz
serkankacmaz (üye)
Osmaniye / Meraklı

Arkadaşlar bir sakin olun NF herkese açık bir paylaşım sitesidir. Fotoğraflar kötüyse altına fikrinizi yazarsınız, eleştirirsiniz, fotoğrafçı da elinden geldiği kadar kendini geliştirmeye çalışır.

Fotoğraf onaylama kısmına katılmıyorum. Neye göre kime göre onay alacak o fotoğraf?

Bırakın herkes yüklesin fotoğrafını. Siz kendi ürettiklerinizle, yorumlarınızla yön vereceksiniz ki fotoğraf konusunda bilgisi yetersiz olanlar kendisini geliştirme fırsatı bulsunlar.

İlk yüklediğim fotoğraflara bakıyorum mesela, berbat!
Ustalar eleştirdi, yorumladı ve bir nebze de olsa gelişme şansım oldu.
İlk fotoğraflarım onaylanmasaydı belki de bu kadar öğrenemeyecektim.

Tarih: 2 Mayıs 2013, 20:28 - İp: 78.***.**5.93
turnusol
turnusol (üye)
Ordu / Amatör

Üyelerin yazdıkları kadar yazmadıkları da önemli..

Mesela Faruk Amca "karen güzel" yazmamış..

Tarih: 27 Mayıs 2013, 02:22 - İp: 88.***.**0.170
can-acustik
can-acustik (üye)
Tokat / Amatör

kesinlikle ama kesinlikle şunu biliyorum fotografına artık yorum yapmayınca benim fotografıma 2.kez yorum yapıp imamlı imalı tabi yorum istiyor resmen ha burada site yönetimi birşey yapabilirmi tabiki hayır o vatandaş fotografını yükler serbes ama en azından burada ifşa olur iyide olur kötüzihniyet fotograf çekmesin arkadaş iyi zihniet zaten böyle bu yaşta butarz şeylerle uğraşmaz yoruma açık olur.ben geçen hafta foton1 e üye oldum 3 gün sonra sildim üyeliğmi adamın biri beni tehdit etti açık açık neden olumsuz yorum yapıyorsun diye o yüzden sitemize can kurban iyiki varsın netfotograf

Tarih: 2 Temmuz 2013, 19:28 - İp: 151.***.**1.74
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

İlk söyledikleriniz, her zaman yaşanan temel sıkıntı zaten. Kim tehdit ediyormuş hemşehrimi.

Tarih: 2 Temmuz 2013, 21:54 - İp: 94.***.**4.193
can-acustik
can-acustik (üye)
Tokat / Amatör

kendini bilmez mi arıyorsun hocam eline makina alan fotografçı oldum sanıyor işte yazık diyip geçiştiriyoruz hemşom yapıcak birşey yok

Tarih: 3 Temmuz 2013, 10:07 - İp: 151.***.**1.74