mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

Yönetimi Kınıyorum. ! (elden Gelen Bu. )

Nasıl bir mantık böyle bir fotoğrafın bu sitede yer almasına izin verir hayretler içerisindeyim.

Bu konuya ilişkin en etkin çözüm yolu, fotoğraf yüklemedeki onay durumunun geri getirilmesidir.

Fotograf için tıklayın

Tarih: 31 Aralık 2012, 20:12 - İp: 94.***.**1.34
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

yeni eserini görmedin sanırım...

http://galeri.netfotograf.com/fotograf.asp?foto_id=541951

kendisi sitenin duayenidir, onun için tebrik sırasına girilmektedir...milleti o mu kafalıyor, yoksa yorum yazanlarla arasında çek-senet türü bir borç durumu mu var çözemedim...

Tarih: 31 Aralık 2012, 20:23 - İp: 94.***.**8.56
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

@baberti

düşündürücü bir durum.

Halbuki; yorum yapanlar arasında gerçekten örnek alınacak fotoğrafçılar bile var yahu.

Tarih: 31 Aralık 2012, 21:55 - İp: 94.***.**1.34
sfkbay
sfkbay (üye)
Ankara / Amatör

Geçen gün ki isyanını şimdi çok iyi anlıyorum.

Tarih: 31 Aralık 2012, 22:29 - İp: 94.***.**6.228
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

şahsen o üyenin gerçek olduğundan şüpheliyim...

ya yönetimin icadı olabilir hareket katsın diye yumurtlanmış bir anime karakterdir, yoksa bu kadar lüzumsuz fotoğrafları yayınlamazlar...

yada buradaki bir zümrenin kankası olabilir, kendilerince eğleniyorlardır işte biraraya gelip bunu konuşuyorlardır...bazılarının eğlence anlayışı bu olabilir...

zevat eğleniyor biz de kendimizi yoruyoruz bu ıvır zıvırla...

"Halbuki; yorum yapanlar arasında gerçekten örnek alınacak fotoğrafçılar bile var yahu." demişsin ya hani, işte benim tezimi haklı çıkaracak bir argüman daha...kıdemli usta diye nam salmışlar bile "tebrikler, saygılar" dediğine göre bu işte bit yeniği var...

eğlenceleri bol olsun, hayat eğlencedir bazıları için...

Tarih: 31 Aralık 2012, 22:54 - İp: 94.***.**8.56
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

Gerçekte var olan(buna gerek bilgilerle, gerek bazı fotoğraflar ile inanıyoruz.) birisi kendini bu kadar düşüremez. Zannetmiyorum.

Tarih: 1 Ocak 2013, 06:05 - İp: 94.***.**1.34
ibo07tr
ibo07tr (üye)
Antalya / Profesyonel Fotoğrafçı

Selam
Fotoraflarınıza bakma olanağım oldu ve
Size sormak istediğim , yüzleri belli olan portrelerinizn yasal haklarını nasıl düzenliyorsunuz ?

#ibo07tr' tarafından 01.01.2013 20:18:41 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 1 Ocak 2013, 20:17 - İp: 178.***.**9.184
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

gülmemek mümkün değil... size gülmüyorum tabi, fotoğrafa..

Netfotoğraf üyelerinin bir araya geldiğinde çekilmiş hatıra niteliğindeki (yorum aldığında anasayfaya çıkmayacak) fotoğrafların yayınlanması için "-Netfotoğraf Buluşma Noktası" bölümü açılmıştı. fakat bu fotoğraf portre bölümüne bilinçsizce eklenmiş olmalı.. BUndan sonra yapılması gereken işlem, o ve benzeri fotoğrafların onay sürecinde, yayınlandığı bölüme dikkat edilmesi olmalı.. Işığınız bol olsun...

Tarih: 1 Ocak 2013, 21:29 - İp: 94.***.**4.36
mkarayama
mkarayama (üye)
İstanbul / Amatör

@mete007

Yoo, ben gerekli düzenlemelerin yapılması taraftarı değilim.
-Muhammed fotoğrafı mı silelim dense, evet derim.

@ibo07tr
Şimdilik henüz öyle bir amaç içerisinde değilim. Kii orjinal dosyalar bende oldugu için herhangi bir tedirginliğim de yok bu konuda.

Tarih: 1 Ocak 2013, 23:19 - İp: 94.***.**1.34
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

birileri böyle fotoğrafların altına fotoğraf sahibinin egosunu şişirecek şekilde yorum yaptığı sürece daha çok görürsünüz bu fotoğraflardan.

sadece bu site içinde değil başka siteler içinde de buna benzer görüntülere rastladığım için artık fotoğraf sitelerinin amacından saptığı düşüncesindeyim.

daha çok yorum ve puan almak üzere kurgulanmış bir düzende gidiyor fotoğraf siteleri ve yönetimler de düzenleme getirme konusunda sert tutum takınamıyor.

çünkü yönetim işi biraz fazla ciddiye aldı mı kopyala yapıştır tarzı yorum yapan üyeler hemen anında başka sitelere çark edip gidiyorlar.

hatta şimdi facebookta fotoğraf paylaşmak en moda iş.yargılamak yok, eleştirmek yok.

Tarih: 6 Ocak 2013, 16:21 - İp: 92.***.**0.45
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

" yönetim işi biraz fazla ciddiye aldı mı kopyala yapıştır tarzı yorum yapan üyeler hemen anında başka sitelere çark edip gidiyorlar."...

gülter hanım, belki siz haklısınız ama bence mesele şu; o üyelerin yönetimle veya yönetime yakın kişilerle arası iyi, bu kadar göz yummanın nedeni bu olabilir...

Tarih: 6 Ocak 2013, 16:40 - İp: 94.***.**8.56