gencerli35
gencerli35 (üye)
İzmir / Amatör

Yazık Canona Kınıyorum

BENDE CANON MP 630 YAZICI VAR KULLANMA KILAVUZUNU 2 YAŞINDA Kİ OĞLUM NEYAPTIYSA BULAMADIM CANONUN SİTESİNE BAKTIM ORDA KULLANMA KILAVU YOK NEYSE CANON NA MAİL ATIM BİRMÜDDET SONRA CEVAP VERDİLER GÖNDERECEKLERİNİ SÖYLEDİLER GÖNDERDİLERDE AMA ALAKASIZ Bİ KULLANMA KILAVUZU GELDİ BUNE TEKRAR MAİL İLE BİLDİRDİM 3 ÇÜNÇÜ MAİLİMDEN SONRA CEVAP GELDİ YANLIŞLIK OLMUŞ DEDİLER FAKAT OGÜNDEN BU GÜNE KAÇTANE MAİL ATTIYSAM ÇEVAP VERMEDİLER CANONU KINIYORUM EN UFAK KULLANMA KILAVUZUNU BİLE GÖNDERMEDİLER YAZIKLAR OLSUN CANONA AYIPYA SANA ADININ HAKKINI VER

Tarih: 28 Nisan 2010, 00:44 - İp: 88.***.**2.100
adul
adul (üye)
Muğla / Özel Gün Fotoğrafçısı

bir daha canon ürünlerin hiç birini almıcam

Tarih: 28 Nisan 2010, 01:49 - İp: 78.***.**4.67
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

Nedense, benzer konularda hiç zorluk çekmiyorum..

Araştırma yapmakda biraz daha inatçı olmalısınız.. google bu konuda mucize yaratıyor, tek kaynak olarakda görülmemeli tabii.

Ayrı bir konu, sürekli büyük harf kullanmak, okunaklı olmayan bir yazı olması, göz yorması, ve bağırmak anlamına gelmesi sebepleriyle, hoş karşılanmıyor..

Tarih: 28 Nisan 2010, 09:38 - İp: 94.***.**8.161
foto onur
foto onur (üye)
Manisa / Stüdyo Fotoğrafçısı

bencede canon a haksız yere ah etmişsiniz.yazıcıyı alırken size klavuzu ile geliyor.ve siz kaybettiniz diyede firmanın size klavuz gönderme zorunluluğu yok bence.ayrıca güzellik yapıp yanlışta olsa bir klavuz göndermişler.buda firmanın müşteri hassasiyetini gösterir.kendi hatanızı başkalarına yüklemek bence çok yanlış saygılar.

Tarih: 28 Nisan 2010, 09:58 - İp: 78.***.**2.141
ocanic
ocanic (üye)
İstanbul / Meraklı

Sony A300 sipariş verdim satıcı 10 gün teslim süresi verdi.Aynı gün Sony Türkiyeye Türkçe kullanma kılavuzu için mail attım.4 gün sonra hiç bir ücret ödemeden kargoyla kapıma kadar geldi.Bu tip küçük ayrıntılar firmanın tüketici nazarında itibarını çok daha fazla artırdığına inanıyorum.Artık teknolojik alet edavat alırken bütçem yeterliyse önceliğim sonydir.

Sony seviyorum seni

#ocanic' tarafından 28.04.2010 10:40:11 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 28 Nisan 2010, 10:37 - İp: 78.***.**6.243
snakeeye
snakeeye (üye)
Hatay / Meraklı

Arkadaşlar bende sony fotoğraf makinesi aldım.Fotoğraf makinesinin merceği kırıldı.Abimin düğününe bir ay vardı.Fotoğraf makinesini tamire verdim fotoğraf makinesi 1,5 ay tamirde kaldı geldiğinde de lekelenme diye bir sorunla karşılaştım.Bence bu işlerin markayla bir alakası yok tamamen şans diye düşünüyorum

Tarih: 10 Haziran 2010, 16:53 - İp: 88.***.**9.91
  • 1