lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İki Dere Arasında

İki arada bir derede sözüyle bir balşlık açacaktım ancak Türkçemizde böyle bir cümlenin yanlış kullanıldığına dair bir blgim olduğu için ikidere arası dedim.

Neyse evet iki dere arasında kaldım..

Dere-1:Serbest kürsünün hayatın içinden bölümü kilitlenince siteye bakışım bir anda deiğişti..Bazen muhabbet etmek taTlı tatlı geyik yapmak için gelirdim bu sayfalara.Ama bazen de gerçekten hayatın içinden olan ve topluma topluma olmasa da bir kaç kişiye faydalı konular açmak ve açılmış bu tür konularda konuşmak için gelirdim.

Ancak artıkk bu hakkımız elimizden alındı..Artık fotoğrafdan uzak kalmak istediğim anlarda netfotografdan da uzak kalıyorum..Ve nete girmem için en büyük sebep olan sitemden iyice soğudum..

Dere-2:Ama bir de öteki dere var..Bu bölümde o kadar çok tartışmalar gönül kırmalar oldu ki..O kadar gereksiz ve siyasi içerikli konular açıldı ki..Defalarca arkadaşlara lütfen hakaret etmeden tartışın dedim.Hatta bazı topikleri Sevgili Ahmet İSPİYONLADIM..O açıdan bu topiğin kilitlenmesi çok çok iyi oldu.

İşte iki dere..Peki şimdi ben ne yapacağım.Sevgili Fikret bey orta bir yol yok mu?..Ben o kiltli sayfaların açılmasını ancak siyasi içerikli konular da çılmamasını istiyorum.Gerçekten hayatın içinden içimizden konuların topluma yararlı konuların açılmasını istiyorum..

Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 15 Kasım 2007, 21:17 - İp: 88.***.**3.94
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Rokomet çok teşekkür ederim..Kilitler açıldığına göre artık yorum yapabilirim sanırım..

Tarih: 19 Kasım 2007, 21:08 - İp: 88.***.**8.111
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

"kalın sağlıcakla...ince sağlıcakla" neler öğrenmek varmış bu yaştan sonra...normal sağlıcakla da kalalım...

Tarih: 19 Kasım 2007, 21:35 - İp: 88.***.**2.93
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Roka allah seni nasıl biliyorsa öyle yapsın. Kalın ice ha kaç gündür ilk defa güldüm be. Sağıcakla kal.

Tarih: 19 Kasım 2007, 22:15 - İp: 85.***.**8.223
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Pardon sağLıcakla kal.

Tarih: 19 Kasım 2007, 22:19 - İp: 85.***.**8.223
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

abi beni bi kenara bırakta şu engin günaydının çoook eski bir dizisi vardı buyur ŞURDAN izleyiver..

anlık hali ruhiyetimin etkisiyle bana mı çok komik geldi, yoksa hakkaten çok komik bi durum komedisi hadisesimi bilemiyorum ama bir anda bütün monitör ve masa çay püskürüğü oluverdi..
özellikle rica ediyorum izlerken herhangi bir sıvı yada kuru gıda tüketme.. yani tedbir olaraktan.. yan basaraktan, bade süzerekten, bel gıvıraraktan, gerdan kıraraktan gel canım gel ammman..

(Dip not : Mesajların sonuna doğru yazdığım konularda bir dağılma oluyor.. bunu engelleyemiyorum. engelli 400 metre koşu yapanlarıda hiç anlamıyorum.. kaldır engelleri bas gaza koş mis gibi, zorluk çıkartmakta neyin nesi canım..
bu arada link verdiğim için mete tarafından sonuma 007 eklendiğini ayrıca beyan ederim.. çokmu uzattım ne.. bu mesajın bu kadar uzununu okuyan varmıdırki.. sıkılmadın mı ey okuyucu.. neyse sustum..)

Tarih: 19 Kasım 2007, 22:46 - İp: 88.***.**7.98
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

engin gunaydın-tolatnıaaaaaaa

Tarih: 19 Kasım 2007, 23:38 - İp: 88.***.**8.225
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadaşlar lütfen iki dere arasındayız diye sulandırmanın bir nanlamı yo değil mi..Rokomet bu kadar mesajlı konuşma kafam karışıyor

Tarih: 20 Kasım 2007, 00:45 - İp: 212.***.**2.134
buffalo
buffalo (üye)
Ankara / Amatör

sıkıntılı günlerdi değil mi ,,,kıh kıh kıh...

Tarih: 15 Şubat 2008, 01:20 - İp: 88.***.**9.121
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Mesajın alındı bufaalo..Ama simileyler koymayınca cümlelerden farklı anlamlar çıkardığını farkettim.

Ben siyesi dedim..yaxzdığın mesajlara bir bak..Kim bu iki dere arassındakinin bahsettiği şekilde mesajlar atmış..Ben mi ?

Bu zamaa kadar ki en anlamsız mesajın için teşekkür ederim

Tarih: 16 Şubat 2008, 10:47 - İp: 88.***.**9.174
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Sıkıntılı günler geri geldi Buffalo..Hepimize hayırlı olsun.

Tarih: 16 Şubat 2008, 19:13 - İp: 88.***.**8.82