lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

İki Dere Arasında

İki arada bir derede sözüyle bir balşlık açacaktım ancak Türkçemizde böyle bir cümlenin yanlış kullanıldığına dair bir blgim olduğu için ikidere arası dedim.

Neyse evet iki dere arasında kaldım..

Dere-1:Serbest kürsünün hayatın içinden bölümü kilitlenince siteye bakışım bir anda deiğişti..Bazen muhabbet etmek taTlı tatlı geyik yapmak için gelirdim bu sayfalara.Ama bazen de gerçekten hayatın içinden olan ve topluma topluma olmasa da bir kaç kişiye faydalı konular açmak ve açılmış bu tür konularda konuşmak için gelirdim.

Ancak artıkk bu hakkımız elimizden alındı..Artık fotoğrafdan uzak kalmak istediğim anlarda netfotografdan da uzak kalıyorum..Ve nete girmem için en büyük sebep olan sitemden iyice soğudum..

Dere-2:Ama bir de öteki dere var..Bu bölümde o kadar çok tartışmalar gönül kırmalar oldu ki..O kadar gereksiz ve siyasi içerikli konular açıldı ki..Defalarca arkadaşlara lütfen hakaret etmeden tartışın dedim.Hatta bazı topikleri Sevgili Ahmet İSPİYONLADIM..O açıdan bu topiğin kilitlenmesi çok çok iyi oldu.

İşte iki dere..Peki şimdi ben ne yapacağım.Sevgili Fikret bey orta bir yol yok mu?..Ben o kiltli sayfaların açılmasını ancak siyasi içerikli konular da çılmamasını istiyorum.Gerçekten hayatın içinden içimizden konuların topluma yararlı konuların açılmasını istiyorum..

Saygı ve sevgilerimle

Tarih: 15 Kasım 2007, 21:17 - İp: 88.***.**3.94
fotomerve1
fotomerve1 (üye)
Osmaniye / Stüdyo Fotoğrafçısı

üstat çok başarılısın taklitte ben mete 007 zannettim valla

Tarih: 18 Kasım 2007, 13:07 - İp: 88.***.**6.196
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

SEvgili Ramazan Özsarı şu an içerde satranç il birinciliği final müsabakasını yaparken ben bu konu ile alakalı neler yazabileceğimi bilmiyorum ama sevgili Buffalo sanırım bu serbest kürsüyü s,ben, sen, rokomet, pazarbey, çağdaş ve ve lerimiz bu hale getirdik..Bu bir alınma falan değil.Ama ne yazık haklısın.Çürük elmalar kendi çürüğünü göremezmiş..Şimdi gördüm..

Ve sevgili sabanersan gibi kendi üzerime düşen görevi en layığı ile yapacağıma söz veriyorum..

Ancak kendi adıma başka sitelerin kurallarına nasıl uyduysam bu sitednin de kurallarına uydum.Kimseye küfür etmedim..Sadewce terör örgütü için "şerefsizler" ifadesini kullaandım ki onun için de özür diliyorum..Ama serbest kürsüde sırf isim duyrmak için maç başladı topiği, maç 1-0 topiği, Ayla seyhana kaçtı topiği açanları görüp bas bas bağırrken, onu açanlar sitenin seviyesini düşürrürken site sahinine ulaşamamak, yeteki olmasdığı için onları durduramamak acısını da en derinden hissedenlerden biriydim.Ve acaba sevglili Fikret bey sitesine hiç mi bakmıyor diye de içimden geçrmiştim..

Hal böyle iken siteyi bozanları ilk önce keşfettiğimiz ve durduramadığımız halde şimdi siteyi sizler kirlettiniz gibi deyip kiliti vurmak çok sıktı canımı..Ne yazık işlerimin yoğunluğu bir yana fotoğraf bile çekmez oldum.Siteye yüklemez oldum.Ve bunu gidiyorum diye de sakın anlamayın ama herhalde böyle bir gidişin benim gidişime davetiye çıkardığı da aşikar..

Sevgili Fikret bey biliyorum büyük harf nette bağırmak öfkelenmek anlamını taşıyortr ancak şimdi ben onu son kez rica etmek için kullanacağım..

LÜTFEN SERBEST KÜRSÜYÜ AÇIN VE SAĞLAM BEKÇİLERİNİ BAŞINA KOYUN:VE İLK ÖNCE DE BU SAĞLAM BEKÇİLERDEN HESAP SORUN..

Saygıu ve sevgilerimle

Tarih: 18 Kasım 2007, 13:08 - İp: 88.***.**5.154
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

gene bizim basımıza patladı iyimi

Tarih: 19 Kasım 2007, 05:17 - İp: 88.***.**8.225
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bencede ganjin topiklerdeki asayişten berkemal üye olarak atansın, tutansın.

Tarih: 19 Kasım 2007, 10:32 - İp: 88.***.**7.98
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

Açılmasına açıldıda bende garip bir duygu var (ADINI TAM KOYAMIYORUM). Canım sıkılıyor daralıyorum. Ne bileyim hiç iyi görünmüyorum.Neyse siz bana bakmaıyın.

Tarih: 19 Kasım 2007, 13:48 - İp: 85.***.**8.223
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

zamanla düzelir nbaba. Takma canını. aşk böyle bisey işte

Tarih: 19 Kasım 2007, 14:42 - İp: 212.***.**9.194
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

evet sanki yeni bir forum gibi oldu

girip bakıyorum yazarken düşünüyorum,
biraz çekingen ürkek bir çocuğun köpek yavrusu ile ilk oynaşması gibi
hani ya ısırırsa korkusu ile elimi uzatıyorum

sanırım alışırız yine...

Tarih: 19 Kasım 2007, 15:24 - İp: 81.***.**3.185
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Açıldı mı??? gerçekten mi?..

Gaijin senin başına ne patladı..

nbaba niye kendini iyi hissetmiyorsun

atakan ne yeni bir topik gibi oldu..

Yahu sizler ne diyorsunuz..

Ana harbiden kilitler çözülmüş..Fikret abi TEŞEKKÜRLER

Tarih: 19 Kasım 2007, 18:12 - İp: 88.***.**8.111
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Arkadşlar bilgisi olan beni de bilgilendirebilir mi?..Fikret abi bir açıklama yaptı mı kilitlerin çözümü konusunda..Varsa yeni bir şeyler bilmek istiyorum..

Tarih: 19 Kasım 2007, 18:16 - İp: 88.***.**8.111
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

fikret abi kim abi..

Sayın fedikerin niki fikret abi mi.

diğer yandan sayın diye bi isimde hiç duymamıştım..

lazurt abi ben sana kısaca bi jenerik yada fragman geçeyim.. sen bütün bölümü izlemiş gibi olursun.
yada boşver
yeni birşeyler bilmek istiyorsun sanırım..
yeni ne var diye düşünüyorum. yeni hiç birşey yok aslında..
merakın azıcık törpülensin diye diyorum.. kilitlerin topiklendiği zaman zarfı içinden tebrik kartı çıktı.. bazı yetkilli kişilikler bu tebrik kartlarına özenlicene baktılar.. bazı tebrik kartopuları kökten temizliğe maruz kaldı. sakıncasız olan kartopularının yaşamasına izin verildi.. aslında kimin ne aradığıda tam olarak mechul değildi. bazı hassas duyargaçlı karakteristik özelliklerin kıllandığı bazı mesajımsal sitemler ve duygu sapmalarına gereksiz yere kıllanıldığı anlaşıldı.. çok yüzeysel bir epilasyonla tüm yüzey parlatıldı..
umarım sade bir dil kullanmakla iyi etmişimdir..
anlatamadıysam lütfen ikinci kere sorma. ancak bu sadelikte yansıtabiliyorum tüm yaşananları..
yeni fotolarını beklerim gözlerinden öperim.
kalın sağlıcakla.. ince sağlıcakla

Tarih: 19 Kasım 2007, 20:36 - İp: 88.***.**7.98