aforoz_
aforoz_ (üye)
Trabzon / Amatör

Sizce Hangisi?

Arkadaslar kendime normal bir kullanıcı olarak işimi görecek bir makina bakıyorum. Yani ne profesyonel birsey olsun nede cok amator. Sadece güzel beni tatmin edecek resim ceksin yeter. Fakat 2-3 makina arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Yada baska onerdiğiniz bir makina var mı?
1-CANON POWERSHOT A530 (5Mpiksel 4xoptik zoom)
2-NIKON COOLPIX L1 (6.2Mpiksel 5xoptik zoom)
3-KODAK EASYSHARE V610 (6.1MPiksel 10xoptik zoom)
İstediğim makinada aradıgım kaliteli resim cekmesi, gece cekimlerinin kotu olmaması, ayrıca güzel video cekimi yapabilmesi.
700ytl ye kadar olan makinalar arasında onerdiğiniz baska bir tane varsa onu da ogrenmek isterim.
En kısa zamanda yardım edebilirseniz sevinirim. Tesekkurler...

#aforoz_' tarafından 03.09.2006 15:30:39 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 3 Eylül 2006, 15:29 - İp: 85.***.**0.107
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Sevgili Betelgeuse;

Bilgilerin aydınlatıcı.. Mutlaka dikkate alacağım incelerken.. Tesekkür ederim. Dediğin gibi ise aynı kurnazlık olayını kodak'ın da yaptığı söylenebilir.

Mstfckr61;
Çok tesekkürler.. Bu arada ismini ezberleyebildim ama anlamını merak ediyorum. Ne demek mstfckr61? sadece sondaki 61 i çözebildim
saygı ve sevgiyle..

Tarih: 19 Eylül 2006, 18:50 - İp: 85.***.**3.254
azya
azya (üye)
İstanbul / Meraklı

bu arada arkadaşlar bu modellerin çoğu 2gb video dosyası oluşturamıyo benim bildiğim bunuda kesinlikle araştırın en azından s2 veya s3 oluşturamıyo p712 yi tam olarak bilmiyorum yani 2 gb kart alsanızda 1 gb yi doldurduktan sonra duracaktır

Tarih: 19 Eylül 2006, 23:50 - İp: 85.***.**5.251
mstfckr61
mstfckr61 (üye)
Trabzon / Amatör

panctom kardeş ismimin anlamını merak etmişsin. Yazayım bari. mstfckr benim ismimin ve soyismimin sessiz harflerinin birleşmesinden oluşmuştur. Yani Mustafa ÇAKIR'ın sessizleri. 61 belli zaten. Onun anlatmaya gerek yok. E oldu olacak sen de panctom'u açıkla da huzura erelim. Selmalar...

Tarih: 20 Eylül 2006, 11:16 - İp: 81.***.**0.51
panctom
panctom (Objektif)
İzmir / Amatör

Sevgili AZYA;

Yorumun doğru.. 1 gb dolunca canonlar kaydı keser.. Kodak kesmiyor,ama videoyu zaten 80 dk anca düşük çözünürlükte sığdırır 80 dk.. Yaa şahsen bana 20 dakika da yeterli..

Sevgili Mstfckr61;

Mst harflerini Mıstık olarak tahmin etmiştim,orası tutmuş biraz

PANCTOM;

Panç benim 9 yıllık sadık dostum,köpeğim.. Tom ise 3 yıl önce belediye tarafından zehirlenmiş diğer köpeğimdi.Bu yüzden belediye ile çok savaş vermiştim.Onları bu şekilde ölümzüzleştirmek istedim.Her yerde bu ismi kullanıyorum.

saygı ve sevgiyle..

Tarih: 20 Eylül 2006, 17:05 - İp: 85.***.**1.61