pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Vahdet-i Vücut Çu Yaşar Nuri

Habertürkte biraz önce seyrettim .Beyefendinin son icadı bu olmalı. Allahı n kainattın veya dönen sürecen kendisi olduğunu söyledi. Yani büyüyen , genişleyen zaman içinde yüzüp giden kainat Allahın ta kendisi imiş.
Monistler veya vahdeti vücutçular ehli sünnet inancında sapık olarak gürülmüşlerdir. Zİra Allah hariç herşey yaratılmıştır. Allah yaratık değildir. Bizler veya kaanat Haşa Alllahın bir parçası değiliz.
Bu adam niye böyle şeyleri ortaya atıyor anlamıyorum. Ancak bu son ortaya attığı şey kesinlikle İslam inincı dışı. Geçi geçende evrimi İslam alimleri ile tasdike kalkmıştır. İsam alimi derken müslüman görünen diyelim.

Tarih: 27 Nisan 2009, 21:11 - İp: 78.***.**0.40
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

Fetullahın cia ajanı olduğunu Abd mahkemesi söylüyor. Abd savcıları söylüyor. Mahkeme tutanaklarına geçmiş bilgiler bunlar.

Bir de bu din tüccarı tayfası neden her kuyrukları sıkıştığında abd de alır soluğu? Anavatan orasımı ? Neden bir islam ülkesine kaçmaz hiçbiri bunların.

İmam emeklisi olmak varmış. Abd de çiftlikte yaşayabilecek kadar emekli maaşı alıyor adamlar.

Tarih: 30 Nisan 2009, 11:08 - İp: 78.***.**7.219
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

kitap yazıp satıyormuş okyanus hocam para kaynağı orasıymış...

Tarih: 30 Nisan 2009, 11:20 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

abd, çiftlik, jeep kahya uşak falan deyince aklıma bişey geldi.

İsraf haram değil mi?

bu yaşam standartları israfa girmiyor mu...

neyse konuyu saptırıyorsunuz diye kızacaklar şimdi...

Tarih: 30 Nisan 2009, 11:23 - İp: 81.***.**3.185
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Atakan konuyu niye saptırıyorsun şimdi

Not:Çok kızdım çooook..

Sevgili cnnci. olsun hocam..Konuştrdukları kadar konuşurum be

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:00 - İp: 212.***.**2.138
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

başıma gelecekleri bildiğim için sustum zaten...

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:02 - İp: 81.***.**3.185
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Eyi aha ben de susdum..Bundan sonra gözlrim konuşacak..

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:29 - İp: 88.***.**6.95
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:47 - İp: 81.***.**3.185
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yasar nurinin sozleri fetva degildir bir, kimseyi baglayıcı degildir iki..
kendi fikridir, katılırsınız yada katılmazsınız..benim dinim hakkında bin tane hurafe atan adamı tutup şeyh mürit yapacaksınız,ondan sonra işe gelmeyeni soytarı şarlatan...
--
fetoş lafından niye rahatsız oldun?
benim ülkemin bütünlüğünü baltalamaya calısan amerika ajanına fetoşta derim totoşta derim..hz. Muhammedi yok sayan adama fetoşta derim totoşta, savcıları hakimleri satın alın, parası yandaslardan bulunur diyen adama fetoşta derim totoşta...
bende okudugumdan,izledigimden, gordugumden bahsediyorum ne oldu niye iftira olduki şimdi birden?????????????????????????????????????????????????????????

yasar nuri madem işinize gelmiyor,aykırı düşüyor,işinize gelenin videosunu izleyın ozmaan..ama sesini acıp izleyin..birde tavsiye izlediginiz fetoşun degilde yasar nurinin videosuymus gibi dusunup izleyin,belki goz acılmasına daha yardımcı olur..
cennetten arsa nasıl alınırı ögrenin, iki-üç yılda trilyonluk servet nasıl yapılır onu ogrenin, imam maaşıyla amerikada çiftliklerde nasıl yasanır onu ogrenin..
------
yaşar nurinin kendine hayrı olsa oda gider amerikada yasardı, madem oyle hayırlı adamlardan bahsedelim..
gözlükleri cıkarıp izleyelim ama...full hd izleyelim,stereo izleyelim.. baska turlu mümkün degil gormek duymak...

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:47 - İp: 78.***.**4.213
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Gaijin çok uzun yazmışsın. Okuyamıcem . Belki sonra okurum. E okyanus nassın bakam. İşler nasıl. Bizde çok durgun. Yaşar nuri gelmedimi hala.

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:54 - İp: 78.***.**0.40
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

#lazut' tarafından 06.11.2016 01:41:50 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 30 Nisan 2009, 12:59 - İp: 95.***.**0.106