rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sipariş Üzerine Üyelik Silinmesi

Merak ediyorum,
acaba yönetim sipariş üzerine üyelik siliyor mu?
eğer siliyorsa kriterler nelerdir..
bir siparişte en fazla ne kadar üyeliği sildirebiliyoruz ?
Ne zaman sildirebiliyoruz. yani haftanın belli günleri yada her ayın ilk pazarı 5 tane üyelik silme gibi bir hakkımız varmı ?

Şimdiye kadar sorduklarım hep kendi üyeliğimiz dışında sildirmek istediğimiz başka üyeliklere dairdi..

Şimdi de kendi üyeliğimizin silinmesi konusunda bazı meraklarım var.
Kendi üyeliğimizi kaç günde bir sildirebiliyoruz. Her isteyenin üyeliği silinebilir mi?

Aslında kendi üyeliğimi yada bir başkasının üyeliğini sildirmek istedğimden sormuyorum bunları. Yönetim olarak nasıl bir tavır görüşoruz bilmek istedim sadece. Başkasının üyeliğini sildirmek diye bir mantıksızlık olamaz heralde. Muhattap olmazsın geçer gider. kendi üyeliğini sildirmek diyede bir mantık olmaması lazım. İnsan verdiği şeyleri geri alır, başkasının verdiği şeyleride iade eder. Başkasının verdiği bişeyi geri almak diye bi mantıksızlık olamaz ki! Yada kendi verdiğini iade etmek diyede bişey olamaz.. eğer illa silinmek istiyorsan, ortada verdiğin bişey varsa silersin yada geri alırsın.. yani fotolarını silersin mesajlarını topiklerini silersin sonrada siteye bi daha girmezsin yani normal zeka bunu gerektirir.
Ha yok yönetim olarak illa böyle bir üye silinme işlemi olmalıysa yönetimin başka işi gücü yok ve hatta yönetim kendine hoby olarak yaptığı bir siteyi başkalarına görev yerine getirme haline çevirdiyse;
hazır üyelik silme işlemine girişmişken
bende masamın silinmesini istiyorum.. şöyle bir derlenip toparlansa fena olmaz hani.. hazır girişmişken canım yönetim bide çay kap gel bana.. bide şu elektrik faturasını yatırıverirsen canımsın yani ne diyim.

işi şakaya vurdum ama günlük stres attığım şu forum sayfalarındaki gereksiz üyelik silme mantıksızlığına ve konu olan tüm topiklerin silinmesine bi el atılsa ne güzel olurdu.. yada boşver canım yönetim aman yahu.. onlarda matrak oluyor..

Üşenmeyip bu satıra kadar okudunuz için sabrınıza hayranım, teşekkür ederim bunuda belirtmeden geçemeyecem.. zira bu konuda ciddi bişey yazacak olsam öneri ve görüşleriniz bölümüne yazardım.. Taş yerinde ağırdır.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:19 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

fotoecrinin üyeliği yenilensin istiyorum.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:34 - İp: 213.***.**2.98
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

mete sen kafani yorma, ben saygidan onunde egilmeye gidecem, o ara masanin tozunu da alirim

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:37 - İp: 144.***.**0.9
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

eray kızılayda önümde eğilmene gönlüm razı değil.. anlayan olur anlamayan olur tööbe bismillah karakolda son bulur..
toplanma işini tatarbey bozdu bu sefer.. neymiş ramazan değilmiş iftar olmazmış.. ya sen gel bi hele.. allah ne verdiyse dimi ama..

nedim senin bekim zeakmli ne alp viremedün var.. eevt okduduumu anlamıyor ve doğur yazmıoar olabilrm ama en uzundan uyglemm... aman be bilerek bile yalan yanlış yazamıyorum.. buda bi beceri demekki.. eray agırmıyosun dimi ?

makara işin gücün masraf ha.. ne oldu çözdün mü şu milimetrekare işini.. ver formülü bizde çözelim

bu arada ben tatonun üyeliğinin silinmesini istiyorum... bir fotoğrafına yorum yazıp bu isteğimi ölümsüzleştirecem

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:38 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ya bi Asuman Krause vardı...

no'oldu o ?

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:42 - İp: 213.***.**2.98
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

ben coğrafyaya bağlı değişken fikirlerin hepsini bir potada eritip gönlüme en yakından geçen anlayış tarzını benimsedim.
yani bu demek oluyorki minimetre kare olayında en anlaşılır yorumu kontrast yapmıştır
böyle mistik soyut kavramlara gitip olayı dahada derin dehlizlere sürüklemenin anlamı yok. obcektif nerde netlerse netlesin bu obcektifin boyunu değiştirmez ve aslolan bu boydur.
obcektifler aynı beyin hücreleri gibi çalışır
kullanmasını bilirsek net görüş sağlar. eğer kullanamassak 8 sayfa boyunca aynı yerde sayıp dururuz ama bir arpa boyu yol alamayız. kimse de elimizden tutup 'nolursun kaaal beni kırmaaa küserim haaa' demez

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:43 - İp: 62.***.**4.162
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

abi yuzum sana donuk egilecem sorun olmaz yani

dersi mersi biraktim 15 dakkadir kutuphanede aniriyorum gorevliler geldi burda anirmak yasak dediler. ben de agirmak serbes mi dedim? serbesmis. 3 dakikadir agiriyorum. saclardan basladim agirmaya.

ben de uyeligimin tazelenmesini istiyorum

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:43 - İp: 144.***.**0.9
makara
makara (üye)

bol oksijenle üyeliklerimizi tazeleyebiliriz

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:46 - İp: 62.***.**4.162
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

arada bi ato girdi çıktı gördünüz mü ?

mete hatırlarsın diğer topikte verdiğim linkteki şarkıyı..
yeke yeke..
gençliğimizde o şarkının girişi bana okkalı bi küfür çağrışımı yapardı.. hele adamın surat ifadesi tatar ramazanı cebinden çıkartan cinsten.. ne güzel günlerdi..

biiissuutturun nadir kiaaa aaaaaaa

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:47 - İp: 88.***.**1.44
makara
makara (üye)

hatırlıyorum o şarkıyı
yek-e yek-e yani yeke yek gelin. (teke tek gelin)

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:51 - İp: 62.***.**4.162
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

yaa tuh 15 dakka bosuna anirmisim. ben vakti geldi sanmistim, megerse simdi anirmam gerekiyomus. burdaki gorevlilere nasi izah etsem simdi? yardim edin arkadaslar, adam ikinci kez uyarinca ne desem? olayi anlatsam anlar mi ki? cok iki arada 3 derede kaldim

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:51 - İp: 144.***.**0.9