rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sipariş Üzerine Üyelik Silinmesi

Merak ediyorum,
acaba yönetim sipariş üzerine üyelik siliyor mu?
eğer siliyorsa kriterler nelerdir..
bir siparişte en fazla ne kadar üyeliği sildirebiliyoruz ?
Ne zaman sildirebiliyoruz. yani haftanın belli günleri yada her ayın ilk pazarı 5 tane üyelik silme gibi bir hakkımız varmı ?

Şimdiye kadar sorduklarım hep kendi üyeliğimiz dışında sildirmek istediğimiz başka üyeliklere dairdi..

Şimdi de kendi üyeliğimizin silinmesi konusunda bazı meraklarım var.
Kendi üyeliğimizi kaç günde bir sildirebiliyoruz. Her isteyenin üyeliği silinebilir mi?

Aslında kendi üyeliğimi yada bir başkasının üyeliğini sildirmek istedğimden sormuyorum bunları. Yönetim olarak nasıl bir tavır görüşoruz bilmek istedim sadece. Başkasının üyeliğini sildirmek diye bir mantıksızlık olamaz heralde. Muhattap olmazsın geçer gider. kendi üyeliğini sildirmek diyede bir mantık olmaması lazım. İnsan verdiği şeyleri geri alır, başkasının verdiği şeyleride iade eder. Başkasının verdiği bişeyi geri almak diye bi mantıksızlık olamaz ki! Yada kendi verdiğini iade etmek diyede bişey olamaz.. eğer illa silinmek istiyorsan, ortada verdiğin bişey varsa silersin yada geri alırsın.. yani fotolarını silersin mesajlarını topiklerini silersin sonrada siteye bi daha girmezsin yani normal zeka bunu gerektirir.
Ha yok yönetim olarak illa böyle bir üye silinme işlemi olmalıysa yönetimin başka işi gücü yok ve hatta yönetim kendine hoby olarak yaptığı bir siteyi başkalarına görev yerine getirme haline çevirdiyse;
hazır üyelik silme işlemine girişmişken
bende masamın silinmesini istiyorum.. şöyle bir derlenip toparlansa fena olmaz hani.. hazır girişmişken canım yönetim bide çay kap gel bana.. bide şu elektrik faturasını yatırıverirsen canımsın yani ne diyim.

işi şakaya vurdum ama günlük stres attığım şu forum sayfalarındaki gereksiz üyelik silme mantıksızlığına ve konu olan tüm topiklerin silinmesine bi el atılsa ne güzel olurdu.. yada boşver canım yönetim aman yahu.. onlarda matrak oluyor..

Üşenmeyip bu satıra kadar okudunuz için sabrınıza hayranım, teşekkür ederim bunuda belirtmeden geçemeyecem.. zira bu konuda ciddi bişey yazacak olsam öneri ve görüşleriniz bölümüne yazardım.. Taş yerinde ağırdır.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:19 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

vazgeçtim atakanın üyeliğine dokunulmasın.

Tarih: 15 Ocak 2008, 18:00 - İp: 213.***.**2.98
berilyum
berilyum (üye)
İzmir / Amatör

baklava siparişim olucaktıııı
bu topiğemi yazıcamm

Tarih: 15 Ocak 2008, 18:03 - İp: 78.***.**7.206
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

bende kuru baklava var
/ / \
\ /
\/

nasıl güzel mi.. kendi elcayızlarımlan yaptım

niye olmuyo bu yav

#rokomet' tarafından 15.01.2008 18:43:34 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 15 Ocak 2008, 18:06 - İp: 88.***.**1.44
berilyum
berilyum (üye)
İzmir / Amatör

hiiiiii
kuru baklavaaaa
nasıl çok severimmmm
nerden bulcam şimdi yaaaaaa
aklıma takıldı bakkkk

Tarih: 15 Ocak 2008, 18:09 - İp: 78.***.**7.206
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

ya benim ne işim var burda işim gücüm var
hatta bunaltıcı bayıltıcı derecede işim var
çıkıyorum ben kardeşim
meşgul etmeyin beni
hayret bişey

arkamdan da yazmayın bak sildiririm üyeliğinizi....

Tarih: 15 Ocak 2008, 18:11 - İp: 81.***.**3.185
last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

boş üyelikleri getirdim depozito düşermisiniz

Tarih: 15 Ocak 2008, 20:52 - İp: 78.***.**8.101
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

nazire şenlendirici boşanmak için 2 trilyon (kaç tane sıfır var bilmiyoum) nafaka istemiş

Tarih: 15 Ocak 2008, 22:14 - İp: 88.***.**9.29
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

eraycanlı kardeşim valla gülmekten karnım agrıdı.bu gün yazdıgın yazıları okudum tam o sırada verdigim çerçeve siparişleri bitmiş almamı söylediler.-19 derece sogukta caddede kendimi tutamayıp gülerek ilerlerken soguktan yüzüm gerilmiş birtürlü agzımı kapatamadım senin kütüphanede kaldıgın durumdan daha zor durumda kaldım.soranlarada izah edemiyorum neden güldügümü inan halen gülüyorum.allah da seni güldürsün inşallah.

Tarih: 15 Ocak 2008, 22:48 - İp: 88.***.**5.116