rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sipariş Üzerine Üyelik Silinmesi

Merak ediyorum,
acaba yönetim sipariş üzerine üyelik siliyor mu?
eğer siliyorsa kriterler nelerdir..
bir siparişte en fazla ne kadar üyeliği sildirebiliyoruz ?
Ne zaman sildirebiliyoruz. yani haftanın belli günleri yada her ayın ilk pazarı 5 tane üyelik silme gibi bir hakkımız varmı ?

Şimdiye kadar sorduklarım hep kendi üyeliğimiz dışında sildirmek istediğimiz başka üyeliklere dairdi..

Şimdi de kendi üyeliğimizin silinmesi konusunda bazı meraklarım var.
Kendi üyeliğimizi kaç günde bir sildirebiliyoruz. Her isteyenin üyeliği silinebilir mi?

Aslında kendi üyeliğimi yada bir başkasının üyeliğini sildirmek istedğimden sormuyorum bunları. Yönetim olarak nasıl bir tavır görüşoruz bilmek istedim sadece. Başkasının üyeliğini sildirmek diye bir mantıksızlık olamaz heralde. Muhattap olmazsın geçer gider. kendi üyeliğini sildirmek diyede bir mantık olmaması lazım. İnsan verdiği şeyleri geri alır, başkasının verdiği şeyleride iade eder. Başkasının verdiği bişeyi geri almak diye bi mantıksızlık olamaz ki! Yada kendi verdiğini iade etmek diyede bişey olamaz.. eğer illa silinmek istiyorsan, ortada verdiğin bişey varsa silersin yada geri alırsın.. yani fotolarını silersin mesajlarını topiklerini silersin sonrada siteye bi daha girmezsin yani normal zeka bunu gerektirir.
Ha yok yönetim olarak illa böyle bir üye silinme işlemi olmalıysa yönetimin başka işi gücü yok ve hatta yönetim kendine hoby olarak yaptığı bir siteyi başkalarına görev yerine getirme haline çevirdiyse;
hazır üyelik silme işlemine girişmişken
bende masamın silinmesini istiyorum.. şöyle bir derlenip toparlansa fena olmaz hani.. hazır girişmişken canım yönetim bide çay kap gel bana.. bide şu elektrik faturasını yatırıverirsen canımsın yani ne diyim.

işi şakaya vurdum ama günlük stres attığım şu forum sayfalarındaki gereksiz üyelik silme mantıksızlığına ve konu olan tüm topiklerin silinmesine bi el atılsa ne güzel olurdu.. yada boşver canım yönetim aman yahu.. onlarda matrak oluyor..

Üşenmeyip bu satıra kadar okudunuz için sabrınıza hayranım, teşekkür ederim bunuda belirtmeden geçemeyecem.. zira bu konuda ciddi bişey yazacak olsam öneri ve görüşleriniz bölümüne yazardım.. Taş yerinde ağırdır.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:19 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

bide Eva Herzigova vardı, bide samantha fox vardı, bide çoook eskiden Aysel Tanju vardı (eskiler bilir) onlara noo'oldu?

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:09 - İp: 213.***.**2.98
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

asuman iyi, selami var
bigun tanistiririm, bilirsiniz benim cevre manken, oyuncu, model falan-filan boyle

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:10 - İp: 144.***.**0.9
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

aranizda "Fasulye" filmini izleyen var mi? tanidik geliyor birseyler

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:11 - İp: 144.***.**0.9
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

eray beni tuba ekinciyle tanıştırabilirmisin ?
(samanta fox çok yaşlandı artık eski cazibesinden eser yok)

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:11 - İp: 62.***.**4.162
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Üyeliğimin parlattırılmasını istiyorum.

yönetim uyuma taraftara sahip çık.

taraftarız biz çekeriz cefaaaaaaa

aziz başkan bizi bırakmaaaaaa

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:13 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yannış cevap tato.
bicause diyecektin bende sana öpsün seni asuman crause diyecektim..
hatta bide tren desen öpsün seni zeki müren derim
yetmez üstüne bide bu esprilere kim güler diye sorsan
kadir inanır diyecem ama neyse uymadı heralde..
uysada

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:13 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

eskiden bi cine5 vardı noo'oldu o?

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:14 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

ben süreyya davulcuoğlunu özlüyorum yav..
ne güzeldi necefli maşrapa döneminin ekran yıldızı

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:15 - İp: 88.***.**1.44
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ya bu "yeke yeke" cok guzel sarki haa! buldugumuz iyi oldu
zaten kafayi bozdum afrika muzikleriyle, habib koite, youssou n'dour felan dinliyorum. tavsiye ederim

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:17 - İp: 144.***.**0.9