rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sipariş Üzerine Üyelik Silinmesi

Merak ediyorum,
acaba yönetim sipariş üzerine üyelik siliyor mu?
eğer siliyorsa kriterler nelerdir..
bir siparişte en fazla ne kadar üyeliği sildirebiliyoruz ?
Ne zaman sildirebiliyoruz. yani haftanın belli günleri yada her ayın ilk pazarı 5 tane üyelik silme gibi bir hakkımız varmı ?

Şimdiye kadar sorduklarım hep kendi üyeliğimiz dışında sildirmek istediğimiz başka üyeliklere dairdi..

Şimdi de kendi üyeliğimizin silinmesi konusunda bazı meraklarım var.
Kendi üyeliğimizi kaç günde bir sildirebiliyoruz. Her isteyenin üyeliği silinebilir mi?

Aslında kendi üyeliğimi yada bir başkasının üyeliğini sildirmek istedğimden sormuyorum bunları. Yönetim olarak nasıl bir tavır görüşoruz bilmek istedim sadece. Başkasının üyeliğini sildirmek diye bir mantıksızlık olamaz heralde. Muhattap olmazsın geçer gider. kendi üyeliğini sildirmek diyede bir mantık olmaması lazım. İnsan verdiği şeyleri geri alır, başkasının verdiği şeyleride iade eder. Başkasının verdiği bişeyi geri almak diye bi mantıksızlık olamaz ki! Yada kendi verdiğini iade etmek diyede bişey olamaz.. eğer illa silinmek istiyorsan, ortada verdiğin bişey varsa silersin yada geri alırsın.. yani fotolarını silersin mesajlarını topiklerini silersin sonrada siteye bi daha girmezsin yani normal zeka bunu gerektirir.
Ha yok yönetim olarak illa böyle bir üye silinme işlemi olmalıysa yönetimin başka işi gücü yok ve hatta yönetim kendine hoby olarak yaptığı bir siteyi başkalarına görev yerine getirme haline çevirdiyse;
hazır üyelik silme işlemine girişmişken
bende masamın silinmesini istiyorum.. şöyle bir derlenip toparlansa fena olmaz hani.. hazır girişmişken canım yönetim bide çay kap gel bana.. bide şu elektrik faturasını yatırıverirsen canımsın yani ne diyim.

işi şakaya vurdum ama günlük stres attığım şu forum sayfalarındaki gereksiz üyelik silme mantıksızlığına ve konu olan tüm topiklerin silinmesine bi el atılsa ne güzel olurdu.. yada boşver canım yönetim aman yahu.. onlarda matrak oluyor..

Üşenmeyip bu satıra kadar okudunuz için sabrınıza hayranım, teşekkür ederim bunuda belirtmeden geçemeyecem.. zira bu konuda ciddi bişey yazacak olsam öneri ve görüşleriniz bölümüne yazardım.. Taş yerinde ağırdır.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:19 - İp: 88.***.**1.44
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:40 - İp: 88.***.**0.67
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

sigarama dokundurtmam hele bu ara imkansız
elimde 160 sayfalık 2000 ürün fotoğrafından oluşan bir fiyat listesi var
bu hafte bitecek

yanından 20 sayfalık bir aktüel dergi var önümüzdeki hafta başı bitecek

ve ardından da 8 sayfalık bir ürün tanıtım broşürü var muhtemelen 400 ürün fotosu olacak

ve bu kadar işin arasında sigarama dokunulacak KAN ÇIKAR KANNNN.....

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:40 - İp: 81.***.**3.185
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

buradan yönetime sesleniyorum

avatarı ile toplumu zehire teşvik eden bu toplum düşmanı insanın üyeliği derhal silinsin yoğssa fotoğraflarımı silip giderimmms

sonlara doğru imla hataları başgösterdi ama sinirden...

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:41 - İp: 213.***.**2.98
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

okadar iş arasında sigarayı nezaman içiyorsun????

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:42 - İp: 88.***.**7.209
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

atakanıma ilişmekten men ederim seni..

sende beni şu duruşunla çalışmaktan soğutuyorsun. Yan gelip yatmayı özendiriyosun. Devletin almış olduğu kişileri tembel ve miskin mamüllerinin yararlarını, bunların alışkanlıklarını özendirici reklam, tanıtım ve teşvik kampanya ve şampanyalarını vurguluyorsun gözüme gözüme. Senin hakkında koruyucu tertip ve tedbirlerin baltalanmasını talep ediyorum.
üyeliğinin baltalanması gerektiğini 657 sayılı yasaya göre arz ediyorum.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:43 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

o nasıl talep dilekçesi öyle.

güldüm yarılmaktan...

asıl ben seni men ederim hatta süpermen ederim.

sıpiderman seni...

atakan git sitemden bu site benim ve arkadaşlarımın biz bir gurubuz.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:48 - İp: 213.***.**2.98
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

tato sana inat yaktım bi sigara mola verdim abicim
hatta şu an ekranın önünde ne güzel dumanlar dans ediyor...
sigaralı avatar gibi bir bahaneden üyeliğimi sildirecek kadar da etkiliysen zaten ben giderim burlardan sen merak etme

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:49 - İp: 81.***.**3.185
mete007
mete007 (üye)
Kocaeli / Doğa Fotoğrafçısı

birinin siparişi var dediler.. ne olduğunu sormaya gerek yok.. getirdim.. getirirken, bir dilim kaldı..

bu topic hızla ilerlediya.. neye baktığımı okuduğumu sırasını vs.. unuttum ha..

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:52 - İp: 88.***.**0.242
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

metenin üyeliğinin silinmesini istiyorum..
insan evladına yapılırmı bu yaa..
midem gurulduyo yakınımdaki bi arkadaş sen kötü üşütmüşsün diyo.. ciğerimden geliyor sanıyor sesi..
tespit dahamı üzücü yoksa sevindiricimi bilemedim..

mete allah layığını versin.. yemede yanında yat..
beyazın şovuna çıkan kainat güzelini koysan bu kadar etkilenmezdim.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:55 - İp: 88.***.**1.44
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

mete sen varya büyük adamsın ne diyeyim sana..

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:57 - İp: 81.***.**3.185