rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

Sipariş Üzerine Üyelik Silinmesi

Merak ediyorum,
acaba yönetim sipariş üzerine üyelik siliyor mu?
eğer siliyorsa kriterler nelerdir..
bir siparişte en fazla ne kadar üyeliği sildirebiliyoruz ?
Ne zaman sildirebiliyoruz. yani haftanın belli günleri yada her ayın ilk pazarı 5 tane üyelik silme gibi bir hakkımız varmı ?

Şimdiye kadar sorduklarım hep kendi üyeliğimiz dışında sildirmek istediğimiz başka üyeliklere dairdi..

Şimdi de kendi üyeliğimizin silinmesi konusunda bazı meraklarım var.
Kendi üyeliğimizi kaç günde bir sildirebiliyoruz. Her isteyenin üyeliği silinebilir mi?

Aslında kendi üyeliğimi yada bir başkasının üyeliğini sildirmek istedğimden sormuyorum bunları. Yönetim olarak nasıl bir tavır görüşoruz bilmek istedim sadece. Başkasının üyeliğini sildirmek diye bir mantıksızlık olamaz heralde. Muhattap olmazsın geçer gider. kendi üyeliğini sildirmek diyede bir mantık olmaması lazım. İnsan verdiği şeyleri geri alır, başkasının verdiği şeyleride iade eder. Başkasının verdiği bişeyi geri almak diye bi mantıksızlık olamaz ki! Yada kendi verdiğini iade etmek diyede bişey olamaz.. eğer illa silinmek istiyorsan, ortada verdiğin bişey varsa silersin yada geri alırsın.. yani fotolarını silersin mesajlarını topiklerini silersin sonrada siteye bi daha girmezsin yani normal zeka bunu gerektirir.
Ha yok yönetim olarak illa böyle bir üye silinme işlemi olmalıysa yönetimin başka işi gücü yok ve hatta yönetim kendine hoby olarak yaptığı bir siteyi başkalarına görev yerine getirme haline çevirdiyse;
hazır üyelik silme işlemine girişmişken
bende masamın silinmesini istiyorum.. şöyle bir derlenip toparlansa fena olmaz hani.. hazır girişmişken canım yönetim bide çay kap gel bana.. bide şu elektrik faturasını yatırıverirsen canımsın yani ne diyim.

işi şakaya vurdum ama günlük stres attığım şu forum sayfalarındaki gereksiz üyelik silme mantıksızlığına ve konu olan tüm topiklerin silinmesine bi el atılsa ne güzel olurdu.. yada boşver canım yönetim aman yahu.. onlarda matrak oluyor..

Üşenmeyip bu satıra kadar okudunuz için sabrınıza hayranım, teşekkür ederim bunuda belirtmeden geçemeyecem.. zira bu konuda ciddi bişey yazacak olsam öneri ve görüşleriniz bölümüne yazardım.. Taş yerinde ağırdır.

Tarih: 15 Ocak 2008, 15:19 - İp: 88.***.**1.44
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

yav bana "cine durumları ?" şeklinde bir soru gelirdi hep abondone kalırdım..

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:18 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

roko özelden görüşmüştük gerçi ama bizim profesyonel çekimlerle ilgili cinnahtaki fotoğrafçının telefonuna ulaşamıyorum, bulamıyorum. Dükkanın ismi adresi felan hakkında bildiğin her bilgiye ihtiyacım var.

Konunun evveliyatını özelden görüşmüştük, şimdi ben sana genelden soruyorum ama eğer cevap verirsen tekrar özelime yönelirsen sevinirim.

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:34 - İp: 213.***.**2.98
rokomet
rokomet (üye)
Ankara / Amatör

tamam tato az sonra özeline şey yazacam..

tato işin gücün yokmu abicim senin.. varsada bu mu yani.. nerden bulayım bu saatten sonra sana cinnahtakilerin telefonunu.. aman tamam ya bakıyorum bekle biraz.. nerden bulaştım bu işlere ben yaa.. üyeliğimi sildireceğim yani ha, üyelikten bezdirdiniz adamı..

yazacamda.. direk bunu kopi pasta yapsam kusura kalmassın dimi.. neyse kalma sen kusura ben bunu bi özeline pasteliyorum bekle biraz ama..

ilahi sürahi, az daha koltuktan yarılıyodum düşmekten

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:44 - İp: 88.***.**1.44
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Üyeliğimin gold statüsüne getirilmesini talp ediyorum.

Tarih: 15 Ocak 2008, 16:48 - İp: 213.***.**2.98
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

iyiki işim yoğun 2-3 gün giremedik
nolmuş buralara yav

anasını babasını soranlar
ananı al git diyenler

bu forumun hali nolmuş yine
birileri yine kilit yiyecek galiba

neyse tato senin Asuman Krausa var ya, neyse...

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:07 - İp: 81.***.**3.185
atakan
atakan (Objektif)
Bursa / Amatör

neyse ben çıkıyorum yine
siz kavganıza bakın.....

arada bir girip parazit yapacağım bilesiniz

çok sıkıldım bu ara
elimde manyak gibi iş var, ah roko ahh insan bi gelir yardım eder abicim
nasıl meslekdaşsın sen

işin gücün üyelik sileyim, sildireyim, iftar düzenleyip bedava yemek yiyeyim...
nolcak senin bu halin bilmiyorum.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:10 - İp: 81.***.**3.185
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

atakanın üyeliği silinsin

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:22 - İp: 213.***.**2.98
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

ya da dondurulsun...

ya da döndürülsün...

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:23 - İp: 213.***.**2.98
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

allah uyeligini versin rokomet
---
kişisel uyelik sildirmenin maliyetı yuksek,taksi parasını verirseni bişeyler yapılabilir. grup indirimi var,gruptakiler cember oluyor, herkes eline bi bez alıp onundekini siliyor. tatmıne daha acık bır durum.
soyle harbi harbi efsane olacak bir temizlik istersenizde,
galeriyi "cıbıl" dıye tek kategori yapıp, uyelik siliminden bazı enstantanelerle susleyıp, uc-dort gun kadar birilerinin siteyi ucurmasını beklıyoruz.
en ucuzu o.

------

bu arada asuman krause slikon yaptırdı,şimdi suda batmıyor.
cine 5 haftada bir "goz 2" bide "cevapsız arama 2" diye bir film veriyor. ama birinci bolumlerini vermedi nedense.
artık amuda kalkmadanda seyredilebiliyor.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:29 - İp: 88.***.**7.209
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

Talep :Atakan isimli üyenin üyeliğinin silinmesi

Sebep : Elektronik ortamda avatar diye tabir edilen fotoğrafı ile 26/11/1996 tarih ve 22829 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren 4207 Sayılı TÜTÜN MAMULLERİNİN ZARARLARININ ÖNLENMESİNE DAİR KANUN'a açıkça muhalefet ederek birlik ve beraberliğe en çok muhtaç olduğumuz şu günlerde topluma nifak tohumları ekmesi ve devletin almış olduğu kişileri tütün ve tütün malullerinin zararlarından, bunların alışkanlıklarını özendirici reklam, tanıtım ve teşvik kampanyalarından koruyucu tertip ve tedbirleri baltalaması.

Tarih: 15 Ocak 2008, 17:35 - İp: 213.***.**2.98