coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Netfoto Bitmiş

Netfotograf bitmiş ama bundan ne site sahibi Fikret Diker'in ne de adminin haberi var?

Zaten Pazaremmi ile kumköy emmi de yok.Tadı kaçmış artık buraların...

Tarih: 7 Şubat 2012, 22:20 - İp: 95.***.**7.49
kadirirkin
kadirirkin (Objektif)
İzmir / Profesyonel Fotoğrafçı

selamlar

Tarih: 17 Şubat 2012, 14:48 - İp: 85.***.**9.67
flassv
flassv (editör)
Afyonkarahisar / Haber Fotoğrafçısı

evet birzaz üzüldük biraz uzaklaştık siteden herkesin bir kaygısı var gelecekle ilgili bugünle ilgili nf bir aile belki hergün giremiyoruz belki herdeim cevap yazamıyoruz olanbitenlere ama bu ile bağlası gevşer ama kopmaz...

Tarih: 17 Şubat 2012, 18:04 - İp: 212.***.**2.78
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Herhangi bir internet sitesine yuklediğim ilk fotoğraf buradaydı.. İlk forum da..

kaliteli takılan bir çok fotoğraf sitesi birilerinin elinde oyuncak oldu. Ama nf istikrarlı bir şekilde kendi yolunda gidiyor..

ben burdaki herkesi ve burda olup biten herseyi seviyorum..

Burası merkez üssümüz

Tarih: 20 Şubat 2012, 10:04 - İp: 212.***.**9.199
kontrast
kontrast (üye)
İstanbul / Meraklı

Şaban abi, atakan, coffie selamlar bu arada..

Tarih: 20 Şubat 2012, 10:05 - İp: 212.***.**9.199
tatarbey
tatarbey (üye)
Ankara / Meraklı

adam haklı beyler..

Tarih: 20 Şubat 2012, 15:32 - İp: 212.***.**0.221
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

hüseyin ve aleykümselam...ve yine ne güzel yazmışsın..tatarbey yine kenar durmaları oynayacak....az aşağılara inse deli topiğini bile kıpraştıracağız yazımı görecekti..belki daha bir içi titrerdi..sonra eklemeyi unutmadım,yine kenar durmalara çekilirim i.....

Tarih: 20 Şubat 2012, 19:37 - İp: 78.***.**3.63
r.oncul
r.oncul (üye)
Nevşehir / Amatör

bence de bitmiş. ama ne yapalım alışkanlık.. nf ye mail atıyoz cevap veren yok. sitede sorun var bilen yok...

Tarih: 20 Şubat 2012, 21:36 - İp: 78.***.**3.195
mavi_izci
mavi_izci (Objektif)
Ankara / Amatör

Netfoto bitmedi ama ne yazık ki zayıf düştü, kimliği çok genişledi fazla biliniyor, vasfı düştü.

Bunda kim ne derse desin kendimi de içine dahil edebileceğim bir kısım eski üyelerin sorumluluğu da var. Dikkat ederseniz suç gibi kesin bir ifade kullanmadım.

Çünkü buradaki dinamik, internetin geçmişinden, ülkede yaşanan olaylara; fotoğraf endüstrisindeki değişikliklerden, fotokalite anlayışlarına kadar herşey ile ilgili.

Tarih: 20 Şubat 2012, 22:46 - İp: 85.***.**0.202
n.baba
n.baba (üye)
Ankara / Amatör

bitmemiş,görünmiyenler görünür olmuşlar,güzel olmuş.Konu sahibinin yüksek müsadeleri ile mini bir soru, bilgisayarımdaki (forum sayfasındaki) yazılar beyaz okuyamıyorum ne yapmalıyım. Cevap verin yoksa karışmam.

Tarih: 20 Şubat 2012, 23:29 - İp: 88.***.**4.59
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

serbest kürsünün hayatın içinden bölümüyse,yazılır..topic sahibi müsaade etmiştir bile....salep sorunsalı dillendiriliyorsa....gelişmeler güzel..güzel tesbitler yapılıyor..çağıl çağıldamış....az bir şey temas etmiştim..nede olsa yeni jenerasyon,yeni durumu daha bir güzel betimlemiş......

Tarih: 21 Şubat 2012, 09:23 - İp: 78.***.**3.63