coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Netfoto Bitmiş

Netfotograf bitmiş ama bundan ne site sahibi Fikret Diker'in ne de adminin haberi var?

Zaten Pazaremmi ile kumköy emmi de yok.Tadı kaçmış artık buraların...

Tarih: 7 Şubat 2012, 22:20 - İp: 95.***.**7.49
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

çağdaş ağzına sağlık....gün geldi sanada iki satır yazdığım oldu..tatlı bir şekilde cevab verdin bitti-gitti....böyle olması için gayret göstermedim desem kendime haksızlık yapmış olurum....sular dalgalanır-durulur..ana mecra burası olur yine....bilenler ukalalığı,bilmeyenler önce gayreti,sonra sormayı biraz öğrenseler....hayali bile güzel..

Tarih: 9 Şubat 2012, 09:17 - İp: 78.***.**2.16
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

NF'nin cenazesi var dediler kalktım geldim.

Cenaze varsa helvada vardır diye.

Eeee helvalar nerde?

Tarih: 9 Şubat 2012, 10:45 - İp: 78.***.**2.219
t.y.
t.y. (üye)
Samsun / Meraklı

Helva bitmiş yerine miktarı %0,3 olan salep var.

Tarih: 9 Şubat 2012, 11:20 - İp: 94.***.**0.84
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

#baberti' tarafından 16.04.2012 17:22:21 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2012, 16:34 - İp: 46.***.**3.195
baberti
baberti (üye)
İstanbul / Meraklı

#baberti' tarafından 16.04.2012 17:22:30 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2012, 16:44 - İp: 46.***.**3.195
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

enteresan şeydir.

hakaret işitirsiniz, karsılıgında cevap yazar, hakaret işitirsiniz.
bazılarında ana bacı kavramı bile olmadıgından anana bacına küfredilince sinirlenmeni anlamazlar.

bazıalrında vatan millet kavramı olmadıgından hain bölücü dendi mi karsılık vermeni anlamazlar.

bazılarında seref olmadıgı için serefsiz denilince karsılık vermeni anlamazlar.

tartısmalar tek taraflıdır ne de olsa. iki kişi tartısmaz tek kişi tartısır sanarlar.
asalakların, işi fotograf olmayanların inlerine cekilmesiyle degerli insanların yorulup gitmesini birbiriyle karıstırırlar.

gariptir. 1 - 1.5 yıldır falan serbest kursuye yazmıyorum, yazdıgım tek tük alakasız şeyler.
ama bu süre zarfında insalar birbirine neler demiş ne sekilde tartısmıs hepsini gördüm.
2005 ten beri burada degiştirme geregi duymadan TEK NİCK, gizleme geregi duymadan TEK İSİM kimse için dizginlemek zorunlulugu duymadan TEK KARAKTER olarak devam ediyorum.
vermeden alanların, hırsızlık yapanların, küfürbazların gidişine cok şahit oldum.
vermeden alanı hırsızlık yapanı küfürbazı savunana da cok sahit oldum.

gariptir..

kimse alınmasın aman

Tarih: 9 Şubat 2012, 19:02 - İp: 217.***.**7.155
coffie
coffie (Objektif)
Antalya / Meraklı

Gidenlerin sebepleri çeşitli ama ben gitmedim, hala buradayım.İlk gözümü açtığım yerdeyim.Burayı önemsememiş olsam böyle bir konu açmaya gerek görmezdim.

Bir dolu fotoğraf sitesinin olduğu yerde üyeleri bir arada tutmak için çeşitli organizasyonlar düzenleniyor.İnsanları bir şekilde kendilerine bağlıyorlar.

Ama sevgili Fikret Diker nedense böyle bir çabaya gerek duymadı hiç bir zaman.Ne olduysa hep üyelerin kendi gayretleri ile oldu ama nereye kadar.

İstiyorum ki bu sefer Fikret Bey elini taşın altına koysun.Organizasyon düzenleyerek eski, yeni herkese çağrıda bulunsun.Büyük bir buluşma gerçekleştirsin.Eminim şartları uygun olan herkes gelecektir.

Tarih: 9 Şubat 2012, 20:37 - İp: 95.***.**7.49
lazut
lazut (Objektif)
Sinop / Amatör

#lazut' tarafından 10.02.2012 00:35:56 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 9 Şubat 2012, 21:54 - İp: 88.***.**0.8
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

yaza dogru bulusmalar olur sanırım, bu sene kış cok zorluyor.

Tarih: 9 Şubat 2012, 22:11 - İp: 217.***.**7.155
bayar28
bayar28 (Objektif)
Balıkesir / Doğa Fotoğrafçısı

Bak net fotograf bitmemis..

Tarih: 10 Şubat 2012, 00:46 - İp: 46.***.**2.234