anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

İyi Ki Varsın Kızılay

İnsanlık için barış için Gazze’nin acılı insanlarına Türkiye’den sevgi ve yardım köprüsü kurmak için Türk Kızılay'ı ile Doğan Grubu el ele verdi ve Gazze’ye yardım kampanyası düzenledi.

Kampanya bu akşam Kanal D ve Star TV ortak yayınıyla başlatıldı..

Uğur Dündar ve Beyazıt Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı programın konukları ise, Kızılay Genel Başkanı Tekin Küçükali, oyuncu Cem Davran, Kanal D ve Star Tv’nin sevilen yüzleri Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Ayça Barlıer ve Erkan Petekkaya oldu..

Bağış yapmak için tüm GSM operatörlerinden 2868’e 5 TL değerinde boş mesaj atabilirsiniz. Ayrıca www.kizilay.org.tr adresinden online olarak bağış yapmak da mümkün. Bu arada ülke genelinde 700’e yakın Kızılay şubesi de makbuz karşılığında ve "Filistin’e şartlı bağış" ibaresiyle yardım yapmanız mümkün..

#anka_61' tarafından 09.02.2009 23:21:35 tarihinde düzenlendi.

#anka_61' tarafından 09.02.2009 23:23:04 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 13 Ocak 2009, 04:07 - İp: 212.***.**0.28
anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

"burda çokda yanlış bi durum yok adamlar gördüklerini yansıtıyolar" denildi, doğru da peki dünya orda ölen çoçoukları ve insanlık dıramını görüp neden yansıtmıyor

Tarih: 13 Ocak 2009, 22:16 - İp: 88.***.**1.169
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

sende dunyanın en çok izlenen çizgifilmlerin yapımcısı yöneticisii finansörü ol sende filistindeki insanlık dramını yansıt....

Tarih: 13 Ocak 2009, 22:21 - İp: 88.***.**5.49
anka_61
anka_61 (üye)
Afyonkarahisar / Meraklı

"mgirgin " in söylediği gibi işin özü okumak, eğitim yuvaları açmak ta filistinlere afrikalara. "Çağın alimi kitaplardır" yanılmıyorsam mevlanın sözüdür .

Tarih: 13 Ocak 2009, 22:22 - İp: 88.***.**1.169
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

pazarbey

pazarbey son günlerde doğru şeyler yazmaya başladın. bunu sanırım istanbulda beni görmüş olmana borçlusun.

bundan sonra artık yazdıklarını okumadan direk yapacam sana.

Tarih: 13 Ocak 2009, 22:37 - İp: 88.***.**8.59
nedimy
nedimy (üye)
Bursa / Meraklı

istanbul değiştiriyor adamı mı demek istiyorsun okyanus abi

in söylediği gibi işin özü okumak, eğitim yuvaları açmak ta filistinlere afrikalara. "Çağın alimi kitaplardır" yanılmıyorsam mevlanın sözüdür

Tarih: 13 Ocak 2009, 22:51 - İp: 88.***.**5.49
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Samanyolu izlemeye devammı. NE alakası var mgirgin. İddia ediyorum Tüm dünya Müslümanlarının dünya çapında en büyük projelerini bu insanlar icra ediyor. Senin gibi insanlar ise karalıyor. Müslümanlığın Özellikle Türk Müslümanlığı (İslamın Türk anlayışını ifade eder, yoksa tabiki İslam birdir) kavramını sevgi hoşgürö ve Müslümanlarında entellektüel bir birikimi olabileceğini , bilime sosyal yapıya, birşeyler katabileceğini o beğenmediğin insanlar ortaya koydu.
KAnal 7 ve anlayışı için konuşmuyorum. Samanyolu için konuşuromu. Pekçok televizyon Türkiyeden başka hiçbir yeriçin yayın yapmaz iken bu insanlar tüm orta asya ülkelerine yayın yapıyordu.oralardan açılan yüzlerce okuldan binlerce Türk ve Türkiye hayranı genç yetişti. Bu halka tüm dünyaya yayıldı. Şu anda bütün dünyada azımsanamayacak bir potansiyel oluştu.
Bu insanlar bir önceki cevabımdaki gibi tetörizmi savunabilirledi. KEndi içine kapanıp tarikatvari bir oluşum içine girebilirdi. Ancak bunun yerine tüm dünyaya açılmayı tercih ettiler. Binlerce öğrenci yetiştirdiler. Bunlar geleceğin bilim adamları, iş adamları, yöneticileri olacak. Ve hepsi Türkçe bilecek. Klasik Müslüman imajının tersine tertemiz insanlar olacak dünya çapında. Şİmdiden dünyanın pekçok entellektüleine ulaşma imkanı oldu. Gelecektede olacak. Batının en azından entel kesiminin bu bakışını kırmamız lazım. Bunu bu insanlar yapacak.
Mgirgin Müslümanlık sadece namaz kılmaz oruç tutmak değildir. Bunları yapıyor olman seni başkaca görevlerinden alıkoyamaz.BEnişimi yaptım kurtuldum diyemezsin.Bunlar zaten vazifen senin. Bu arz ettim şiyleride yapman gerekir. İslaman ilyk aydınlanma ve genişleme süreceni hatırla. Sahabeler o zaman dünyanın her ama her tarafına gittiler. İlim götürdüler. İslamın tertemiz yüzünü götürdüler oralara.Bu din alxnlatılmak ister.Bu hal idili ile olacaktır. Yoksa o kadar çok bilgi sahibi insanlar var.Ama kalplere hitap edemiyorlar.
SEvgili okyanus. Sİzleri görmek ilminizden feyz almak tabiki beni etkilemiştir. Ancak ben hep böyle idim.
KEndimizi eleştirmez isek doğruları nasıl bulacağız. Şu anda Müslümanların imajıda kendiside önceki yazılarımda anlattığım gibidir.Ancak bu imajı şu anda bahsettiğim insanlar düzeltecektir ki düzeltiyorlarda.
Saygılarımı sunarım.

Tarih: 13 Ocak 2009, 23:14 - İp: 88.***.**3.108
harmanci
harmanci (üye)
İzmir / Amatör

Bu kroki muhabbeti orda da var demek

Tarih: 14 Ocak 2009, 00:40 - İp: 78.***.**1.5
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Günün birinde pazarbeye hak vereceğim aklıma bile gelmezdi.

Tarih: 14 Ocak 2009, 00:44 - İp: 78.***.**0.130
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 14 Ocak 2009, 00:51 - İp: 88.***.**3.108
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

pazarbey son günlerde doğru şeyler yazmaya başladın. bunu sanırım istanbulda beni görmüş olmana borçlusun.

Okyanus, pazarbey hala bildiğimiz eski pazarbey değişen bir şey yok

Tarih: 14 Ocak 2009, 00:57 - İp: 78.***.**0.130