mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ergenekon İlköğretim Okulu

İstanbul Eyüp’te, 1997 yılından beri “Eyüp ERGENEKON İlköğretim Okulu” adıyla eğitim veren okul, ‘ERGENEKON’ ismini taşıdığı için maziye karıştı. Eyüp Ergenekon İlköğretim Okulunun adı il eğitim müdürlüğünün sessiz sedasız aldığı bir kararla Nişancı Şehit Er Eyüp Beyazıt İlköğretim Okulu olarak değiştirildi.

Tarihini öğrenmek için araştırma yapan genç kardeşlerimiz mensubu olduğu milletin tarih sahnesinde ERGENEKON destanıyla var olduğunu görürken İstanbul il eğitim müdürlüğü gerekçesini bir türlü açıklayamadığı trajik bir karara imza atıyor. Ama bizler çok iyi biliyoruzki bu kararın altında çok büyük bir siyasi komplo yatıyor tıpkı Türk milletinin var oluşunu simgeleyen ERGENEKON isminin sözde bir oluşumla birlikte anılması gibi. Oysa Sn. il eğitim müdürlüğüne bağlı yer altı dünyasının ünlülerini anımsatan bir çok okul ismi var. Bunlardan rahatsızlık duymayan il eğitim müdüdürlüğü nedendir bilinmez ama bir okulun ERGENEKON adını taşıyor olmasından rahatsız olmuş.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin tarih sahnesinde var oluşunun adıdır.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin kültürüdür.

ERGENEKON; Türk’ün kuvvet sembolüdür.

ERGENEKON; Türklüğün demire hükmederek uygarlık yarattığı yerdir.

ERGENEKON; Hürriyete kavuşmadır.

ERGENEKON; “Türküm” diyenlerin kılavuzudur.

ERGENEKON; Türklüğün Bayramıdır. (21 Mart)

ERGENEKON; Türk’ün şerefidir.

#mechul75' tarafından 20.08.2008 00:04:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ağustos 2008, 00:01 - İp: 78.***.**8.8
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

zavallı ınsan,soyle bakalım kime ne hakaret etmişim,sana bunu 10 kere sordum enaz,ama tek cevapv eremedin.
anca senın yuzunden boyle senın yuzunden soyle,
suna hakaret ettin ona hakaret ettin.
hadi acıkla kime ne hakaret etmişim kim benım yuzumden sıteyı bırakmıs?
sen ki hırsızı bile savunmus adamsın bana gıcık oldugun için,
hırsızların bu siteden atılmasını benım siteden adam kacırmam olarak gostermeye calısıyorsun.
zavallı olmanın dayanılmaz hafifligi,hafif olmanın dayanılmaz zavallılıgı...
bu sitede seviyeni herkes biliyor evet,bravo cok guzel fotograf

Tarih: 23 Ağustos 2008, 14:10 - İp: 88.***.**9.8
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

1 .bir hursızı bile savundun derken iftira atıyorsun
2 .karekterin belli hakaret etmeyince karşılıgında hakaret almayınca rahatlayamıyorsun
3.bu sitede tartışmadıgın insan kalmadı geçmiş konularda tartışmalarına bak kaç kişi senle tartıştıktan sonra sessiz sedasız terk etti siteyi.
4.biz senin bütün karektersizliklerine hakaretlerine terbiyesizliklerine sırf seviyene düşmemek için cevap vermiyoruz. ama sen mgirginin anlama zayıflıgından dolayı başkasına yazılan yazıyı üzerine alıp hakaret etmesine karşılık yazılan yazıdan kıl kapıyorsun bu kadar aciz olma bir sayfa geriyi okuyan insanlar senin ne kadar iki yüzlülükle yazılar yazdıgını görüyorlar.bak bakalaım mgirgin hakaret edene kadar benden bir hakaret varmı.
dedimya kaite meselesi.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 14:20 - İp: 88.***.**1.216
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

3.bu sitede tartışmadıgın insan kalmadı geçmiş konularda tartışmalarına bak kaç kişi senle tartıştıktan sonra sessiz sedasız terk etti siteyi.

hangileri?

senmisin kalite?

Tarih: 23 Ağustos 2008, 14:24 - İp: 88.***.**9.8
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

dogru söylüyorsun ne zaman birsiyle tartışsan kendi seviyene çekmeye çalışıyorsun.
bence karşındakini kendi seviyene çekmek yerine sen karşındakinin seviyesine çıkmaya çalış.
daha fazla seviyene düşmemek adına seni kaale almayacam.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 14:36 - İp: 88.***.**1.216
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

senmisin seviyeli

Tarih: 23 Ağustos 2008, 14:39 - İp: 88.***.**9.8
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

''O kadar alçakça iftira ve namussuzca ithamdan '' demişim.Sen alçaksın ya da namussuzsun dememişim.

Bir tarihte bana birsürü iftira ve suçlamada bulunmuştun.Ben de sana madde madde sorular sormuştum ama sen bu suçlamalarını ispatlayamadığın gibi herhangi bir açıklama dahi getiremedin.Bana göre senin bu suçlamaların namussuzca ve alçakça.Eğer bu suçlamalarını ispatlarsan senden sonsuz defa özür diliyorum.Ama ispatlayamazsan attığın iftiraların alçakça ve namussuzca olduğunu kabul etmelisin..

O diğer topikte sorduğum soruları aynen aşağıya kopyaladım.Delikanlı gibi cevabını bekliyorum..

1-)Beni iftira atmakla suçluyorsun.İspatla..
2-)Pkk bayrağını açanları ne zaman ve nerede savundum?
3-)Bana kim ne görevi vermiş?
4-)Benim inandığım site hangisi,sen bunu nereden biliyorsun?
5-)Benim ağababam ve sözcülüğünü yaptığım kişi kim? Sen bunu nereden biliyorsun?
6-)''İnsan olmanın gereklerini yerine getirirsin'' diyerek bana ne demek istedin?
7-)''daha önceki yazılarında sürekli çamur atarak bir yerlere varamadıgın tecrubelerle sabit. '' Hadi ispatla! Kayıt tuttuğunu söylemişsin.Hadi attığım bir çamuru göster bakalım.
8-)''siz devam edin yalan ve iftiraya sizde bol nasıl olsa'' demişsin.Tayyip Erdoğan'ın Hikmet Yar'ın dizinin dibinde oturduğu yalan mı?

Tarih: 23 Ağustos 2008, 22:02 - İp: 88.***.**0.219
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi’nde ranzadan düşerek boynunu kıran ve uzun süre yoğun bakımda kalan emekli Orgeneral Şener Eruygur ciddi sağlık sorunları yaşıyor.

Ergenekon soruşturması kapsamında tutuklu bulunduğu Kocaeli F Tipi Cezaevi’nde ranzadan düşerek boynunu kıran ve uzun süre yoğun bakımda kalan emekli Orgeneral Şener Eruygur ciddi sağlık sorunları yaşıyor.

Eruygur’un Avukatı Filiz Esen, Vatan gazetesine yaptığı açıklamada “Şener Paşa’nın bilinci gelip gidiyor. Hatta çocuk gibi davrandığını söyleyebiliriz. Bazen eşini bile tanımakta güçlük çekiyor” dedi. Eruygur’un sağ tarafına daha önce felç indiğini söyleyen Avukat Esen, “Yıllardır avukatlığını yapmama rağmen, beni bir aile dostunun kızı olarak kabul ediyor. Ancak iki kişi kollarına girerek yürüyebiliyor. Kapıda kendisini korumakla görevli olan jandarma görevlilerini gardiyan zannediyor. Ve onlardan çok korkuyor” dedi.

YAŞAMASI BİLE MUCİZE

Eruygur’un Haydarpaşa GATA’da tedavisinin sürdüğünü anlatan Esen “Kendisine gelmesini bekliyoruz. Doktorları bu aşamada kesin bir şey söyleyemiyorlar. Böyle bir boyun kırığından sonra yaşaması bile mucize. Büyük bir travma geçirdi ve uzun süre yoğun bakımda kaldı. Kendisine gelmesini bekliyoruz. Kendisine geldikten sonra, geçirdiği kazayla ilgili gereken hukuki başvuruları yapacağız” dedi.

Kaynak=http://www.ortadogugazetesi.net/haber.php?id=10192&haber=Eruygur'un%20durumu%20kritik

Evet benim güzel ülkemin sahtekar demokratları ve ikiyüzlü insan hakları savunucuları bir teröristin burnu kanasa ortalığı ayağa kaldırıp linç kampanyası başlatan sizler Şener Eruygur paşanın durumu karşısında neden bu kadar sessizsiniz neden bu kadar vurdum duymazsınız, hani siz demokrattınız, hani siz insan hakları savunucusuyduz, nerdesiniz?

Tarih: 12 Kasım 2008, 00:29 - İp: 78.***.**1.197
fujisever
fujisever (Objektif)
Hatay / Amatör

Tıklayınız

Tarih: 4 Mayıs 2009, 00:57 - İp: 78.***.**4.3