mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ergenekon İlköğretim Okulu

İstanbul Eyüp’te, 1997 yılından beri “Eyüp ERGENEKON İlköğretim Okulu” adıyla eğitim veren okul, ‘ERGENEKON’ ismini taşıdığı için maziye karıştı. Eyüp Ergenekon İlköğretim Okulunun adı il eğitim müdürlüğünün sessiz sedasız aldığı bir kararla Nişancı Şehit Er Eyüp Beyazıt İlköğretim Okulu olarak değiştirildi.

Tarihini öğrenmek için araştırma yapan genç kardeşlerimiz mensubu olduğu milletin tarih sahnesinde ERGENEKON destanıyla var olduğunu görürken İstanbul il eğitim müdürlüğü gerekçesini bir türlü açıklayamadığı trajik bir karara imza atıyor. Ama bizler çok iyi biliyoruzki bu kararın altında çok büyük bir siyasi komplo yatıyor tıpkı Türk milletinin var oluşunu simgeleyen ERGENEKON isminin sözde bir oluşumla birlikte anılması gibi. Oysa Sn. il eğitim müdürlüğüne bağlı yer altı dünyasının ünlülerini anımsatan bir çok okul ismi var. Bunlardan rahatsızlık duymayan il eğitim müdüdürlüğü nedendir bilinmez ama bir okulun ERGENEKON adını taşıyor olmasından rahatsız olmuş.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin tarih sahnesinde var oluşunun adıdır.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin kültürüdür.

ERGENEKON; Türk’ün kuvvet sembolüdür.

ERGENEKON; Türklüğün demire hükmederek uygarlık yarattığı yerdir.

ERGENEKON; Hürriyete kavuşmadır.

ERGENEKON; “Türküm” diyenlerin kılavuzudur.

ERGENEKON; Türklüğün Bayramıdır. (21 Mart)

ERGENEKON; Türk’ün şerefidir.

#mechul75' tarafından 20.08.2008 00:04:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ağustos 2008, 00:01 - İp: 78.***.**8.8
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hadi bakalım mgirgin bu yazdıklarım üzerinden beni yani bir "liboşu" "fetullahçıyı" yani sence "bir haini" kötüleyerek savun savunacağını, propagandanı yap + puanlarınız olsun. sevilen adam ol ki senin şahsında "bazıları" sevilsin. takdir ediyorum ocak ayından beri çabalarını

Tarih: 21 Ağustos 2008, 13:02 - İp: 81.***.**7.8
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Psikotik epizod geçiriyorsun herhalde..

Tarih: 21 Ağustos 2008, 14:44 - İp: 85.***.**6.50
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ben anlamam öyle terimlerden mgirgin, bilirsen sen bilirsin. ee malum en usta piskolojik harekatçılar sizde... piskolojiyi psikiyatriyi de siz bilirsiniz.

Tarih: 21 Ağustos 2008, 15:20 - İp: 81.***.**7.8
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

mirgin o nası bişey oluyo ?
belki bigün geçiririz hani bilgimiz olsun ...

Tarih: 21 Ağustos 2008, 15:30 - İp: 88.***.**4.168
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

maqaracım, senin için netten bir bilgi buldum.Link'i aşağıda.Umarım yardımcı olabilmişimdir

http://tr.wikipedia.org/wiki/Psikoz

Tarih: 21 Ağustos 2008, 16:38 - İp: 88.***.**9.91
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

ben de baktım internette, halüsilasyon felan diyor.
evet milletce halüsilasyonlar görüyoruz, birşeyler uyduruyoruz. yoksa neymiş! yok öyle derin merin şeyler. herkes güllük gülistanlık niyetler safi, kişiler vatansever! uydurmayalım!
belli mi olur, belki bu hastalıkla döker bu millet mikroplarını...

Tarih: 21 Ağustos 2008, 21:12 - İp: 81.***.**7.8
mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Dostum gözlerini aç yav üsküdarda sabah oldu. Saat 23:35

Tarih: 21 Ağustos 2008, 23:25 - İp: 78.***.**1.111
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

eraycanli kardeş siz sünnetçimisiniz ??? sünnetçilerde öyledir çocuklar ne kadar aglarsa aglasın dogru olan işini yaparlarya sizde karizmaları fena çizmişsiniz.

400 pkk lıyı bekaa vadisinde kamp binasında 1 metre karda bir alay askerle toplantı halinde çevirip geri çekilin emiri ile tek bir mermi atmadan geri çekilen komutanı kahraman gören bir insandan ne beklersinki. bu adam düşünmezki o kahraman komutan neden çekildi.kim çektirdi.bu komutan kahramanmıdır.bunu dahi düşünemeyen adama ergenekon terör örgütünün varlıgını kabul ettiremezsiniz.

bu arada bizim buradada okul isimleri sonradan degiştirilip memleketimin şehit düşen asker ve polis şehit isimleri oldu.hem şehitin ismini yad etmek hemde ailesini onere etmek için anlayana.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 01:18 - İp: 88.***.**5.143
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

batuhan19b, saçmaladığının farkında mısın? Yine hayal dünyanda senaryolar yazmışsın.Daha evvel de beni Tuncay Özkanın adamı,pkk'lı,provakatör ve sayamayacağım birsürü şey olmakla suçlamıştın.Şimdi de yine küçük dünyanda bir komutanı(artık kimse o?) kahraman gördüğümü,o'nun neden geri çekildiğini,kimin çektirdiğini bilmediğimi ve bunu dahi düşünemediği söylemişsin.Ha bir de okul ismi değişti anlayana demişsin benim için.Ne alaka şimdi?

Tarih: 22 Ağustos 2008, 01:57 - İp: 88.***.**9.91
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

SEn sus oğlaklı adam.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 05:04 - İp: 88.***.**3.53