mechul75
mechul75 (Objektif)
İstanbul / Amatör

Ergenekon İlköğretim Okulu

İstanbul Eyüp’te, 1997 yılından beri “Eyüp ERGENEKON İlköğretim Okulu” adıyla eğitim veren okul, ‘ERGENEKON’ ismini taşıdığı için maziye karıştı. Eyüp Ergenekon İlköğretim Okulunun adı il eğitim müdürlüğünün sessiz sedasız aldığı bir kararla Nişancı Şehit Er Eyüp Beyazıt İlköğretim Okulu olarak değiştirildi.

Tarihini öğrenmek için araştırma yapan genç kardeşlerimiz mensubu olduğu milletin tarih sahnesinde ERGENEKON destanıyla var olduğunu görürken İstanbul il eğitim müdürlüğü gerekçesini bir türlü açıklayamadığı trajik bir karara imza atıyor. Ama bizler çok iyi biliyoruzki bu kararın altında çok büyük bir siyasi komplo yatıyor tıpkı Türk milletinin var oluşunu simgeleyen ERGENEKON isminin sözde bir oluşumla birlikte anılması gibi. Oysa Sn. il eğitim müdürlüğüne bağlı yer altı dünyasının ünlülerini anımsatan bir çok okul ismi var. Bunlardan rahatsızlık duymayan il eğitim müdüdürlüğü nedendir bilinmez ama bir okulun ERGENEKON adını taşıyor olmasından rahatsız olmuş.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin tarih sahnesinde var oluşunun adıdır.

ERGENEKON; Türk Milleti’nin kültürüdür.

ERGENEKON; Türk’ün kuvvet sembolüdür.

ERGENEKON; Türklüğün demire hükmederek uygarlık yarattığı yerdir.

ERGENEKON; Hürriyete kavuşmadır.

ERGENEKON; “Türküm” diyenlerin kılavuzudur.

ERGENEKON; Türklüğün Bayramıdır. (21 Mart)

ERGENEKON; Türk’ün şerefidir.

#mechul75' tarafından 20.08.2008 00:04:36 tarihinde düzenlendi.

Tarih: 20 Ağustos 2008, 00:01 - İp: 78.***.**8.8
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Oğlak büyüdü artık,teke oldu.Teke de o'na bundan sonra

Tarih: 22 Ağustos 2008, 11:59 - İp: 88.***.**9.91
batuhan19b
batuhan19b (üye)
Çorum / Stüdyo Fotoğrafçısı

bir insan kendisini ancak bu kadar madara eder.okudugunu anlayamamak çok kötü bişey.sana sadece gülüyorum.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 12:00 - İp: 88.***.**2.11
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

O kadar alçakça iftira ve namussuzca ithamdan sonra bir de gelmiş aklı sıra beni aşağılayarak tatmin olma yoluna gidiyorsun. ALLAH belanı versin senin!

Tarih: 22 Ağustos 2008, 16:24 - İp: 88.***.**8.56
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Mgirgin bayramda keselim seninkini.

Tarih: 22 Ağustos 2008, 17:16 - İp: 78.***.**6.61
mgirgin
mgirgin (üye)
Muğla / Amatör

Hazır ortada sünetçi de varken seninki bi keselim önce. Benim teke'yi kurbana saklıyom ben

Tarih: 22 Ağustos 2008, 17:43 - İp: 88.***.**8.56
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Tarih: 22 Ağustos 2008, 18:27 - İp: 78.***.**9.188
batuhan19b
batuhan19b (üye)

Mgirgin bu sitede senden ala alçakmı varki? bu sitede namusu iki paralık olan senden daha adi birisimi varki sen beni bu ithamlarla suçluytorsun.sen aşşagılık olmasan başkasına yazılanı üzerine alıp çemkirmezsin.
alçak, iftiracı,namussuz ve adi olmasan başkasına yazılan yazıyı üzerine alıp iftira atmazsın bu sitede sen den daha ala iftiracımı var

seni aşşagılamama gerek yok sen zaten aşşagılık iftiracı oldugunu yazdıklarınla ispatladın.yazdıgın kelimelere dikkat et sen daha agırını hakettin ama sana degmez.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 02:03 - İp: 88.***.**3.25
sansabosa
sansabosa (Dedektif)
Ankara / Özel Gün Fotoğrafçısı

Bu nasıl seviyesiz bir tartışma burası siyaset meydanı değil...

Tarih: 23 Ağustos 2008, 02:36 - İp: 88.***.**5.16
gaijin
gaijin (Objektif)
İstanbul / Meraklı

bu sitenin en takiyeci ve seviyesi bozuk adamından boyle laflar okumak ne guzel.
onune gelene hakaretler savurup, hıcbırsey olmamıs gibi kendine hakaret edildigini one surebilen,
kahraman bir komutana hainlik ithamında bulunabilen,ama yerı geldimi nasıl oluyorsa kraldn cok kralcı askerden cok askercide olabilen bir insanın, heleki her seferinde boyle cirkinleşmesini izledikten sonra benımle aynı havayı soluması bıle içime cektigim havadan sogutuyor,olabildigince az nefes alıyorum.
yonetim geregini yapsın.boyle seviyesizlikleri okumak istemiyorum.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 11:08 - İp: 88.***.**9.8
batuhan19b
batuhan19b (üye)

anlayamayan yada anlayıpta anlamak istemeyen yada anladıgı halde sırf karekterleri aynı olması münasebeti ile yinede ilk yapılan hakaretleri görmezden gelip.verilen cevaba kızan insancıklar tekrar okumanızı tavsiye ederim.

seviyeden bahsedene bakarmısınız.milletin yazmaya dahi arsındıgı kelimeleri yazıp kendisine küfredildigini söyleyen terbiyeden bihaber insancıkta kalkmış ahkam kesiyorya.

bu sitede kimin ne oldugunu herkes biliyor.kimin yüzünden çok fazla üyelerin artık siteye ugramadıgınıda herkes biliyor.
eger yönetimin gerçekten bişey yapması gerekiyorsa ilk sana uyarı yapması lazım ama anlamayacagını biliyorum. tabi sen şimdi sitenin müdahelecisisinya üzerine vazife sayıp sırf hakarete maruz kalmak için hakaretler ediyorsun.hakaret edilmezse yandaş toplayamıyorsun.birde alışmışsın illede birilerine saldırıp kendine taş atılmasını saglıyorsun.maya meselesi.

Tarih: 23 Ağustos 2008, 13:59 - İp: 88.***.**1.216