by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

En Sevdiğiniz Film Hangisi?

Arkadaşlar en sevdiğiniz film yada filmleri ve nedenini,türünü yazarsanız izlemeyen arkadaşlarda bu filmleri öğrenip izlerler mesela benim önereceğim birkaç film var;
1-Ben daha seyretmedim ama seven(Brad pitt oynuyomuş)(gerilim-macera-polisiye) ve memento(gerilim)yu çok övüyorlar en yakın zamanda izleyeceğim.
2-Dövüş klubünü(Aksiyon)öneririm muhteşemdir
3-Esaretin bedeli(dram) vb.
Lotr,Karayip korsanları,... gibi filmleri zaten herkes biliyor

Tarih: 28 Mart 2006, 18:32 - İp: yok
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

kap-kacak mı satıyor advertorial babında?

Tarih: 24 Şubat 2009, 22:47 - İp: 81.***.**7.8
okyanus.
okyanus. (üye)
İstanbul / Profesyonel Fotoğrafçı

beleşçiler piri makara filmin full versiyonu yokmu. hd kalitesinde indirip izliyelim.
nice ağladığında pek acılı bir kitaptı be.

Tarih: 24 Şubat 2009, 22:47 - İp: 85.***.**4.182
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

hd kalitesinde filmler rapid'de en az 80-100 parça oluyo. benim de sevdiğim bikaç film var hd-dvd versiyonunu indircem de çok büyük. rapid blu-ray'den çekme batman dark-knight gördüm 280 parça

Tarih: 24 Şubat 2009, 22:52 - İp: 81.***.**7.8
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

beleş ile 'sosyal dayanışma' arasında ince bir çizgi vardır
doktorda hırsızda adam keser ama aslında aynı şeyi yapmazlar aralarında ince çizgi olduğu gibi.
artı o filmin hd full dosyasını ben indiririm de seni bilmiyom

Tarih: 24 Şubat 2009, 22:52 - İp: 85.***.**1.91
okyanus.
okyanus. (üye)

beleşçilik ve sosyal dayanışma arasındaki o incecik çizgiyi çin seddine çeviren sensin. bir tane de beleş wireless adresi söyle gidip orda arabanın içinde indiririm filmleri.

o kadar parça kafayı yediirir valla. hızlı internet gelmiş bazı sitelere. onu bekliyelim en iyisi.

Tarih: 24 Şubat 2009, 22:57 - İp: 85.***.**4.182
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

rapid hesabı olsa kolay iner o kadar çok parça. ama hesabın da limitleri var, şimdi değişmiş nasıl olmuş bilmiyorum ama bende hesap varken günde 5GB limit vardı.
makara o çizgi harbiden uzaydan gözükmeye başladı.
makara tanıdığım en büyük komunizm savunucusu sensin artık! 'niyet ettim ne var ne yoksa paylaşmaya' demişsin bi kere!

Tarih: 24 Şubat 2009, 23:01 - İp: 81.***.**7.8
makara
makara (üye)

arabayla internetli bi yere gidip dosya indirmekten bahsediyosun bide bana beleşçi diyosun
soruyorum türk halkına acaba hangimiz beleşçi ?

not: ben bi yere dosya indirmeye hiç gitmem. iniyosa evden indiririm inmiyosa zorlamam.

Tarih: 24 Şubat 2009, 23:03 - İp: 85.***.**1.91
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Bakın bir uydu fırlattılar ama o da hayır getirmedi,okyanusa düştü.Rüştü de düştü..

Tarih: 24 Şubat 2009, 23:03 - İp: 88.***.**6.58
okyanus.
okyanus. (üye)

geçenlerde bir çuval rapid şifresi indirmiştik. bu sitedemi vermişti arkadaşın biri. onu kullanırız ama uğraşılmaz bir film için seksensekiz parça.

Tarih: 24 Şubat 2009, 23:10 - İp: 85.***.**4.182
makara
makara (üye)

kayıp koloni :

batılı adam amerika kıtasını yavaş yavaş istila etmekte fakat enterasandır gemi ile oraya yerleşmeye gidenler kıtayı yabani yerlilerden kurtarmak üzere gittiğindenmidir bilmiyorum filmde kahramanlar olarak anılıyor. her halukarda beyaz adam ne yaparsa kahraman karşısına çıkan ne amaçla çıkarsa çıksın yabani vahşi falan filan.
batılıların doğurduğu israil de aynı çizgi üzerinde seyretmekte. sanki biz öteden beri böyleyiz ne var bunda ? der gibiler. filmi izlerken aklıma gelenleri yazdım
ama film hiç güzel değildi.
tavsiyeetmem
arzederim

Tarih: 25 Şubat 2009, 21:53 - İp: 85.***.**5.31