by_phtogpr
by_phtogpr (üye)
İzmir / Amatör

En Sevdiğiniz Film Hangisi?

Arkadaşlar en sevdiğiniz film yada filmleri ve nedenini,türünü yazarsanız izlemeyen arkadaşlarda bu filmleri öğrenip izlerler mesela benim önereceğim birkaç film var;
1-Ben daha seyretmedim ama seven(Brad pitt oynuyomuş)(gerilim-macera-polisiye) ve memento(gerilim)yu çok övüyorlar en yakın zamanda izleyeceğim.
2-Dövüş klubünü(Aksiyon)öneririm muhteşemdir
3-Esaretin bedeli(dram) vb.
Lotr,Karayip korsanları,... gibi filmleri zaten herkes biliyor

Tarih: 28 Mart 2006, 18:32 - İp: yok
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

makara 'Goodfellas' çok erkek bi film. hatta ben o filmi seven bayan görmedim. ben hastasıyım

Tarih: 22 Şubat 2009, 23:11 - İp: 81.***.**7.8
eraycanli
eraycanli (üye)
Ankara / Amatör

The Others'ın ilginç bi anısı var bende. sinemada oynarken gündüz 11 seansına gitmiştik arkadaşla haftaiçi, salonda toplamda 4 kişiydik. diğer iki kişi en arkada oturan bi çiftti filmle pek alakaları olmayan biz de acaip tırsmıştık sinemanın ortasında yalnız son ses izleyince o filmi
ama çok zevkli bi olay evde sinema keyfi gibi. yarı bitince amca durdurdu filmi arkadan seslendi ara verelim mi yoksa oynatayım mı diye

Tarih: 22 Şubat 2009, 23:14 - İp: 81.***.**7.8
makara
makara (üye)
İstanbul / Özel Gün Fotoğrafçısı

nikole kidmanı ne kadar da beğenmesen sevmesem hoşuma gitmese thr others i sinema adına izlemeliyim galiba
huzurlarınızda şu andan itibaren çekmeye başlıyorum

Tarih: 23 Şubat 2009, 07:40 - İp: 85.***.**4.101
aydia
aydia (üye)
İstanbul / Meraklı

İzleyince beğeneceğine eminim sonu oldukça ilginçti...

Tarih: 23 Şubat 2009, 12:12 - İp: 85.***.**1.148
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

yahu maka şimdi sen twilight'i beğenmemiş olabilrsin ki nedn beğenmediğini zaten uzuncxa yazmışsn beğenenler çok fazla
hem EDWARD sana ne zarar verdi he sölermisn
bak fena attırıyorsun kafamı bilesin

Tarih: 23 Şubat 2009, 20:50 - İp: 85.***.**0.2
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

Benjamin Button'ın Tuhaf Hikayesi güzel bir flim yaşlı doğup sürekli gecnçleşsede insan sonunda ölüyor bana göre ikiside aynı hatta taşlı doğup genç ölmek daha acı verici gibi bu arada brad pittçiğime oskarda vermediler ailecek eli boş döndüler tahtakale pazarında çakma oskar alcam bende

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:03 - İp: 85.***.**4.203
makara
makara (üye)

hahayyyt caart kaba kağaat !
filmin bi kere ana fikri yok. hani çok zorlasan şöle bişe çıkar belki : 'delikanlı vampir sevdiği yemeği yemez' bide o çocuğun yüzünü beyaza boyamışlar hani marcinal olsun diye. şeyime benzemiş...
şeyime... ummm
palyançoya

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:11 - İp: 85.***.**9.128
cncci
cncci (üye)
İstanbul / Firma

''hahayyyt caart kaba kağaat ! ''

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:14 - İp: 85.***.**4.203
mandyy
mandyy (üye)
İstanbul / Meraklı

görürüm seni
EDWARDı kıskanan maka seni

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:16 - İp: 85.***.**0.2
makara
makara (üye)

edwırd dediğiniz kiraç suratlı şebekte benim karizmamın yarısı olsun bende bu bıyıkları kescem
ben ne kıskancam onu o gelsin beni kıskansın.

Tarih: 23 Şubat 2009, 21:19 - İp: 85.***.**9.128