last hope
last hope (Objektif)
Amasya / Meraklı

Bu Avukatlar Bir Alem :)

Çok havalı ve zengin bir avukat, yeni aldığı lüks spor arabasını ofisinin önüne park eder. Ofisteki arkadaşlarına nasıl gösteriş yapacağını düsünerek arabasından inerken, yoldan hızla geçen bir kamyon sürücü tarafındaki kapıyı kopartır atar. Avukat derhal cep telefonunu kapar ve polisi arar. Bir dakika içinde polis olay yerine gelir fakat daha tek bir soru sormasına fırsat bırakmadan avukat isterik bir şekilde haykırmya başlar.. Daha geçen gün aldığı arabası mahvolmuştur ve kaportacı ne kadar ince iş görse gene de eskisi gibi olmayacaktır. O kamyonun sürücüsü derhal bulunmalı ve yaptığı hasar ona mutlaka ödettirilmelidir. Avukat kızgın ve öfkeli şikayetini nihayet bitirdiğinde, polis bıkkın ve inanamaz bir şekilde başını sallar "Siz avukatların bu kadar materyalist olmalarını bir türlü anlayamıyorum.." der "..sahip olduğunuz şeylere öyle bağlanıyorsunuz ki, başka birşeyi gözünüz görmüyor...". "Nasıl söylersin böyle birşeyi?" diye hayretle sorar avukat. Polis adama acıyarak ve küçümseyerek bakar "Sol kolun dirseğinin altından kopmuş görmüyor musun? Kamyon sana çarptığı sırada olmuş olmalı ve sen bana kaportacıdan bahsediyorsun...." "Aman Tanrım!" diye bağırır avukat. "saatim de gitmiş...

Tarih: 27 Ağustos 2007, 16:01 - İp: 81.***.**7.150
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Eyi öyle et sende..

Tarih: 25 Haziran 2010, 01:05 - İp: 88.***.**3.180
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

Laptopla gonuştum. Yarın kargoya vercek.

Tarih: 25 Haziran 2010, 17:14 - İp: 78.***.**2.190
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Pazarbey K20'nin sende ne işi var.
Bu arada laptop nerede ne yapıyor.
Kayıplara karıştı kendisi.

Tarih: 25 Haziran 2010, 17:41 - İp: 85.***.**7.158
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

hata sen onu bunu boşver gelcenmi sen konyaya. meke buluşması mukabili. al gel tatarı ayarı rokoyu.

Tarih: 25 Haziran 2010, 18:18 - İp: 88.***.**1.143
hata
hata (üye)
Ankara / Meraklı

Yav siz Amasya'ya gitmiyormuydunuz Meke nerden çıktı şimdi? Hızınıza yetişilmiyor başım döndü.

Meke'ye ne zaman gidiyorsunuz?

Tarih: 25 Haziran 2010, 19:08 - İp: 85.***.**7.158
sabanersan
sabanersan (üye)
Bursa / Meraklı

kargo sözü geldi,konu kapandı..çıktık yola,mekeden geçiveririz amasyaya.....

Tarih: 25 Haziran 2010, 20:40 - İp: 85.***.**7.5
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmiler havalar çok bozuk. en iyisi amasya işini yaza bırakmak. böyün telezonda gördüm zati. güzel yer.önümüzdeki havta sonu meke. kişi başı 30 tl. konaklama yime içme dayil.

Tarih: 25 Haziran 2010, 23:39 - İp: 88.***.**1.143
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Hasta masta olmayında bu aralar bari alayınız..

Tarih: 26 Haziran 2010, 00:17 - İp: 88.***.**6.82
pazarbey
pazarbey (Avukat)
Kütahya / Amatör

emmi güccük olan gene hateşlendi. garnı ağrımakta. kaka ve idrar tahlili yaptırdık. hince sonuç almaa gitcem.

Tarih: 26 Haziran 2010, 00:25 - İp: 88.***.**1.143
kumköy34
kumköy34 (Objektif)
İstanbul / Meraklı

Ee başa gelen çekilir,,tam teşekküllü alayınız kontrolden geçmeniz lazım aslında..Evcek yani..Başta sen..

Orası güççük yer,,iki şık şık işle düzelebilecekmisiniz gali.. Bak hamamda telilak nasıl baağarıyordu ,,de mi..

Tarih: 26 Haziran 2010, 00:30 - İp: 88.***.**6.82